mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 01:46 
Cytuj  
Ja właśnie nie cierpię Moore'a, Brosnan spoko, Connery też.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 02:41 
Cytuj  
Obejrzałem ponownie The Dogs Of War ile ten film kosztował ? Początek mocny, koniec mocny.

urwa ,że nie potrafią teraz zrobić takich filmów. Znajdzie w nim jakąś nie spójność, nie ma bzdur jak w batmanie(szarża 3 tys policjantów na uzbrojonych po zęby bandziorów) Sory, ale last batman to film dla pizd.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 10:06 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Sory, ale last batman to film dla pizd.

Sorry, ale to film dla dzieci na podstawie komiksu o superbohaterze.
Myślałeś, że idziesz na Czas Apokalipsy?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 10:27 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Obejrzałem ponownie The Dogs Of War ile ten film kosztował ? Początek mocny, koniec mocny.

urwa ,że nie potrafią teraz zrobić takich filmów. Znajdzie w nim jakąś nie spójność, nie ma bzdur jak w batmanie(szarża 3 tys policjantów na uzbrojonych po zęby bandziorów) Sory, ale last batman to film dla pizd.


Co ma wspolnego film wojenny z batmanem??

Moze zaczniesz porownywac filmy psychologiczne z filmami akcji? :) Znam ludzi, ktorzy ida na film psychologiczny i narzekaja, ze jest malo akcji, a na filmie akcji narzekaja, ze dialogi sa za plytkie.

W filmach w stylu Batmana tworcy moga sobie pozwolic na brak logiki, bo to taka konwencja.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 11:24 
Cytuj  
Brak elementarnego minimum logiki w scenach jest złe nawet w przypadku filmu o kolesiu przebranym za dużego nietoperza i ogólnie filmów, których ogólna idea jest pozbawiona sensu.

Szczególnie jak się film kreuje na bardziej mroczono preudo-dojrzały.

Po prostu się źle wtedy ogląda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 11:27 
Cytuj  
W Batmanie nie oczekuję przestrzegania praw fizyki i braku gadżetów SF, ale logika w scenariuszu musi być.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 14:45 
Cytuj  
=]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 15:14 
Cytuj  
jesli chodzi o faile w dark gacek powstaje to dla mnie strzelili failure z tym intimidating glosem batmana, z automatu przypomnialo mi sie to :

dark knight spoof

i jak pojawila sie taka scena w tdkr to nie bylem jedynym ktory sie zasmial, jeszcze jedna taka scena i bylby overkill tbfh 8)


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 16:08 
Cytuj  
Ja miałem z tym najbardziej problem w dwójce:

http://www.youtube.com/watch?v=lY7xhnJtlkE

Gdzie Batman gada tym "raspy" głosem a Two Face normalnym a powinno być zupełnie na odwrót. :)

No ale cóż, Bale nie ma defaultowo jakiegoś porażającego głosu, więc Nolan musiał coś wykombinować. Jak mu wyszło - kwestia dyskusyjna oczywście.

Czego by nie robili, Kevina Conroy'a nikt i nic imo nigdy nie pobije: http://www.youtube.com/watch?v=EbIDb9xgULs

Po prostu ciary na plecach za każdym razem jak go słyszę, Mark Hamill w roli Jokera to samo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 16:40 
Cytuj  
obejrzalem prometeusza - zajebisty, nie wiem skad te niskie oceny. troche jakby bylo niedopowiedziane i zabraklo kliku scen, ale pewnie zostawili to na extended edition na blureju


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 18:42 
Cytuj  
Cytuj:
Sorry, ale to film dla dzieci na podstawie komiksu o superbohaterze.


