mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 12:39 
 
Kiedys mi kumpel polecil to forum mowiac wez wejdz sobie na te stronke i poczytaj se dzial darmowe mmorpg cos dla siebie znajdziesz. i rzeczywiscie od waszego forum zaczela sie moja przygoda z mmorpg.
ale teraz jak widze tu poniektorych kolesi to zalosc smutek i politowanie.
pare przykladow:
nie sa to dokladnce cytaty
"Nie chce mi sie 100 raz odpowiadac na to samo pytanie nie mam czasu"
lol ale na napisanie posta ze mu sie nie chce mial czas i ochote
"uzyj funkcji search"
sorka ale ostatnio czesto jej uzywam tylko jakby cosik nie dziala to wyszukiwanie za dobrze
pozniej jest wyjasnienie ale ostatnio cos tam cos tam i gorzej dziala search?
moze troche pokory i napisac do kolesia sorka ale teraz search nie dziala za dobrze?
ale przeciez po co
aha cfaniak zgadzam sie z toba.
non stop sie cos zmienia jedne sertwery padaja drugie powstaja i sie dziwicie ze ktos pyta lub szuka czegos? ma uzyc search? no ok znajdzie tam posta sprzed pol roku nieaktualnego. wroci i napisze 2 posta search niz nie pomoglo prosze pomozcie. a wy mu od razu dowalicie.
nie kumam jeszcze czegos twierdzicie ze darmowe mmorpg to taki straszny syf. ok kazdy ma swoje zdanie. ja uwazam ze placenie kasy za to zeby pograc jest chore ale jak mowie kazdy ma swoje zdanie. i wiec skoro uwazacie ze darmowe mmorpg to taki straszny syf to po co tu zagladacie? zeby se wrzucic tekscik w stylu: darmowe to syf straszny jaka grafa okropna i nie ma questow i wogole horror ja jestem super bo place kase za granie w gre. to se plac i sie ciesz a innym pozwol pograc se w darmowe gry. jakos w dziale platnych gier nie widzialem postow typu: gracie w platne gry!?! czy wam na mozg padlo? bo normalne jest ze jak ktos chce to se placi.
no i wogole jesli chodzi o pomoc w czymkolwiek itd.
tu sie chyba powtorze. jesli siedzicie na tym forum tyle czasu graliscie w tyle gier i macie wyrobione opinie to nie uwazacie ze te dyskusje powinny wygladac inaczej? typu: a bo ko jest lepsze od roe w roe moze jest lepszy crafting ale pvp do bani no i te skille. itd. a nie ciagle posty typu do bani do dupy etc.
i wlasnie jak koles zaklada jakis poscik bo szuka jakiejs nowej gry mmorpg lub starej serwerow to pytam jeszcze raz nie latwiej skierowac go w odpowiednie miejsce niz zaczynac dyskusje z bluzgami ktoa konczy sie zablokowaniem tematu i nic nie wyjasnia? chyba ze to jakas zabawa kto lepiej kolesia posadzi ten wygrywa no i nie mozna zapominac ze napisanie 1,2 moze 4 odpwoiedzi z wyjasnieniami to nie to samo co dyskusja na kilka ekranow jaki to z ciebie lamer i wogole idz sobie stad.

to tyle.
smutny Piszpan.
naszla na koniec mnie jeszcze taka refleksja ze chyba tego typu zachowania wynikaja z uwarunkowan spolecznych.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 13:11 
 
Pytac mozna, a jakze. Tyle ze najpierw:
http://rtfm.bsdzine.org/


_________________
Obrazek

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 13:21 
 
Piszpan napisał(a):
ale teraz jak widze tu poniektorych kolesi to zalosc smutek i politowanie.


Mnie dopada żałość, smutek i politowanie jak ciebie czytam.
Zresztą tej drugiej, naćkanej części posta się nie dało. Póki używałeś entera zamiast kropki to jeszcze jakoś.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 13:24 
 
:roll:


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 13:40 
 
Urzekła mnie twoja historia....
Zamiast funkcji search pobaw się słownikiem na dobre ci to wyjdzie... jak już opanujesz to do perfekcji ściągnij sobie program - "nauka jasnego i zrozumiałego wyrażania myśli - zwana pisaniem" (tak darmowy jest i można go ściągnąć od "pani" od polskiego). Jak już się uda to wróć do nas - może nawet pogadamy :)

BTW przy okazji zabawy ze słownikiem najdź sobie def. słowa darmowy i skoreluj sobie to z terminem 'oprogramowanie'...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 14:09 
 
Swoja droga to ciekawe zjawisko socjologiczne :)
Co jakis czas pojawia sie tu temat, w ktorym autor jezdzi na wszystkim i wszystkich jak na starej kobyle. Pomimo blyskawicznego zgnojenia dalej trzyma fason, czym pograza sie jeszcze bardziej i zazwyczaj sa to jego ostatnie posty.

Kto nastepny?:>


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 14:17 
 
Cytuj:
ja uwazam ze placenie kasy za to zeby pograc jest chore


Tyle wystarczy, jestes dla mnie kretynem i zlodziejem na dodatek (bo pewnie na shardach darmowych to pograc lubimy co nie ??)
Zreszta kazda gra kosztuje nie tylko online.

Za ogladanie TV tez sie placi wiesz o tym?? i za sto tysiecy innych rzeczy.
Ale typowy polaczek - zlodziejaszek nigdy tego nie zrozumie.

I jak w tym kraju ma byc lepiej ja sie pytam ?? Jesli taka mamy mlodziez ?? Bo nie wierze ze masz wiecej niz 20 lat.


Reszta tego posta to stek idiotyzmow jeszcze wiekszych, ktorych juz wogole mi sie nie chce komentowac.

