mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:55 
Cytuj  
Moja propozycja do ADMINÓW - dział poświcony PROJECT ENTROPIA na forum/liście MMORPG, z checią go poprowadze/moderuje, myśle że warto. To portal ogólnie o grach mmorpg i PE nie powinno też zabraknąc tymbardziej ze nawet sporo osób gra.

Pozdrawiam


_________________
:: Do you people have enough? Give me some more! ::
<< PROJECT ENTROPIA 4 EVER >>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:01 
Cytuj  
Jezeli byloby zainteresowanie tym tematem, to forum juz by istnialo.
Po co robic kolejne dead-place jak np. te od Horizons?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:39 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Jezeli byloby zainteresowanie tym tematem, to forum juz by istnialo.
Po co robic kolejne dead-place jak np. te od Horizons?


/cry

sam o to forum walczyłem, teraz mnie wstyd :P

P.S.
hdu, jak na moje oko to Twój podpis mocno wybiega poza dopuszczalne 100 high

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:42 
Cytuj  
Mi sie tez Horizons podobalo - ale niestety, przez ten beznadziejny engine nie da sie grac na dluzsza mete.
Kiedy probowalismy grac w Horizons to byly takie 'dark age' dla mmorpgow - nie bylo zupelnie w co grac. Teraz jednak konkurencja rozrosla sie w sile:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 15:35 
Cytuj  
Mozna ewentualnie zrobic forum na okres probny :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 17:16 
Cytuj  
Jakby bylo wystarczajace zainteresowanie i pojawialyby sie topici na ogolnych dotyczace PE, to forum pewnie dawno by juz powstalo... Tak powstawaly w koncu inne dzialy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 04:02 
Cytuj  
Ta gra to wytwor szatana.....


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 04:47 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Jakby bylo wystarczajace zainteresowanie i pojawialyby sie topici na ogolnych dotyczace PE, to forum pewnie dawno by juz powstalo... Tak powstawaly w koncu inne dzialy.


Dlatego z Beastem rozmawialem na temat zrobienia dzialu "Inne MMORPG", w ktorym zasypie sie all tematy mniej popularnych platnych mmo.

Nie chce mi sie pisac od nowa pelnych zasad forum, wiec wkleje czesc mojego PM do Beasta.

Dzial ten zawieralby tematy do "mniej" popularnych MMO i "odludnionych" w kwestii uzytkownikow. Tematy powstawalyby w sposob oznaczenia kazdego od innych podajac tematyke (chodzi o to, o ktorym MMO jest mowa w temacie) np. [Horizons]"Tresc tematu" czy tez [Neocron] "Tresc tematu", itp itd.
Dzial zawieralby oczywiscie wazne tematy typu:
Przydatne linki; formulka moderowania tematu zaczynala by sie od # czyli nazwy gry i pod nia linki, nastepnie znowu # (preferowane pogrubienie nazw gier) i znowu linki itd.
Lista kontaktowa; podobnie jak przydatne linki, tylko zamiast linkow, imiona/nicki graczy.
FAQ forum itp.

Ogolnie dzial przeznaczony bylby do "odsmiecenia" innych dzialow jak: ogolne czy niusy. Wtedy dzial Niusow i Ogolnych poswiecony bylby glownie rozmowie o nadchodzacych grach, zmianach na rynku i expansion packs, inne pogawedki na temat gier, Newsy na temat patchow czy jakis eventow zawarte byloby w tym forum.
Oczywiscie uzywanie opcji search bedzie relatywnie latwe, np. [Asherons call] "tresc szukana".


Wiecej sie bedzie mozna dowiedziec jak Beast wroci, a Ferdek cos wykombinuje z ograniczeniami technicznymi forum :wink:
Zapewne bedzie ankieta itp. a jakby to przeszlo to wlasnie takie odludnione forum ew. Horizons bedzie lepiej umieszczone.

/sleep

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 08:57 
Cytuj  
na niektorych forach jest to zrobione w ten sposob, ze stare gry w ktore juz nikt nie gra a ktore wczesniej mialy swoj oddzielny dzial wedruja jako poddzial do dzialu "archiwum" lub "inne mmorpg". W ten sposob glownymi dzialami na forum sa zawsze aktualnie popularne gry ktore maja zainteresowanie.
W tej chwili do dzialu "Archiwum" lub "Inne mmorpg" mozna by przeniesc dzialy:
- Asheron's Call 2
- EverQuest
- Horizons
- Shadowbane
- wszystkie dzialy UO


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 11:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
- wszystkie dzialy UO

A to akurat nie ma nic wspolnego z MMOGami. Ot taki zabytek przeszlosci. Predzej do dzialu "Free shardy". Bo oczywiscie dzial UO OSI nadal zyje i przenosic go gdziekolwiek nie ma sensu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 12:47 
Cytuj  
Dlatego z Beastem rozmawialem na temat zrobienia dzialu "Inne MMORPG",

