mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 20:01 
Cytuj  
http://www.gamespot.com/news/2005/08/01/news_6130138.html

Sorki ze to tutaj wklejam, bo ani forum w calosci sie tym nie zajmuje, ani board z grubsza, ale jakos news wyglada dyczko ciekawie... A do pisania newsow uprawnien nie mam, wiec pisze tutaj.

Sam news nie jest nowoscia, bo zamkniecie Blizz North bylo pewne. Ciekawi mnie bardziej innt fakt: ogloszenie prac nad "unannounced project".

I tutaj sie rodzi pytanie: D3, SC2 czy cos nowego ?

Moim zdaniem D3 odpada - wszak jest WoW. Gracze i scena od dawna sie upomina o SC2 a nawet niedawno Blizz pytal ludzi, co chcieliby zobaczyc w SC2 ( sorki, ze nie podam linka, ale juz nie pamietam ). Chociaz inna gatka, to fakt ze Blizz North pracowal glownie nad seria Diablo. Wiec w tej informacji wiecej dezinformacji - z jednej strony oczekiwanie na SC2, z drugiej ekipa, ktora z RTSami ma malo wspolnego. Jak sie uda, to za rok bedzie cos wiadomo, bo Blizz ma taka taktyke dezinformacji...


Za wszelakie bledy merytoryczne i za offtopa sorx.
Jesli jakis admin/mod uzna ze topic tu nie pasuje - niech go skasuje.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 21:48 
Cytuj  
kiedys juz czytalem ze trwaja/beda trwac prace nad D3..wiec kto wie.

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:03 
Cytuj  
Znaczy mi sie jakos nie wydaje - bo wydawac D3 to jak odcinac galaz na ktorej sie siedzi. Blizz ma WoWa i watpie w sens tworzenia D3. Bo obecnie WoW przejal wielu graczy z D2. Wydanie D3 nie ma zbytniego sensu bo branza dazy ku coraz wiekszemu naciskowi na aspekt online gier. Nie mowie, ze D2 suxowalo, bo bylo niezle. Pod wzgledem ilosci funa z rzeczy typu TvT bije nadal WoWa. Chociaz to powinno niedlugo ulec zmianie, w co wierze, bo ilosc konfiguracji postaci w WoWie daje ogromne pole manewru do takich wlasnie TvT.

A RTSow nam brakuje. WC3 zaczyna powoli przygasac. Ta gra nie ma dynamizmu SC. O WH40K: DoW nie wspominam - gierka niczego sobie, ale w porownaniu z SC czy nawet WC3 bez szans. Kolejne AoE oznacza raczej kolejna czesc made only for money. Szczerze mowiac ja na rynku nie widze nic, co mialoby zastapic SC. Dlatego moim zdaniem naturalnym wyborem Blizza jest stworzenie SC2.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:08 
Cytuj  
Policz sobie ile WoWa robili.... D3 beda robic tez ladne pare lat wiec jest to calkiem mozliwe. D3 bedzie pewnie 2 mmorpg bliza po wowie :P

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:13 
Cytuj  
Drugi MMORPG Blizza po WoWie to ma być World of Starcraft! ;)

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:19 
Cytuj  
O2 dobrze mowi ! :D DAc mu Vodki :P

Ale tak serio to ja tego nie widze - bo robic 2 mmo i sztucznie upychac rynek to zla taktyka - bo lepiej jednym produktem zdominowac niz dwoma ten rynek niszczyc. Ja chce RTSa :-?


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:30 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
Ale tak serio to ja tego nie widze - bo robic 2 mmo i sztucznie upychac rynek to zla taktyka - bo lepiej jednym produktem zdominowac niz dwoma ten rynek niszczyc. Ja chce RTSa :-?


Taa... a 5 proszkow do prania reklamujacych sie jeden po drugim w tv a nalezacych do tej samej firmy?
Taki drugi mmo przyciagnalby nowych i starych graczy, a to wiadomo... $$$ :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:34 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Drugi MMORPG Blizza po WoWie to ma być World of Starcraft! ;)


kiedyś (z rok temu) widziałem zapowiedź Blizzarda jakiejś gry dziejącej się w świecie Starcrafta w full 3D. Ale nie pamiętam czy to miał byc prosty FPS czy coś bardziej ambitnego. Wiem, że miało to wyjść na jakąś konsolę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Drugi MMORPG Blizza po WoWie to ma być World of Starcraft! ;)


kiedyś (z rok temu) widziałem zapowiedź Blizzarda jakiejś gry dziejącej się w świecie Starcrafta w full 3D. Ale nie pamiętam czy to miał byc prosty FPS czy coś bardziej ambitnego. Wiem, że miało to wyjść na jakąś konsolę.

Pewnie Ci chodzi o Starcraft:Ghost.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:39 
Cytuj  
Co juz dawno wyszlo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:41 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Co juz dawno wyszlo.

Eee, nie http://www.blizzard.com/ghost/. Wyjdzie w 2006 chyba :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:42 
Cytuj  
A to przepraszam, wydawalo mi sie ze juz wyszlo i okazalo sie kapa. Musialem z czyms innym pomylic.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:59 
Cytuj  
nie znam klapy z blizzarda :)


_________________
gole babki i czekoladki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 23:13 
Cytuj  
Eee, to sie nie bendzie nazywalo World of Starcraft tylko cos w stylu Outer Space of Starcraft :wink: Czy jak sie tam to pisze...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 23:43 
Cytuj  
naro napisał(a):
nie znam klapy z blizzarda :)


Poza World of Warcraft ja rowniez nie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 00:01 
Cytuj  
wlasnie sie zastnawiam nad tym Outer Space of Starcraft

wiekszosc mmorpg jest w klimacie fantasy a to by bylo typowe s-f

calkiem ciekawie sie zapowiada - 3 strony konfliktu - tylko upchanie ich wszystkich na jednej planecie - ciezko bedzie to jakos uzasadnic...


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 00:10 
Cytuj  
Na pewno to nie będzie mmorpg. MMORPG to trochę większe przedsięwzięcie niż gra offline i zamiast ~2 lat na stworzenie średniawki potrzeba 5. A o wtopę łatwo - wystarczy zobaczyć jak SOE dostało po dupie od Blizza i ich 100% pretendent na kurę znoszącą złote jajka okazał się kogutem i jajek nie znosi ;)

Nie sądzę by Blizzard pół roku po wypuszczeniu pierwszego mmorpga juz szykował nastepny. Tak się nie da raczej.

Asmax - niezła klapa - 3.5mln i 20%+ rynku po pół roku.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 00:13 
Cytuj  
No, tak samo jak Ich Troje, Ivan i Delfin, Łzy. Backstreet Boys, Britney itp. Klapa finansowa nie jest, dla moich uszu jest. Zalezy jak kto to interpretuje.
Mi sie WoW nie podoba i tyle na ten temat, nie mam zamiaru wdawac sie w kolejne dyskusje 'dlaczego'.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 06:37 
Cytuj  
A SOE to mmorpgowy Kubric?
Nie zapędzasz się za daleko w afiszowaniu swojej niechęci?

eot z mojej strony - z idiotami się nie wygra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 06:52 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
.
Mi sie WoW nie podoba i tyle na ten temat, nie mam zamiaru wdawac sie w kolejne dyskusje 'dlaczego'.


podobanie sie to kwestia gustu... ale klapa to na pewno to nie jest.... WoW odniosl sukces i to jest fakt.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.