mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 15:42 
Cytuj  
No nie mam nic przeciwko jesli beda jakies inne filmy do ogladania ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 16:14 
Cytuj  
Filmów jest w chuj do oglądanie.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 17:09 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
Jedyna osoba, ktora wiedziala jak ten film powinien wygladac a nie wygladal, byla postac grana Kena Watanabe :/

No propo aktorów to też jakaś pomyłka
Spoiler:

Cytuj:
Czyli nie ma potworów rozpieprzających miasto, a tylko złudzenie że zaraz zaczną

to + parę minut faktycznej rozwałki
Cameron też czekał ponad godzinę, żeby pokazać xenomorphy w Aliens, tylko, że potem zaserwował kawał zajebistego kina akcji. Tutaj najwyraźniej nawaliły pewne mechanizmy.
Plus za napisy początkowe Z TĄ ZAJEBISTĄ MUZYKĄ W TLE

No ale tak wygladal kazda godzilla przeciez. 90% filmu to ludzie walczacy z potworem, koncowe 10% to godzilla rozkurwiajaca wszystko.

Ogolnie mi sie podobalo, bo nie mialem jakichs wygorowanych oczekiwan. Przyzwoite kino akcji, nie bylo za duzo momentow w ktorym czujesz ze rezyser probuje z Ciebie zrobic idiote, a to ze godzilla byla pokazywana dosyc ulotnie to jak dla mnie plus. Jakbym ja widzial od pierwszych minut filmu to bym sie szybko znudzil

tl;dr jak oczekiwales czegos w stylu transformers to lepiej zostan w domu


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 17:24 
Cytuj  
Japońskie godzille oglądałem prawie 20 lat temu temu więc mam prawo nie pamiętać. Jeśli to faktycznie było w planie to zaczynam podejrzewać, że Del Toro jest jedynym gościem na świecie, który wie jak robi się dobre filmy z potworami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2014, 18:07 
Cytuj  
Powstanie warszawskie - bylem, widzialem i moim zdaniem trzeba zobaczyc.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2014, 18:44 
Cytuj  
godzilla - dzizas, z 5 razy malo nie usnalem. prawie tak jak napisal cypis - 90% to ludzie, ale raczej rzadko walcza - glownie chodza, ogladaja zdjecia, szukaja sie.
masakra jakas. same sceny godzilly calkiem niezle zrobione.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 07:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
godzilla - dzizas, z 5 razy malo nie usnalem. prawie tak jak napisal cypis - 90% to ludzie, ale raczej rzadko walcza - glownie chodza, ogladaja zdjecia, szukaja sie.
masakra jakas. same sceny godzilly calkiem niezle zrobione.

Ja z filmu nie wyszedłem tylko dlatego, że byliśmy na nim w kilka osób. Film jest beznadziejny. Nie wiem czy to nie najgorszy film ze wszystkich, jakie widziałem w kinie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 07:27 
Cytuj  
Co Was w ogóle skłania do chodzenia na takie filmy ?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 07:33 
Cytuj  
to, ze sa fajne efekty i warto je zobaczyc w kinie, nawet jak trzeba sie przemeczyc te zbedne 1.5h :)
no i ze znajomymi tez lepiej isc na cos lekkiego, 'powazne' filmy to moge w domu ogladac.

teraz x-meni, transformers i guardians of galaxy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 07:34 
Cytuj  
Bo trzeba być rebelem i chodzić na takie gówna gdy w tym czasie lecą takie perełki jak powstanie warszawskie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 09:57 
Cytuj  
Chyba nie pamietacie starych filmow o godzilli, wszystko w tym filmie jest wziete z old schoolowych filmach o potworach. Prehistoryczny potwor zywiacy sie promieniowaniem jadrowym? Stworzmy skomplikowany system klatek/kabli i sprobujmy go zabic wyladowaniami elektrycznymi. Chcemy go zabic rakieta? Przewiezmy ja pociagiem. Po co skorzystac z samolotu skoro mamy tory ktore biegna akurat kolo miejsca najwiekszego rozpierdolu.

Nawet reakcje Watanabe (ciagly strach/niedowierzanie/zaskoczenie) sa zywcem wziete z tamtych filmow, tak samo jak caly element ludzki. Godzilla zawsze mial na nas wyjebane, chcial po prostu klepac potwory po mordach. Ludzie to byli statysci, ktorzy byc moze czasami mieli jakies misje poboczne majace mu pomoc ale w wiekszosci przypadkow byli po prostu po to zeby uzyczyc swojej perspektywy.