As shown in Arkham City.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 19:02 
Cytuj  
@razor
Ja mam akurat zupelnie odwrotne odczucia co do Catwoman. Na poczatku bylem przekonany, ze bedzie syf z dwoch powodow
- proba pokazania catwoman w filmie (wiadomo jak sie skonczyly ostatnie 2 filmy)
- anne hathaway wybrana do roli

i bylem bardzo pozytywnie zaskoczony. Rola dobrze napisana, Hathaway swietnie zagrala. Podobaly mi sie drobne smaczki jak zmiana sposobu chodzenia Catwoman/Seliny (Bale moglby tutaj sie uczyc a nie chrypiec jak jakis zulik z przepalonym gardlem), ogolnie bardzo fajna postac

Co do tego, ze malo Batmana w Batmanie. Nie bez kozery film nazywa sie Dark Knight Rises, a nie 'Batman'. W samym filmie pada kwestia, ze Batman to tylko symbol i jako sama postac nie jest nikomu potrzebny; mam takie same odczucia - glownym bohaterem jest fabula/historia, a nie Batman jako taki

Spoiler:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 19:37 
Cytuj  
@cypress

No dla mnie to nie jest dobrze napisana rola a Hathaway zagrała w chuj nieprzekonująco.

Nolan podobnie jak w drugiej części - jednego złoczyńcę zrobił dobrze (a nawet rewelacyjnie) czyli Jokera, a drugiego na odwal się - Two-Face.

Tak samo tutaj, Bane wyszedł dobrze, Catwoman wyszła... meh. So fucking bad.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 21:26 
Cytuj  
Obejrzalem Prometeusza i po wyjsciu z kina dalbym mu 8/10, do polowy filmu nawet 9/10, ale teraz jak zaczynam sie zastanawiac nad fabula to 7/10, jutro pewnie 6/10 itd :)

Generalnie film do ogladania, a nie do zastanawiania sie nad nim. Od strony wizualnej REWELACJA, bardzo fajnie wykorzystane 3D, w 2D moze byc juz troche gorzej sie prezentowac. Po tym filmie zaczalem powaznie rozwazac kupienie telewizora 3D.

Obejrzec warto, ale nie wiem czy chce nastepnych czesci. :/

Spoiler:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 21:39 
Cytuj  
Cytuj:
Spoiler:

Spoiler:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 22:33 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Obejrzalem Prometeusza i po wyjsciu z kina dalbym mu 8/10, do polowy filmu nawet 9/10, ale teraz jak zaczynam sie zastanawiac nad fabula to 7/10, jutro pewnie 6/10 itd :)

lol, this. tak troche sie zastanowilem i faktycznie, sporo dziur jest w tym filmie. chociaz niektore mozna sobie jakos wyjasnic, lub w rozszerzony wydaniu moze pojawia sie sceny uzupelniajace. anyway film i tak dobry, warto obejrzec w kinie ze wzgledu na dobre 3d i efekty


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 22:39 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
obejrzalem prometeusza - zajebisty, nie wiem skad te niskie oceny. troche jakby bylo niedopowiedziane i zabraklo kliku scen, ale pewnie zostawili to na extended edition na blureju


Właśnie temu DLC day one i inne guwna sprzedają sie jak cieple buleczki. Placenie 30zl za film wkinie to za malo, zeby dostac pelnometrazowy dopracowany film?
Ale spoko, jest ok bo potem sie zaplaci 100zl za bluereja z 10 minutami extra i wtedy film bedzie mial sens :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 23:02 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
gufnowapnjasz napisał(a):
obejrzalem prometeusza - zajebisty, nie wiem skad te niskie oceny. troche jakby bylo niedopowiedziane i zabraklo kliku scen, ale pewnie zostawili to na extended edition na blureju


Właśnie temu DLC day one i inne guwna sprzedają sie jak cieple buleczki. Placenie 30zl za film wkinie to za malo, zeby dostac pelnometrazowy dopracowany film?
Ale spoko, jest ok bo potem sie zaplaci 100zl za bluereja z 10 minutami extra i wtedy film bedzie mial sens :]


Nie zrozumialem. Masz problem z tym, ze koncernowi sie zwraca wielomilionowa inwestycja, czy z tym, ze ktos wydal z wlasnej woli 130 zl na rozrywke?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2012, 07:34 
Cytuj  
lyknalem wczoraj polowe The Raid.
wyjebany.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2012, 09:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
lyknalem wczoraj polowe The Raid.
wyjebany.


o zobacz ty ja nawet nie podchodzilem bo zalatywalo szmira.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.