mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 09:38 
Cytuj  
Witam,

Ostatnio na jakims forum o zjawiskach paranormalnych przeczytalem wypoweiedzi paru furiatow ktorzy zachwycali sie pewnym programem o nazwie BWGEN ktory wprowadzal ich w jakis stan OCBB (czy jakos tak). Chodzilo o to, ze odlaczali sie od wlasnego ciala i chodzili w swiecie astralnym, tam spotykali magow itd.
Pomyslalem - niezli kretyni. Ale sciagnalem program, ktory to generuje dzwieki o roznej czestotliwosci, ma kilka presetow itd. Bo zaskoczyla mnie wypowiedz jakoby ludzie po polozeniu sie na lozku, zrelaksowaniu sluchajac presetu RELAXATION 1 dostawali drgawek, przyspieszonego tetna itd. Do konca nie dowierzalem, ale coz. Sprobowalem. Jako, ze bolala mnie dynka poneiwaz mam grype puscilem jeden z predefiniowanych zestawow dzwieku od bolu glowy. Polozylem sie - i pach. Po 10minutach nic nie czulem. Pomyslalem, przypadek. Moze mialo samo przejsc.

Zapuscilem wiec sobie bardzo sceptycznie relaxation 1 i pomyslalem ze spotkam Sarumana i Gandalfa :< jak to inne dzieci z forum. Po 15 minutach niestety ich nie spotkalem, ale... JA PIERDOLE dostalem takich drgawek i przyspieszonego tetna, ze 5minut po zdjeciu sluchawek dochodzilem do siebie. Najpierw bylo uczucie ciezkosci, potem to.

Z jednej strony nie polecam, a z drugiej ciekawi mnie jak mozna wpasc samemu w stan pol hipnozy i dlaczego te fale dzwiekowe tak dzialaja na organizm. Jakby chcial ktos sprobowac, na wlasna odpowiedzialnosc to sciagnac program mozna tutaj CLICK.
Zaznaczam, ze sam producent napisal ze nie bierze odpowiedzialnosci za skutki uzywania programu :o

PS. Sadze ze osoby o wrazliwym sercu nie powinne tym sie bawic, bo tetno bylo ogromne. Biegam 2x w tygodniu po 10km i takiego to nigdy nie mialem.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:09 
Cytuj  
Lets test it :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:13 
Cytuj  
Na tym można zarobić ;)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50336392


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:39 
Cytuj  
:o niezle sobie koles poradzil,

Dzwieki z tego programu BrainWave zaburzaja moje myslenie co nieco, narazie to odloze, aczkolwiek poczytalem to forum GW i okazuje sie ze jesli Ci wszyscy ludzie pisza serio to cos takiego jak to oobe i ld musi byc niesamowitym przezyciem.

Ciekawe ale cos mi mowi zeby byc ostroznym z tymi eksperymentami ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:43 
Cytuj  
A co jesli w tych dzwiekach jest jakas sugestia podprogowa, ukryte przekazy? :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:09 
Cytuj  
tiaaa.... ale bardziej sugestywne jest http://www2.b3ta.com/bukkake/
tam to dopiero sugestie podprogowe wchodza ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:13 
Cytuj  
ta tez sie tym bawilem, nawet mam jeszcze na dysku:) pooonooooc w trakcie przesluchan podobnej technologii uzywali hitlerowcy, tylko ze oczywiscie z innymi dzwiekami niz dajmy na to "relaxation 1". Zwazcie na dlugosc tego 'ponoc' bo jest, ze tak powiem, kluczowa. :]
Ja sobie raz zapuscilem jakis preset poglebiajacy skupienie i czulem sie po nim jakbym wystepowal w filmie ze zwolnionym tempem - nic nie bylo dosc szybkie. Wtedy akurat pisalem na klawiaturze, opisujac to uczucie przez irc znajomemu i kiedy mi przeszlo, okazalo sie ze pisalem dosc zlozone zdania w przerazajaco szybkim tempie :)
Niby fajne, ale mnie odrzuca mysl ze na dobra sprawe nie wiadomo na jaki preset trafisz i jak na niego zareagujesz ;] z tego co Asmax pisze to relaxation srednio go zrelaksowalo ;]

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:48 
Cytuj  
to jak zareagujesz na okreslony preset zalezy glownie od twojego podswiadomego nastawienia i oczekiwan. jesli obawiasz sie jakiegoś zwała, to duża szansa ze zwała bedziesz miał, nie zaleznie od tego czego sluchasz.

tez sie kiedys tym interesowalem :) grunt to dobry wkręt. swiadomością można wplywac na podswiadomosc, a jesli umiesz robic to dobrze, to osiagnac mozesz ciekawe efekty.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:49 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
ktory wprowadzal ich w jakis stan OCBB


