mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 07:26 
Cytuj  
Strażnik Systemu II - ruszyła rejestracja!

Od początku tygodnia można rejestrować się do drugiej edycji Strażnika Systemu - gry on-line dla specjalistów IT poświęconej bezpieczeństwu.

Tym razem zmagania zaczną się 10 października i potrwają dwa tygodnie, w ciągu których codzienne zdarzenia pobudzą ducha zdrowej rywalizacji :-) Na odważnych czekają niesamowite nagrody (pierwsze trzy miejsca to wyjazd do Barcelony na konferencję IT Forum 2005, notebook i panel LCD Maxdaty), a także dreszcz emocji i zacięta konkurencja. Organizatorzy zapraszają przede wszystkim administratorów, inżynierów systemowych, studentów, pasjonatów i wszystkich, którym wydaje się że wiedzą coś o bezpieczeństwie IT.

Przez dwa tygodnie gracze zostaną sprawdzeni za pomocą odcinków minipowieści, które oprócz walorów literackich zawierać będą pytania i zadania z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów komputerowych. Konkurencja z innymi graczami wyłoni nie tylko ostatecznych zwycięzców, ale także najszybciej reagujących na zdarzenia specjalne, najbardziej aktywnych w dyskusjach na temat poruszanych przez grę zagadnień i wielu innych, którzy mogą spodziewać się wyróżnień.

Gra ma zaskakiwać - dlatego już teraz warto zainteresować się agregatorem RSS i zasubskrybować oficjalny kanał informacyjny Strażnika Systemu II. To za jego pośrednictwem gracze będą powiadamiani o nowych zdarzeniach (co okaże się niezwykle cenne, ponieważ im mniejszy czas reakcji, tym więcej punktów za odpowiedź) i o wszystkich aktualnościach związanych z przebiegiem gry.

Przyłączcie się do rozgrywki, Strażnik Systemu II czeka na śmiałków :-)

From dobreprogramy.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 09:59 
Cytuj  
A na dole napis Microsoft :D to ja podziekuje ale mam zle wspomnienia z bezpieczenstwem i serverami microsoftu
Tylko pamiętaj – w grze, tak jak i w życiu administratora, nie będziesz znał dnia ani godziny, gdy w tym oknie pojawi się zdarzenie z zadaniem do wykonania... Czyli siedz i naciskaj f5 bo bedzie zadanie :P


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 15:40 
Cytuj  
pewnie do tego bedzie potrzebne to gowno explorer :P ale pogram brata namowie by zadania wypelnial jak mnie nie bedzie


_________________
Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 11:00 
Cytuj  
Rozwiązanie jest proste zainstaluj prgramy microsoft i tylko z nich korzystaj bo inaczej nie masz szans systemem jest oczywiście windows bo jakże by inaczej itd. nie warto się nawet rejestrować, a co do IE to zblokowałem go firewallem bo jaiś syf mi ściągał non stop. Firefox rox. W życie nie zamierzam dotknąć niczego microsoftu bo mi się niedobrze robi jak z tego korzystam. Jedynym program z którego korzystam to windows, korzystam bo muszę do mmorpg.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 11:11 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Rozwiązanie jest proste zainstaluj prgramy microsoft i tylko z nich korzystaj bo inaczej nie masz szans systemem jest oczywiście windows bo jakże by inaczej itd. nie warto się nawet rejestrować, a co do IE to zblokowałem go firewallem bo jaiś syf mi ściągał non stop. Firefox rox. W życie nie zamierzam dotknąć niczego microsoftu bo mi się niedobrze robi jak z tego korzystam. Jedynym program z którego korzystam to windows, korzystam bo muszę do mmorpg.


Programy jakie uzywasz to (poza windowsem):
DirectX
Explorer
Kreator sterownikow
WMP codecs
I wiele innego stuffu

Mozesz juz zygnac.....

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 11:35 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
stek pierdół jaki to jestem elo bo windy nie lubię

przynieść ci miskę ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 12:03 
Cytuj  
@Eshim
Napisz czemu nie lubisz windowsa plix.

ps. Ciekawe co bys zrobil jakbys mial zainstalowac drukarke pod linuksem :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 12:03 
Cytuj  
Bo pewnie uwaza, ze LINUCH ROX po jednej instalacji mandrake :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 12:05 
Cytuj  
IMHO nawet nie próbował instalować nic innego niż winda.
Taka moda panie, winda sux i już panienki z gimnazjum na ciebie lecą.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 12:09 
Cytuj  
Mam pingwina jestem trendi :o

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 12:48 
Cytuj  
Mam prawo nie lubić Windowsa i nie zabronicie mi tego :P.
Nie narzucam wam swojego zdania, nie musicie lubić tego co ja, i nikt wam tego nie nakaże.
Osobiście nie lubię windowsa i microsoftu, bo jest lepsze oprogramowanie.
Wy możecie lubić Windowsa A.L i wiele innych rzeczy, to wasz problem ja się do tego nie mieszam.

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:02 
Cytuj  
hymm hymm... ale jaki my mamy problem jesli to ty mowisz ze nie lubisz windowsa mimo ze ciągle na nim jedziesz [bo gierka ci nie dziala na czyms innym]? Skoro jest lepsze oprogramowanie to dlaczego go nie uzywasz? Nie rozumiem Cie <_<


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:02 
Cytuj  
No rozumiem, ze nie lubisz.
Powiedz tylko dlaczego. Co Ci w nim przeszkadza i jakie oprogramowanie jest lepsze. To mnie interesuje. Z czystej ciekawosci.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:10 
Cytuj  
W skrócie wolę linuxa, ponieważ się mniej wiesza(prawie wogóle), poza tym linuks jest tańszy.
Z windowsa korzysta tylko do gier, bo na niego są pisane.

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:13 
Cytuj  
Ooo, to nie slyszales o Cedega ? Moglbys wtedy grac w gry pisane pod win nie meczac sie wcale z tym systemem :p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:21 
Cytuj  
Niestety nie słyszałem.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:24 
Cytuj  
Hym.
Z tego co pamietam ostatni niebieski ekran i zwieszke mialem w windows 98. W domu uzywam XP a w pracy 2000 i nie pamietam zeby mi sie zawiesil ktorys z nich. Czasy niestabilnosci windowsa odeszly w sina dal.


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:30 
Cytuj  
Racja, ja mialem bs`y jak podkrecilem sobie durona >_< Ale to nie wina windy O_o. BO wiesz Eshim... Windows nie dziala tak jak powinien na slabych kompach... zwiechy, blue screeny itp... moze upgrade by ci sie przydal?


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:31 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Mam pingwina jestem trendi :o


I go marszczysz jak wszystkie trendi "ludki" w gimnazjum :oops:

PS.Mi ez sie nie wiesza winXP, zalezy jaki ma sie PC. Ja ostatnio zaliczylem powerleveling w Shadowbane, znudzilo mi sie to alt+tab i fable se wlaczylem. Zrob cos podobnego na linuksie, zwiesi ci sie prawie przy kazdym multitaskingu.

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 13:33 
Cytuj  
Cedega - http://en.wikipedia.org/wiki/Cedega :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.