Dla mnie ten film jest bezbledny jako nowoczesna wersja filmow z ktorymi dorastalem, ale tak jak pisalem wczesniej - jak ktos sie spodziewa pacific rim albo transformers z shaky camem w kazdej scenie to odradzam.

troche wall of text ale nostalgia mnie chwycila :<


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:10 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nawet reakcje Watanabe (ciagly strach/niedowierzanie/zaskoczenie) sa zywcem wziete z tamtych filmow, tak samo jak caly element ludzki. Godzilla zawsze mial na nas wyjebane, chcial po prostu klepac potwory po mordach. Ludzie to byli statysci, ktorzy byc moze czasami mieli jakies misje poboczne majace mu pomoc ale w wiekszosci przypadkow byli po prostu po to zeby uzyczyc swojej perspektywy.

troche wall of text ale nostalgia mnie chwycila :<


tu sie zgadzam calkowicie. przedstawili to tak jak powinno wygladac.
ale to niestety to tylko 30min filmu, reszta to jakas idiotyczna historyjka zolnierzyka, ktora juz tak nudzila, ze polowa kina ziewala.
gdyby bardziej rozwineli watek watanabe, zamiast wstawiac na sile kolesia z bb, to byloby chyba zdecydowanie lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to, ze sa fajne efekty i warto je zobaczyc w kinie, nawet jak trzeba sie przemeczyc te zbedne 1.5h :)
no i ze znajomymi tez lepiej isc na cos lekkiego, 'powazne' filmy to moge w domu ogladac.

teraz x-meni, transformers i guardians of galaxy.


Nie czaję fenomenu pójścia do kina ze znajomymi, na piwko ok, pogadać, ale do kina pomilczeć razem to wtf.
No i puste filmy, których jedyny plus to efekty mnie już od dawna nie jarają, w ogóle to co teraz wychodzi to plew niesamowity, za karę nie chciałbym być uwięziony w fotelu na 2h i to oglądać. ;/
Ale ludzie dalej masowo chodzą na odgrzewane kotlety typu robokopy, godzille i inne efekty specjalne także takie filmy dalej powstają i będą powstawać, bo po co się wysilać na coś ambitnego.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:19 
Cytuj  
Nie wyobrażam sobie chodzić do kina na ambitne kino.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:23 
Cytuj  
do kina chodze dla rozrywki i efektow.
sa lepsze i gorsze filmy, ale trzeba isc samemu i sie przekonac.
nie czaje za to zgrywania warszawskiego rebela :)
ambitne kino dopiero potrafi zmeczyc, szczegolnie jak nie mozna pauzy wlaczyc.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:24 
Cytuj  
Bo bys musial kupic sobie beret, jakis tomik poezji i zapuscic kozia brodke jak atherius


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
do kina chodze dla rozrywki i efektow.
sa lepsze i gorsze filmy, ale trzeba isc samemu i sie przekonac.
nie czaje za to zgrywania warszawskiego rebela :)
ambitne kino dopiero potrafi zmeczyc, szczegolnie jak nie mozna pauzy wlaczyc.


Ja ogólnie nie lubię do kina chodzić, wiadomo duży ekran + nagłośnienie to fajna rzecz, ale nie ma jak oglądać w skupieniu, bez tych kręcących i mlaszczących łbów w tle. :P
Filmów z efektami i bez treści nie oglądam, wiadomo za dzieciaka człowiek się jarał. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:37 
Cytuj  
za dzieciaka jaralem sie kinem ambitnym.
teraz preferuje rozrywke i lekkie filmy, ktore nie wymagaja skupienia ale niezle odstresowuja i relaksuja po tygodniu pracy.
a jak nie lubisz chodzic do kina, to w ogole nie rozumiem, po chuj sie wpieprzasz :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:41 
Cytuj  
Po prostu robotnik woli coś lekkiego po ciężkim dniu, a ludzie wykonujący Wolny zawód coś ambitnego. Tak to już jest.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:42 
Cytuj  
Oglądać za dzieciaka mogłeś, tylko raczej nic z tego nie rozumiałeś. :P
Po to się wpieprzam, ze to temat o dobrym filmie a nie kinie i jakiś failowych godzillach, spidermanach i innych gimb crapach, które tu serwujecie od kilku stron. ;>


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.