OOBE - Out Of Body Exprience

Interesuje sie OOBE i LD od kilku lat i programem tez sie bawilem, jesli ktos ma problemy z sercem, czestymi bolami glowy czy ma padaczke to to nie jest zabawa dla niego zdecydowanie. A program faktycznie moze pomoc jesli ktos ma problemy ze snem albo stresem.. z OOBE czy LD raczej nie pomaga, chwyt reklamowy ;)

ps. polecam http://gw.7d.pl


LD = Lucid Dreams??
Jeśli mówimy o tym samym to sam sie troche w to "bawie", co prawda jakichś znaczących efektów jeszcze nie osiągnąłem, ale kilka lucidów już miałem. Ogólnie w hipnoza i autohipnozą też sie triche interesowałem, ale jak na razie nie mam na to warunków, mieszkam w bloku jeszcze przy ruchliwej szosie :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 14:08 
Cytuj  
Ma może ktoś spolszczenie, albo cuś takiego?? Znam dość dobrze angielski ale nie chce by po kilku minutach skąpnoł się że właczylem jakiś killer mode preset :]

edit

Albo inaczej- czy dobrze zrozumiałem ze presety Self-Hipnosis powodują te drgawki i tak dalej??

Ale tak przydalo by sie spolszczenie

edit2
Sluchalem tego relaxation 1przez 10 minut i nic :(


_________________
Obrazek

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 20:36 
Cytuj  
Jak to działa? :o
Czułem coś jak slow motion :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 20:54 
Cytuj  
Ja chce bulletime, jak odpalić bulletime !!!! :]

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 21:12 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ja chce bulletime, jak odpalić bulletime !!!! :]


come down, use your brain waves

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 21:12 
Cytuj  
Wyglada na to ze efekty sa jak po dragach. Musze sprobowac :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 07:43 
Cytuj  
Kazdy bodziec stymuluje okreslona czesc mozgu wzbudzajac jego eletryczna aktywnosc, oprocz tego mozg wysyla fale z roznego zakresu alfa, beta itd. Przez okreslona stymulacje (dzwiekiem, zapachem, dotykiem, obrazem, czy tez za pomoca elektrod) mozna wywolac okreslone aktywnosci okreslonych czesci mozgu.
Podczas wielu operacji neurologicznych lekarze czesto stymulowali okreslone czesci mozgu - okazalo sie ze podraznienie pewnego obszaru: przedniej czesci platow czolowych czy platy skroniowe, powoduje przezywanie na nowo zdarzen z przeszlosci, nawet tych daleko zapomnianych. Okreslona stymulacja okreslonym bodzcem moze wywolac stan sztucznego wzbudzenia struktur korowych na podobnej zasadzie co dejavu (efekt rozpoznawania bez przypominania), czlowiek moze przypominac sobie swoja droge i na tej zasadzie wydaje mu sie ze podrozuje poza cialem.
Okreslone fale mozgowe towarzysza rownym fazom dziennej aktywnosci, wzbudzanie fal ktore pojawiaja sie podczas snu moze rowniez owocowac efektem snienia na jawie (podroze astralne itp).
"Spowolnienie" rowniez nie jest niczym niesamowitym, percepcja zalezna jest od aktywnosci mozgu, jesli zmieniamy te aktywnosc mechanicznie, rowniez zmienia sie nasza percepcja.
Jesli dodatkowo okreslony zestaw dzwiekow wywoluje zaburzenia somatyczne, bylbym BARDZO ostrozny uzywajac tego typu programow - jezeli jest to precyzyjnie dobrany dziek, to moze powodowac trwale zmiany w elektrycznej aktywnosci mozgu a co za tym idzie zmiany osobowosci oraz zmiany na poziomie somatycznym.

juz.

PS. Padaczka, ktora jest nomen omen choroba, wynika ze naglych nieskoordynowanych wybuchow elektrycznej aktywnosci mozgu (mozna to zaobserwowac wlasnie przy eeg - elektroencefalografie rejestrujacym fale mozgowe). Sztuczna stymulacja fal dzwiekiem moze doprowadzic do padaczki tak samo jak szybko pojawiajace sie kolorowe obrazy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 07:57 
Cytuj  
@krzyk - i to mi sie nie podoba we wspolczesnej psychologii - nie ma miejsca na człowieka.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 08:01 
Cytuj  
A ja jednak wole dragi :o

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 08:03 
Cytuj  
To chyba bardziej pod neurologie podchodzi. Psychologia to jednak w dalszy ciagu dziedzina humanistyczna.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 08:06 
Cytuj  
Osobiscie chcialem dodac ze sa metody na uzyskanie podobnego stanu (podroze astralne itp itd), zupelnie naturalne i nieingerujace w fale mozgowe, nazywaja sie technikami swiadomego snienia, i wymagaja jedynie treningu uwagi :>

juz.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:08 
Cytuj  
Ale sa trudniejsze i bardziej czasochlonne :]
Zreszta zaraz zobaczymy jak to dziala...
Swoja droga dziwne ze wczesniej o tym nie slyszalem :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.