mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 12:49 
Cytuj  
spojrzmy oczami dziecka :]

http://movies.channel.aol.com/franchise ... rnia_movie

oficjalna stronka

narnia.com


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 13:10 
Cytuj  
Zajebscie, to jedna z moich ulubionych ksiazek :>

juz.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 13:17 
Cytuj  
Aldatha moglbys zagaic rozmowe chociaz :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 13:34 
Cytuj  
Cykl o Narni przeczytalem kolo 10 razy kiedy bylem malym vercinkiem i to oraz "hobbit" sprawilo ze wciagnalem sie w fantasy. Do dzis trzymam je na honorowym miejscu. Oprocz tego stoi tam jescze cykl o Mikolajku goscinnego i sempe(to juz nie ma nic wsponego z fantasy za to do dzis jak czytam to mnie bawi) Imo ksiazki ktore wymienilem sa to lektury obowiazkowe dla dzieci:)
Coz film bedzie skierowany rowniez do dzieci ale napewno obejrze

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 14:08 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Imo ksiazki ktore wymienilem sa to lektury obowiazkowe dla dzieci:)


No ja wlasnie zaczalem czytac ;) Zobaczylem trailer jak bylem w kinie na SW i stwierdzilem ze moze byc interesujace i mozna przeczytac :) Niestety, nie znalazlem tego w ksiegarni, musze sie zadowolic pdf'em :(

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 14:13 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Aldatha moglbys zagaic rozmowe chociaz :(


prosze bardzo :)

Kroniki Narnijjskie sa jednym z najlepszych ksiazek dla dzieci i mlodziezy
sprzedano ponad 85 mln egzemplarzy . Autorem siedmioksiegu jest C.S Lewis ktory niczym nie ustepuje geniuszowi J.R.R Tolkiena

...presja na tworcow ekranizacji jest ogromna wieksza niz na Petera .J
kto nie czytal , masz do ksiazek :]

[edit specjalnie dla SwenG :] ]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Ostatnio edytowano 23 maja 2005, 14:26 przez Aldatha, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 14:20 
Cytuj  
popraw jeszcze ten wyraz przed 'niz na Petera' i będzie ok ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:02 
Cytuj  
Tez sie zaczytywalem tymi ksiazkami. Z checia sobie przypomne te historie. Moze dzieci po filmie siegna po to zamiast glupawego harego potera. A moze by tak siegnac po ksiazke, ciekawe czy bedzie mi sie tak podobac jak te kilkanascie lat temu, hehe.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:07 
Cytuj  
Ja ją czytałem z 5lat temu...wteduy mi się podobało. Gruba była więc na miesiąc starczyła.

Na dzisiejszy dzień nic z niej nie pamiętam ;/;/;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:11 
Cytuj  
Hehe, mnie tak porwaly ze je polykalem w 3-4 dni. Chyba trzeba wybrac sie do ksiegarni. ;)

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 21:23 
Cytuj  
A ja tego nie czytałam :O

Vercin: jak coś jest obowiazkowe to ulatuje z tego część magii imo.
Z drugiej strony są osoby, których jak nie zmusisz to żadnej książki do ręki nie wezmą a może dobre pozycje by ich zachęciły.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 21:53 
Cytuj  
Idril , nigdy nie jest za pozno zeby poczytac o Narnii , jak nie teraz to kiedys swoim dzieciom :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 22:17 
Cytuj  
O_O Robią film? O boshe, nie.... ==' Cóż, mam nadzieję, że będzie dobry... =='

Nie wiem, czy kojażycie. Ale książki o Narni zostały już rewelacyjnie zrealizowane. Swego czasu w TVP leciał nawet serial - świetnei trzymający się fabuły każdej pozycji, ze świetny klimatem i rewelacyjnie dobranymi postaciami. W dodatku nie obcinał wiele, bo serial nie ma takiego ograniczenia czasowego jak kinówka.

Dlatego właśnie boję się realizacji kinowej. Jestem prawie pewien, że będzie to typowa robota pod publiczkę, jak LOTR i nie dorośnie do pięt ani książce, ani serialowi.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:22 
Cytuj  
LOTR doskonale oddawał książkę i nie był robiony pod publiczke.
I kisążka, i film były jednakowo nudne.

Co do Narni...
nigdy o tym nie słyszałem :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:36 
Cytuj  
Oj to wiele starciles w latach dziecinnych. Pamietam jak dzis jak mama kupila ksiazke gdzies na wyprzedazy i otowrzyl sie przede mna magiczny swiat C.S. Levisa. Wpierw przeczytalem "Lew, czarownica i stara szafa" olsnila mnie wizja przejscia miedzy swiatami. Te bramy-sadzawki. Zuepnie jakbym sie wybral w podroz na druga strone lustra.

Co do filmu to super ale dla mnie zaden film nie zastapi ksiazki chocby nie wiem jak dobrze byl zrealizowany. A ten cykl? Albo nakreca duzo czesci albo bedzie to plyciutkie jak brodzik prysznica. Nie da sie takiego cyklu zmiescic w 1,5-2h filmu.

Ps. Slyszeliscie o tym ze ponoc robia film/serial o Ziemiomorzu? Moj kolejny ukochany swiat...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 11:34 
Cytuj  
no jakby nie bylo , to sam trailer filmu ma w tytule : The Lion, The witch and The wardrobe, znaczy sie bedzie kilka czesci, prawdopodobnie jak harry potter wydawanych co roku. Szczerze to nigdy tego nie czytalem, ale zawsze szyszalem pochlebne recenzje... czas sie wybrac do ksiegarni


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:42 
Cytuj  
Przed GW widziałem trailer tego filmu.
Początek jak z Agnieszki Holland ale reszta mniam...
Muza porywająca...

Już przeszukuje księgarnie merlina, żeby znaleźć te książki, może ktoś wspomoże jakimiś tytułami? Bo jesli mam to czytać to chciałbym od początku.

Cytuj:
o jakby nie bylo , to sam trailer filmu ma w tytule : The Lion, The witch and The wardrobe, znaczy sie bedzie kilka czesci, prawdopodobnie jak harry potter wydawanych co roku. Szczerze to nigdy tego nie czytalem, ale zawsze szyszalem pochlebne recenzje... czas sie wybrac do ksiegarni


A to nie jest podtytuł jednej książki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:47 
Cytuj  
1) The Lion, The Witch, and The Wardrobe, 2) Prince Caspian, 3)The Voyage of the Dawn Treader, 4) The Silver Chair, 5) The Horse and His Boy, 6) The Magician's Nephew, and 7) The Last Battle

material filmowy na conajmniej dekade :] , ja tez widzialem zajawke przed GW i przez pierwsze 20 sec mysle " znow jakis hollyshit filmidlo"
kiedy jednak uslyszalem soundtrack i zobaczylem zasniezone krajobrazy Narnii , moja szczeka obnizyla pulap o 20 cm w dol i tak jak nie widzialem ani jednej czesci Harrego Pottera tak to obejrze jak tylko bedzie premiera :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:52 
Cytuj  
Merlin nie reaguje ani na The Lion, The Witch, and The Wardrobe, ani na C.S. Levis ani na Narnia :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:54 
Cytuj  
A ja widzialem ladne wydanie niedawno w empiku i nawet myslalem coby sobie nie kupic :>

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.