mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 14:11 
Cytuj  
rozwijajac temat, czy ktos z was moglbym polecic w miare sprawdzonego ISP ktory bylby w stanie podciagnac lacze 256 albo 512 na Grunwald z rozsadnym abonamentem (tak do 100 zeta) i nie czepialby sie gdyby na koncu kabelka w mieszkaniu stal router :) z gory dzieki za pomoc


_________________
retired...

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 14:36 
Cytuj  
Dialog
Za 88pln masz 1Mb ze stalym ip i nikt sie nie czepia dzielenia lacza na siec wewnetrzna.


pozdrawiam

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 14:58 
Cytuj  
tak dobrze to nie ma glisda :D znajoma tam studiuje :P

PS
thx logain ale czy mi sie wydaje czy nie mozna miec netu z dialogu bez posiadania telefonu u nich?


_________________
retired...

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 15:20 
Cytuj  
Nie, nie ma takiej mozliwosci. Z tym ze jak skorzysta z tej promocji to abonament kosztuje 1pln. 88pln to jest cena przy podpisaniu umowy na rok.


pozdrawiam

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 15:46 
Cytuj  
Ja mieszkam w takim miejscu, ze niestety nic sensownego oprocz neostrady nie podlacze, a moj obecny net jest poprostu totalnym dnem :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 15:57 
Cytuj  
a wroclaw to podobno najbardziej z internetowane miasto w polsce.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 16:20 
Cytuj  
a ja mieszkam w akademiku PWr ... 1Gb/s za 20 zł miech ^^ ale nie poszaleje bo karte mam 100Mb : |


_________________
Obrazek

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 16:32 
Cytuj  
Teki zawsze mialy najlepsze lacza we Wrocku :] Dialog na samym poczatku dzierzawil lacza od TpSa, potem wraz z oraniem Wroclawia kladli wlasne kable, stad ograniczony dostep. Ten temat przypomnial mi ze przed samym wyjazdem z kraju (mieszkalem we Wroclawiu) byly projekty na temat dostarczania internetu przez MPEC i z ciekawosci poszperalem zeby zobaczyc czy cos z tego wyszlo i znalazlem to http://www.e-wro.pl/.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 16:55 
Cytuj  
e-wro podobno dogorywa i ma zostac sprzedane (cała infrastruktura ) ... tak mi sie obilo o uszy


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 17:03 
Cytuj  
I od EWRO sie trzymajcie z daleka... ja wlasnie ucieklem. Po przejeciu MPEC przez Fortum zaczely sie problemy finansowe, poniewaz finowie nie sa zainteresowani rozwojem ewro. Z tego co czytalem zamierzaja ewro sprzedac. W chwili obecnej jakosc uslug jest fatalna, maja problemy z infrasturktura i nie maja srodkow na remonty.

W ewro bylem od samego poczatku, od testow. Wtedy to bylo cos zupelnie innego. Teraz to nawet nie jest cien dawnej swietnosci tego ISP.

Packet loss na poziomie 20%, awarie i niestety co bylo od poczatku niechec administratorow do pomocy. Na moje maile w sprawie packt lossow dostawalem od CCNA (sic!) admina odpowiedz, ze mam sie cieszysc bo moze loss jest i duzy ale za to ping niski...

Obecnie na wew. grupie ewro jak grzyby po deszczu pojawialy sie posty o tym ze ludzie odchodza z ewro do Dialogu. Ja zrobilem to samo.

Ponoc ewro zostanie kupione przez KGHM a wiec na jedno mi wyjdzie heh. Ale do czasu az ewro nie upra sie z problemami w sieci odradzam ladowanie sie do nich.

Jedyna zaleta ewro jest wysoki upload, ale to tylko i wylacznie upload. Ktory utrzymuje sie na poziomie 2-3Mbit co jak na krajowe warunki jest rewelacja...

Mozliwe ze dla kobiety ich oferta bedzie zadawalajaca, ale mnie nawet z mirandy wyrzucalo z powodu PL. O voipie mozna zapomniec, a www czasem chodzi dobrze ale przewaznie sa wszelkiej masci problemy.
Nie bede sie wiecej produkowal, jak ktos chece uslyszec wiecej zapraszam na priv.

edit:
BTW na grunwaldzkim ewro nie operuje...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 17:45 
Cytuj  
Z tego co wiem to jest jeszcze cos co sie nazywa Magma, ale nie wiem nic na temat tego gdzie to jest dostepne. Dziala podobno spoko.
Ale mimo wszystko, na dzien dzisiejszy Dialog jest najrozsadniejsza opcja.


pozdrawiam

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 17:50 
Cytuj  
Zematis jak dla mnie temat e-wro wyczerpales, ja to nawet nie wiedzialem ze mpec zostalo wykupione, i wklepujac z pamieci mpec.wroc.pl przezylem lekki szok jak otworzyla sie stronka "jakiegos" Fortum. Napisz gdzie ucielkes bo za 4 miesiace bede stal przed wyborem jakiegos ISP, wiec temat troche na czasie dla mnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 18:32 
Cytuj  
Prywatyzacja Panie, prywatyzacja...

Zalezy gdzie bedziesz mieszkal (Dialog nadal nie ma sieci w calym miescie). Ja jestem w Dialogu i mam lacze ADSL 3Mbit bo nic szybszego na razie nie ma...
Jestem zadowolony. 0 packet loss, transfery tez ok. Szkoda tylko ze to adsl i upload 512Kbit, po 3Mbit w ewro to boli heh

edit:
takze transfery to mi sie odwrocily w ewro d/l pod koniec mialem na poziomie 512kbit a up zawsze kolo 3Mbit a teraz mam w druga strone ;)
za to jakosc rewelacyjna, usterke jak zglosilem w Dialogu to mi w 15min zrobili i rozmowe prowadzilem z adminem do ktorego mnie przelaczono..


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 18:54 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Szkoda tylko ze to adsl i upload 512Kbit, po 3Mbit w ewro to boli heh


Dzieki za info, zeby Cie pocieszyc to Ci powiem ze ja bede sie musial przesiasc z 20 Mbps/5 Mbps na 512Kbit (jesli bedzie to Dialog), gdzie 20 to downstream a 5 to upstream :cry:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 19:39 
Cytuj  
Do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic... heh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 20:45 
Cytuj  
Mam E-wro ...noi to cholerna siec zasysaczy - odradzam .

We wrocku jest jeszcze chello , dialog , neo , cos na A... .;p

Ogolnie to z tego topica co ma wkoncu wynikac ze nie ma pozadnego neta we Wrocku?:<

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 21:30 
Cytuj  
To indywidualna sprawa. Kazdy ma inne wymagania i oczekiwania.

Dla mnie 4/4 DSL byloby w sam raz . Ale to sa juz duze pieniadze...

Jak Dialog wypusci 6/1 lub 8/1 ADSL za jakies znosne pieniadze to przeskocze opcje wyzej. Jak sobie zawolaja bog wie ile to zstane przy tym co mam obecnie.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.