Mi sie wydaje, ze Ogolne to wlasnie takie Inne MMORPG (oprocz tego oznaczania tematow tytulami gier) :\ Ogolne zostaly odsmiecone po utworzeniu dzialow Darmowe i Beta Testy (w ktorych mowi sie o tym, o czym ty proponowales, zeby sie mowili w ogolnych - "Ogolnych poswiecony bylby glownie rozmowie o nadchodzacych grach"). Gdyby mial powstac dzial Inne MMORPG, to o czym mielibysmy pisac w Ogolnych?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
Ogolnie :P
rozmowie o nadchodzacych grach, zmianach na rynku i expansion packs, inne pogawedki na temat gier

I takie tam co nowi gracze zakladaja tematy typu "W co najlepiej teraz zagrac", "Co mozecie mi polecic bardziej itp".

Oczywiscie najwazniejsza zaleta tego forum byloby umieszczenie listy kontaktowej co pomoze zorientowac sie zainteresowanym kto i ile osob gra w dane MMO. Oraz koniec z tematami "macie jakies dobre link do gry xxx?", ew. "przydatne linki".

Ale to jeszcze sie zobaczy, jak narazie to ja tylko dalem propozycje, musi byc pewnie sonda, a co najwazniejsze jakby nie dalo sie zmieniac jakos masowo nazw tematow to pewnie takie "cus" bedzie w dalszej przyszlosci :har:

EDIT:a Beasta dalej nie ma.... Jeszcze ma magisterke czy musi wytrzezwiec? :D

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 14:18 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ogolnie :P
EDIT:a Beasta dalej nie ma.... Jeszcze ma magisterke czy musi wytrzezwiec? :D


Caly czas jestem, magisterka juz obroniona oraz przeprowadzka do Warszawy zakonczona. ;)
Przy nastepnym update forum postaramy sie z Fergiem wprowadzic oprocz modulu sprawdzania pisowni mozliwosc masowej zmiany nazw topikow. Mysle jeszcze miedzy innymi nad systemem raportowania postow, co na pewno ulatwi prace moderatorom.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 14:28 
Cytuj  
Grats!

modulu sprawdzania pisowni

O toto by sie przydalo! Teraz wszyscy bedziemy mogli miec papierek :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 07:14 
Cytuj  
Osobiście?

Jestem jak najbardziej za!

Zobaczcie ile jest 'martwych' for...

Horizons, Myth of Soma, Darkfall, Asheron's Call II, PlanetSide, Shadowbane

Uhm... jeśli jest tylko zainteresowanie to czemu nie założyć działu do Project Entropia... Albo co najwyżej zamienić jedno z martwych na PE.

Takie jest moje zdanie.

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 07:35 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Osobiście?

Jestem jak najbardziej za!

Zobaczcie ile jest 'martwych' for...

Horizons, Myth of Soma, Darkfall, Asheron's Call II, PlanetSide, Shadowbane

Uhm... jeśli jest tylko zainteresowanie to czemu nie założyć działu do Project Entropia... Albo co najwyżej zamienić jedno z martwych na PE.

Takie jest moje zdanie.

SvD.


po co ? dla kilku osob, ktore i tak po 2 tygodniach grania wyrzuca ta gre na smietnik ? :) w grze zeby cokolwiek osiagnac trzeba placic kupe kasy i to nie wirtualnej ale prawdziwej :) to chyba najdrozszy mmorpg na swiecie :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 09:14 
Cytuj  
jesli jest... a ze nie ma, to nie ma tematu :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Osobiście?

Jestem jak najbardziej za!

Zobaczcie ile jest 'martwych' for...

Horizons, Myth of Soma, Darkfall, Asheron's Call II, PlanetSide, Shadowbane

Uhm... jeśli jest tylko zainteresowanie to czemu nie założyć działu do Project Entropia... Albo co najwyżej zamienić jedno z martwych na PE.

Takie jest moje zdanie.

SvD.




po co ? dla kilku osob, ktore i tak po 2 tygodniach grania wyrzuca ta gre na smietnik ? :) w grze zeby cokolwiek osiagnac trzeba placic kupe kasy i to nie wirtualnej ale prawdziwej :) to chyba najdrozszy mmorpg na swiecie :)


Aha... czyli idąc Twoim tokiem myślenia lepiej zostawić martwe fora?

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 07:33 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Aha... czyli idąc Twoim tokiem myślenia lepiej zostawić martwe fora?.


Martwe fora powinny zostac przeniesione jako poddzialy do forum "Archiwum" albo "Rozne stare mmorpg" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 07:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Martwe fora powinny zostac przeniesione jako poddzialy do forum "Archiwum" albo "Rozne stare mmorpg" :)

Oczywiscie dzialanie phpBB nie jest ci obce, prawda? Jesli jednak jest, to ci wyjasnie: Nie da sie zrobic czegos takiego jak "poddzial".

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.