mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 18:27 
Cytuj  
Gracie?

Ja sobie ostatnio w to pogrywam i muszę przyznać, że gierka jest niezła. Riddick bije te wszystkie Doomy 3 i HL2 co najmniej na głowę.
Mamy porządną grafikę, niezłe AI przeciwników, klimatyczne odzywki guardów i teksciory samego Riddicka, elementy skradanki i zabijanki jednym ciosem nożem w plecy lub skręcanie karków, chowanie się w mroku (po uprzednim wyłączeniu/zbiciu świateł) itd.

Zresztą samo menu gry tez robi wrażenie.

generalnie całkiem udana giera i na pewno warto zagrać :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 19:01 
Cytuj  
Ja se pykam teraz w:
PS2: -Xenosaga 2
PC: -Full Spectrum Warrior, Star Wars Republic Commando

A jak rusze wrezcie te dupsko do banku to w EQ2 (omfg mialem czekac na Mourning :[ )

EDIT: No i komentarz.
Xenosaga 2 to glownie fani tej serii wiedz co i jak i nie bede tutaj streszczal, trzeba w to zagrac i tyle. Jedynie moge powiedziec ze twarze postaci sa zrobione "idealnie", w zadnej grze nie zobnaczy sie takich twarzy. Mam na mysli "zero pikselow" i pelne zaokraglenie, tak realne ze az prawdziwe.
FSW, no tutaj mam niezle "beke" z odzywek i AI jest na wysokim poziomie.
Grafika tez niezla i miodnosc tez. W koncu to jest gierka bardziej odprezajaca niz full time attention; czyli pet, piwo i mozna grac 8)
Nastepnie SW:RC to jest juz full time action. Samo dowodzenie oddzialem i rozwiazania jakie uzyto w tej grze tworzy nowy aspekt tego rodzaju FPP.
Grafika, no coz mnie powalaja detale postaci i efekty strzelanin. Wybuchy, lasery, "wycieraczka" :D
Polecam

A Riddick to jest stary :P

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:07 
Cytuj  
Równiez polecam FSW - chyba najrealistyczniejsza gra w jaką grałem :o , a przez co b. ciekawa (niezbadany róg ulicy i półoddziału nie żyje - mission restart..wrrr... :wink: )


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:15 
Cytuj  
Pieszczoch jeszcze do banku nie trafiles? :o

HEHE>>>>


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:32 
Cytuj  
Wlasnie dzisiaj bylem.
Stracilem prawie 1h w banku, a ze godziny byly poranno-poludniowe to bylo malo ludzi. Ale ci starzy ludzie z tymi rzetonami pchali sie drzwiami i oknami. Jakby nie mogli wpieprzac sie w kolejki jak jest duzo ludzi :har:
Oraz opierdziel w biurze dostalem ze tyle mi to zajelo.

Old people > all
<---pwned

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:50 
Cytuj  
musze sie rozejrzec , przez WoW nie karmiłem mojego Xboxa juz długo :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:29 
Cytuj  
Pieszczoch to w jakim banku ty konto zakładałeś? W jakimiś BGŻ-cie?
Nie lepiej było wybrać Mbank-Intelligo, siedzieć na tyłku i poczekać aż pan przyniesie umowę do podpisania? ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 11:40 
Cytuj  
Mam inteligo, czyli chodze do przypalowego banku PKO.
Tylko ze to nie byla nowa umowa o konto, ale zwykla wplata na konto, poprostu weterani wojny czy inwalidzi (juz nie pamietam) w PKO leca bez kolejki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.