mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 20:37 
Cytuj  
Od paru ładnych lat surfuję w sieci.

Na starcie były to zwykłe strony typu onet.pl, wp.pl, hoga.pl itp. itd.

Przeglądałem, czytałem itp.

Potem grałem i prowadziłem MUDa co mi zeżarło większość mojego internetowego życia. W tym, że czasie zajmowałem się rozpowszechnianiem tego czym się interesuję, pisałem stronki itp.

Po paru latach 'literkowania' w MUDzie dowiedziałem się o UO. Nadeszły długie dni szukania z kąd to można zassać UO. W końcu pewien Admin z Clair's Lair zlitował się i założył mi eftepka z którego mogłem elegancko zassać obraz płytki.

I tak oto zaczęła się era mmorpg. Długie wieczory spędzone nad graficzną grą(nie wiecie jak grafika poprawia MUDziarzowi humor ;-) ) ślamazarne rozwijanie postaci, poznawanie na nowo świata itp.

Trwało to może rok może półtora. Po czasie UO nadszedł czas szukania w sieci różnych darmowych mmorpg. Większość z nich niestety polega na zasadzie bij zabij i to wszystko...

Od niedawna zachciało mi się spróbować czegoś nowego... czegoś w czym siedzę już od dłuższego czasu. Zwie się to, to ;-) płatne mmorpg.

Założyłem sobie konto, żałożyłem sobie kartę... i właśnie przymierzam się do kupna AO.

Czekając na aktywację karty kredytowej zastanowiłem się czemu wcześniej na to nie wpadłem... odpowiedź nasunęła się sama.

Wchodziłem na stronę jakiegoś płatnego mmorpega, chciałem testować a tu bum... podaj numer karty kredytowej. Myślę na holerę skoro to darmowy tydzień. Karty niestety nie miałem co za tym szło nie mogłem potestować. Teraz pojawiła się możliwość grania w coś płatnego co lubię. Ze zdziwieniem zauważyłem jak ja 'uczeń' zaczynam rzucać palenie, odkładam pięć złoty dziennie do skarbonki, rozmawiam z ludźmi czy aby nie chcieli może się podciąć czy też może zafarbować sobie włosów... robię sobie klientelę, pieniążki zarobione w ten sposób idą do skarbonki...

Zadziwiające jest to, że gdy człowiek żyje sobie bo żyje... wydaje pieniądze na lewo i prawo. Tutaj papieroski, tutaj jakieś jedzonko, coś słodkiego a może piwko...

W sumie tak głębiej się zastanowić to gdy powstała możliwość odkładania pieniążków na koncie, wydania ich na coś ciekawszego zacząłem działać. Miałem wreszcie jakiś cel... co śmieszniejsze nadal chodzę na piwko do kina... ale jakoś tak... pojawiły mi się ambicje... teraz sobie czegoś nie kupię ale za to za miesiąc będę miał grę... heh... zadziwiające. Co śmieszniejsze to właśnie mmorpg nakłoniło mnie na odkładanie funduszy. Mogę dziewczynie zafundować miły weekend, bar, kino, pizza... coś miłego... heh, może Wam się wydać to śmieszne ale to właśnie dzięki mmorpegom nauczyłem się... lol. oszczędności.

Nie wiem czemóż to napisałem może po prostu chęć podzielenia się swoim osobistym sukcesem... może próba nakłonienia ludzi niezdecydowanych jak ja na płatne mmorpg... nie wiem.

Shador von Dal.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 20:48 
Cytuj  
Pewnie tak

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 23:41 
Cytuj  
Rzucac palenie dla MMO... jak nisko czlowiek moze upasc.... :)


Pokład samolotu, noc, ich dwoje.
- Wygląda na to, że wszyscy śpią.
Kroki...
- Ta toaleta jest wolna, nikt nie patrzy, wchodź pierwszy.
- Trochę tu ciasno. Pozwól, że usiądę. Załóż kochanie prezerwatywę.
Głośne sapanie...
- Aaaaaach, taaak, to jest to!
- Ooooch, cudownie!!... - przeciągły wdech.
Chrobot w głośniku:
- Tu kapitan samolotu! Zwracam się do pary w tylnej toalecie! Wiemy, co robicie, przepisy pokładowe tego surowo zabraniają! Proszę natychmiast zgasić papierosy i ściągnąć prezerwatywę z wykrywacza dymu!