To tyle.
ZNIESMACZONY Kabraxis. :-)


Ostatnio edytowano 30 sty 2005, 14:21 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 14:18 
 
Cytuj:
Urzekła mnie twoja historia....
Zamiast funkcji search pobaw się słownikiem na dobre ci to wyjdzie... jak już opanujesz to do perfekcji ściągnij sobie program - "nauka jasnego i zrozumiałego wyrażania myśli - zwana pisaniem" (tak darmowy jest i można go ściągnąć od "pani" od polskiego). Jak już się uda to wróć do nas - może nawet pogadamy



BTW przy okazji zabawy ze słownikiem najdź sobie def. słowa darmowy i skoreluj sobie to z terminem 'oprogramowanie'...

Ale smieszne boki zrywac..
Cytuj:
Reszta tego posta to stek idiotyzmow jeszcze wiekszych, ktorych juz wogole mi sie nie chce komentowac.
:wtf:
To tylko fakty
Cytuj:
Tyle wystarczy, jestes dla mnie kretynem i zlodziejem na dodatek (bo pewnie na shardach darmowych to pograc lubimy co nie ??)
Zreszta kazda gra kosztuje nie tylko online.

To ze ktos ma inne poglady od ciebie oznacza ze mozesz go obluzgac?
Brawo!

Podobnie jak Kabraxis mysli zapewnie wiekszosc osob do których ten topic jest skierowany.Wiec jak juz powiedział Zycho powyzsza dyskusjanie nie ma sensu i nalezy ja jak najszybciej zakonczyc.(Moja opinia)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 14:45 
 
lol i o to mi wlasnie chodzi
Zychu mam pytanie obrazanie na tym forum jest dostepne dla all czy tylko dla 'kolesi' ?
zlodziej i kretyn niezle
ja sie do twojego poziomu koles nie znize ale dla mnie jestes po prostu nikim. ale coz to tylko forum i se mozna napisac co sie chce ciekawo w irl mialbys odwage mi to samo powiedziec w twarz.
ktos tam pisze o trzymaniu fason lol po prostu mam swoje zdanie i tyle zreszta za stary jestem na uzeranie sie z wami.
aha i pokaz mi jeszcze w slowniku 'najdz' bo nie bardzo rozumiem.

na koniec cale szczescie ze sa inni ktorzy mysla podobnie jak ja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 14:48 
 
White Trox napisał(a):
To ze ktos ma inne poglady

To nie sa inne poglady, tylko w 90% przypadkow lamanie prawa. Kradziez wartosci intelektualnych. Uzasadnione wiec jest nazwanie kogos, kto tak postepuje, zlodziejem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 14:59 
 
Piszpan napisał(a):
zreszta za stary jestem na uzeranie sie z wami.

Eh.
A ja glupi myslalem, ze urosniesz i zmadrzejesz.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 15:03 
 
Xanth napisał(a):
White Trox napisał(a):
To ze ktos ma inne poglady

To nie sa inne poglady, tylko w 90% przypadkow lamanie prawa. Kradziez wartosci intelektualnych. Uzasadnione wiec jest nazwanie kogos, kto tak postepuje, zlodziejem.

X.


a wiesz co to jest "zniesławienie"? nie możesz go tak nazywać póki sąd nie udowodni mu winy.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 15:07 
 
Fajny Topic :lol:

Piszpan napisał(a):
Kiedys mi kumpel polecil to forum mowiac wez wejdz sobie na te stronke i poczytaj se dzial darmowe mmorpg cos dla siebie znajdziesz.


Bo znajdziesz - jak na mój gust to najwiekszy zbior info o darmowcyh mmo w polsce

----------------------------------
Prawda jest taka, że darmowe mmopg SĄ do dupy i tak bedzie. Ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma. Obiecałem sobie, że jak bede miał własne dochody bede płacił abonament, a na razie gram w najlepsze (wg. mnie) z darmowych mmo.
PS. topic idiotyczny zdeczka :har:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 15:12 
 
Piszpan :wtf:
uzyj opcji Search znajdz inne forum i zostan tam :P
ja bym ogolnie byl za wywaleniem darmowych z forum tylko burdel sie przeznie robi

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 15:15 
 
Mam nadzieję żę zrozumiała jest dla wszystkich różnica pomiędzy pojęciem "krytykowac" a "zniewazac".
W przeciwnym wypadku zamkne thread i ogranicze nie potrafiacym sie zachowac dostep do forum.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 15:37 
 
90% przypadkow to zlodziejstwo piszesz Xanth i nazywasz mnie zlodziejem to pokaz mi gdzie komus cos ukradlem grajac w roe, rose, ko, ryl, i pewnie ryl2, mowisz mi ze jestem zlodziejem a ja ci mowie dorosnij bo zycie to nie forum i na forum mozesz se pisac co ci slina na jezyk przyniesie w zyciu nie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 16:03 
 
Piszpan napisał(a):
i nazywasz mnie zlodziejem

W ktorym miejscu?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 16:55 
 
Wez se odpusc. Zaden topic nie jest demolowany/blokowany jezeli jest sensowny. Jezeli nie potrafisz sobie poradzic z obsluga forum/znalezieniem informacji to nie jest chyba moja wina.

PS. nie widziales jak ten dzial wygladal bez moderacji


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 16:59 
 
Idz sie pan utop.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 17:08 
 
Xanth napisał(a):
White Trox napisał(a):
To ze ktos ma inne poglady

To nie sa inne poglady, tylko w 90% przypadkow lamanie prawa. Kradziez wartosci intelektualnych. Uzasadnione wiec jest nazwanie kogos, kto tak postepuje, zlodziejem.

X.


w tym.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.