mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 16:22 
Cytuj  
Ktos moze jest uzytkownikiem tego serwisu?
Bo w miare mnie on zainteresowal ale nie wiem czy tam sa same crap stuff czy zwykla podpucha.

EDIT: Mam na mysli czy naprawde te guide/tricks/secrets/exploits sa warte uwagi czy poprostu copy&paste z dziesiatek stron wlane w jedno miejsce?

Mam ochote sobie dac troche fory w grze, zawsze gralem fair i kazdy sekret co poznalem odrazu mowilem wiekszosci ludzi, pure no greed itp.
Wiec zawsze to prowadzilo do dlugiej drogi zeby cos osiagnac powaznego w grze.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:24 
Cytuj  
Czyli poczatek drogi pieszczocha na skroty...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:32 
Cytuj  
No chyba raz se moge sprobowac nie? :P
Czas sprawdzic jak to sie gra "on the dark side", szkoda ze nie mozna udostepniac tego publicznie, ja bym pewnie prawnie beknol i administratorzy forum :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 14:42 
Cytuj  
Dzisiaj sobie dokladniej to przejzalem.
Nawet dobre imo, forum WoW ma pare fajnych "trickow" ale cos widze ze kod gry i serwera i tak jest nieco lepiej zrobiony niz w innych grach :/ Szkoda.
Np. na forum l2 opisane jest jak se zreobic enchanty na +15 bez zadnego ryzyka, jezeli sie nie spieprzy timingu :wink:

Albo mozliwe ze tysiace postow jak zwykle mnie odstraszaja i fenomenu nie moge znalesc. Mowie oczywiscie cos bez bezczelnego hackowania Mobiusem.

Ogolnie rok dostepu do sekretow wielu gier jest warte swej ceny.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 14:50 
Cytuj  
a masz dostep : P?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 14:54 
Cytuj  
No kupilem wczoraj sobie konto.
A jeszcze nie mialem okazji pograc, malo czasu :/ Inni za mnie testuja LOL!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 16:00 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Np. na forum l2 opisane jest jak se zreobic enchanty na +15 bez zadnego ryzyka, jezeli sie nie spieprzy timingu :wink:
(...)
Ogolnie rok dostepu do sekretow wielu gier jest warte swej ceny.


Ogolnie to jesli ktos kupuje dostep do takiej strony to:
1. Jest debilem ktory nie potrafi wpisac w przegladarke www.google.pl
2. i dlatego zasluguje na to zeby go wydymali na te pare $

Ile kosztuje dostep do takiego serwera? 10 usd?
A ile kosztuje bron (chocby c grade) +15 - 200mln? Nawet wiecej skoro np. na moim serwerze nikt takiej nie ma.
200mln AA x 2 USD (upust za duzy zakup) = 400 USD.
Rewelacja... gdyby bylo prawdziwe.

Zawsze sie zastanawialem kto sie daje nabierac na te wszystkie debilne "promocje" i "niesamowite oferty" - teraz juz wiem - Pieszczoch :D

A wracajac do tematu: wszystkie tego typu miejsca w sieci zostaly zrobione przez ludzi ktorzy z kilku roznych forum wykopiowuja (a wlasciwie powinienem powiedziec: kradna bo zazwyczaj jeszcze podpisuja jakies tekst swoim nickiem) co im wpadnie pod reke i robia z tego super tajne przez poufne.
Przyklad z wczoraj: sofcik do zlamania nowego zabezpiecznia walkera pojawial sie na chinskim forum pare dni temu. Jakis amerykanin przetlumaczyl i postnal na PUBLICZNYM forum gamehaqs wczoraj.
2 godziny pozniej na revemaped pojawilo sie to jako ich wlasne dokonanie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 16:18 
Cytuj  
Haha dobry obrazek w podpisie :P

A to co napisalem na temat enchantu, to z ciekawosciz ajzalem sobie poprostu do innych dzialow forum.
Powiem ci ze kilka tam osob to potwierdzilo, tylko taki enchanting wymaga (jezeli powiecmy robisz enchant od +5) 10+ dni? Czy tygodni? :P No kazdy reset serwera, nie wiem co ile u was to robia.

A co do google i mojego debilizmu -jak to mnie osadziles-, to powiem ci ze akurat bez google to nie ruszam internetu :/ A ze nie zawsze wszystko mozna znalesc lub ma sie checi rejestrowac do 100 fikcyjnych for dla jednego posta mozna wydac te 25$x3~=75zl za roczny dostep do forum, w ktorym smieci nie ma. Jest ciagle jakis guide, od zwyklych oczywistych trickow, do ekstramalnej przesady.

PS.Widziales forum WoW na zagranicznych boardach? Ja jak widze tysiace postow to mnie to odpycha -mam na mysli w opcji search, co dopiero w browse.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 16:57 
Cytuj  
Problem polega na tym ze takie miejsca sa WTORNE - tzn nic nie robia samemu tylko kopiuja z innych miejsc.
A z bugami (przynajmniej w L2) jest tak, ze sa one bardzo szybko usuwane - wiec jesli nie wyczaisz czegos od razu to juz zazwyczaj tego nie zalapiesz.
Dluzo sie w tym grzebalem i nadal grzebie i w L2 nie ma ZADNEGO buga w tej chwili. A jesli tam pisza o enchantowaniu przed downem serwera to jest bug ktory zostal usuniety w becie jeszcze - widzisz na ile wiarygone sa takie strony lol.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 17:05 
Cytuj  
Bug w WoW = odpowiedz GM to "working as intended" , chociaz nie powiem zlikwidowali ostatnio babola ktory uniemozliwial loot osobom ktore sie releasnely w instance , to juz cos :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.