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 05:04 
Cytuj  
Każdy impuls rzucenia nałogu jest dobry... tylko tak się zastanawiam czy rzucenie nałogu dla drugiego nałogu jest fair ;-)

... i dziewczyna się cieszy. Wychodzi na to, że znalazłem idealne wyjście :]

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 10:36 
Cytuj  
Ae nie samym mmorpg człowiek żyje. chociaż może się mylę :)


_________________
http://tondruk.pl

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:05 
Cytuj  
Prawda jest taka ze najllepiej znalesc sobie dziewczyne ktora nie pali a ci na niej zalezy. Wtedy jakos mozna sie ograniczyc do tego stopnia ze praktycznie sie nie pali.
Przetestowane na zwierzetach humanoidalnych :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:14 
Cytuj  
Mnie jakoś do palenia nigdy nie ciągło...
Dzięki chore płuca zółte paluchy i zęby itp. i jeszcze za to wszystko bulić... Nie lepiej raz na jakiś czas wyskoczyć z kumplami na piwko ?? Wyjdzie na pewno taniej a i zdrowiej( tylko raz na jakiś czas to nie chodzi mi co 6 godzin:))


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:53 
Cytuj  
szkoda tylko ze wpadles na to dopiero teraz, ja juz jako 13 latek kazdy grosik na mmo odkladalem ^^"


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 17:29 
Cytuj  
Sam nie wiem czy gorsze miec zolte zeby od palenia, czy garba od nalogowego klepania w MMORPGI :) Jedno uzaleznienei godne drugiego. Inna sprawa ze oba znam dobrze :)

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 17:32 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
ja juz jako 13 latek kazdy grosik na mmo odkladalem ^^"


Ja wolę żyć.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 17:38 
Cytuj  
Taaaa...

Heh... next przykład ze swojego życia...

Spędzałem z dziewczyną mase czasu 24/7 można powiedzieć... żyłem pełną parą, dyskoteki, bary itp.... i wiesz co jest najśmieszniejsze? czasem wolałem posiedzieć przy komputerze, odpężyć się przy jakimś H&S niż siedzieć z dziewczyną... Dziwnę? Oj nie, większość ludzi po prostu potrzebuje odrobinę czasu dla siebie.

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 17:42 
Cytuj  
Bez przesady :) Chyba ze dziewczyna srednia. Albo - nie daj Boze - zona.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 17:44 
Cytuj  
Nie będe spekulował... kochałem ją bardzo mocno ale jednak potrzebowałem czasem delikatnego odprężenia... takiego całkowitego chilloutu.

SvD.

edit:

A skoro z nia bylem to dla mnie nie byla srednia a byla the best. Nie wiem jak dla innych i srednio mnie to interesuje :-/

SvD.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 18:03 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Bez przesady :) Chyba ze dziewczyna srednia. Albo - nie daj Boze - zona.

Tak to jest jak się jest no life kid to potem się wydaje, że jak juz kobieta się trafi to trzeba z nia siedzieć 24/7 żeby nie uciekła ;)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 18:04 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Tak to jest jak się jest no life kid to potem się wydaje, że jak juz kobieta się trafi to trzeba z nia siedzieć 24/7 żeby nie uciekła ;)


Wlasnie sie zastanawiam czy moja jeszcze zyje :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 18:20 
Cytuj  
Etam, chrzanicie. Ja ze swoja zona kupe czasu wspolnie gierczylismy po sieci (ogrywala mnie w Quake jak chciala, a wcale taki leszcz w fpp nie jestem hehe) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 18:31 
Cytuj  
No tak...

Twoja przynajmniej wie, ze elf ma dlugie uszy i jest wysoki...

Moja wiedziala, ze elf to jest male latajace cos...

A krasnolud to taki ktory stoi w ogrodzie przed domkiem :-/

No i na koniec... umie stworzyc folder...

SvDe zalamany.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 18:56 
Cytuj  
No widzisz, bo to trzeba nietylko na wyglad, ale i na to co ma w glowie dobierac :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 18:57 
Cytuj  
Teraz to wiem...

SvDe smuthny.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 20:57 
Cytuj  
Gdybym miał dziewczyne chciałbym żeby wogóle nie interesowały ją komputery. Przecież nie szukałbym kumpla do grania po sieci nie? Ale ja to wyjątek bo wątpie żebyście wy tak jak ja spędzali przed kompem z 1-2h dziennie( albo wogóle...). Niestety też mam nałóg :/ Czytanie. Bożesz ile ja czytam to jest niewyobrażalne, kiedy mam do wyboru kompa, telewizor lub jakas gazete (ksiązke itp.) zawsze wybiore dobre czytanko.
Książka przynajmniej ma mniejsze wymagania od np. WoWa :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.