mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 15:45 
Cytuj  
W srodowisku pirackich shardow ultimy, o Moongejcie coraz glosniej. Niedawno jeden z glownych gmow, Morgan wychujal cala zaloge serwera :]
Udostepnil w necie pliki serwerowe Moongate'u. Mozna teraz wejsc na konto obcej osoby i grac postacia np za kilkaset zlotych (donate). O co poszlo? Nie bede opowiadal sami zobaczcie:

http://www.ultimaonline.pl/board/viewtopic.php?t=12319 - Topic objasniajacy.

http://hackpl.host.sk/ - Pliki serwera.

I po dupie dostali kretyni kupujacy postacie za niemale pieniadze.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 lis 2005, 16:17 przez Sniegu, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 16:06 
Cytuj  
Nalezalo im sie, placili piratom to maja ;p

tylko mi ta cala sprawa zajezdza dziecinada ? ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 16:13 
Cytuj  
Haha :> nice. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 16:21 
Cytuj  
0wned :o

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 16:26 
Cytuj  
Dobre :lol:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 16:37 
Cytuj  
Przypomina mi sie fraza, ktora miala miejsce po pewnym zdarzeniu "Z nevillonu hacker, admin madafeker", ci co wiedza znajda podobienstwo miedzy tymi sprawami ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 16:41 
Cytuj  
pwnt


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 16:45 
Cytuj  
Biedni gracze Moongate. :lol:

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 18:05 
Cytuj  
Biedni to oni nie sa jak placa po kilkaset zlotych :] .


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 18:05 
Cytuj  
Hmm, a czy przypadkiem takiego samego numeru nie odwalił Ice swego czasu ? :D Historia lubi sie powtarzać, a nawet zataczać koła :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 18:10 
Cytuj  
Najlepsze jest to ze Melantus odpalal Morganowi czesc kaski z donate co miesiac. Teraz widac na co ta kasa idzie...


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:16 
Cytuj  
nie czaje kurwa nie czaje jak można wybulić kilkaset złotych by pograć na pirackim shardzie (który lada chwila może pierdolnąć z różnych przyczyn, jedna przyczyna np. powyżej). No w głowie mi się to nie mieści, ja rozumiem, że ludzie robią różne dziwne rzeczy, rozumiem, że ktoś ma kasy od groma i to jego sprawa, ale tego nie potrafię zrozumieć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie czaje kurwa nie czaje jak można wybulić kilkaset złotych by pograć na pirackim shardzie (który lada chwila może pierdolnąć z różnych przyczyn, jedna przyczyna np. powyżej). No w głowie mi się to nie mieści, ja rozumiem, że ludzie robią różne dziwne rzeczy, rozumiem, że ktoś ma kasy od groma i to jego sprawa, ale tego nie potrafię zrozumieć.


Mark sa rzeczy na swiecie ktore sie filozofom nie snily.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:00 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Hmm, a czy przypadkiem takiego samego numeru nie odwalił Ice swego czasu ? :D Historia lubi sie powtarzać, a nawet zataczać koła :D


tru,pamietam to jak dzis :]

Mark , powod jest prozaiczny , niektorzy nie chca grac z obcokrajowcami ang nie znaja i maja w dupie , i chca grac tylko z polakami
tak w skrocie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:06 
Cytuj  
Widac po waszych postach ze troche malo wiecie o Moongate.Shard niby piracki ale nie do konca.Shard istnieje kupe czasu i nigdy nie zawodzil.System donate byl wprowadzony po jakims czasie i tak 1/10 osob z tego korzysta, a jesli juz to wydanie 50 zl raz na np. 4 miesiace nie jest majatkiem.Co wiecej nie ustana praca ludzi, ktorzy bardziej dokladali niz zarabiali dawala duzo zaufania.
Niestety server jest prywatny i wlasciciele moga robic z nim co im sie podoba.Kto gral sporo w Ultime na polskich serverach wie, ze takie wypadki sie zdarzaja.Nie raz jakis koles ktory znudzil sie ultima wypierdzielil konta 200 osoba.Takie ryzyko male bo male wynagradza atmosfera na takich serverach
Co do udostepnienia tych plikow to n/c i tak gowno daja :) Chyba ze jakis koles postawi sobie shard na plikach z lipcowego Moongate, ale kto bedzie tam chcial grac :roll:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:30 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Widac po waszych postach ze troche malo wiecie o Moongate.Shard niby piracki ale nie do konca.Shard istnieje kupe czasu i nigdy nie zawodzil.System donate byl wprowadzony po jakims czasie


Mylisz sie. System donate na moongate istnieje od samego poczatku.

Cytuj:
i tak 1/10 osob z tego korzysta, a jesli juz to wydanie 50 zl raz na np. 4 miesiace nie jest majatkiem.Co wiecej nie ustana praca ludzi, ktorzy bardziej dokladali niz zarabiali dawala duzo zaufania.


Czy ja wiem.. Dokladali? Kilka osob wydalo nawet ponad 1.000zl na donate ;).

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:36 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Shard niby piracki ale nie do konca.

Ja tak tylko zeby podtrzymac atmosfere.. w czym nie do konca? ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:41 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
SwenG napisał(a):
Hmm, a czy przypadkiem takiego samego numeru nie odwalił Ice swego czasu ? :D Historia lubi sie powtarzać, a nawet zataczać koła :D


tru,pamietam to jak dzis :]

Mark , powod jest prozaiczny , niektorzy nie chca grac z obcokrajowcami ang nie znaja i maja w dupie , i chca grac tylko z polakami
tak w skrocie


Juz nie chodzi o to, sa pirackie shardy na ktorym nikt nie placi (a przynajmniej oficjalnie). Ja to przyjmuje jako kompleks malego fiutka- nic mi nie wychodzi w zyciu to kupie za 500 zl postac i bede szpanowac


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:43 
Cytuj  
Ano w tym, ze zaden pirat nie moze pochwalic sie tak dluga dzialanoscia i badz co badz stabilnoscia, ktora przez lysego debila zostala troche nadszarpnieta.Tak z nudow wam przedstawiam inny odcien tego shardu bo niegralem tam kupe czasu

A teraz werscja dla "lepszych"

AnnNnno w Thym, ze zaDen pirath nje moz pOcHwaljc sJe thaQ Dddddluga ddddzjalllanOscja i badz co baDz stAbilNosCIA, qthora pShes lyseGo deBjla ZoSTalLllaaaaa troche nadsharpNIeTaA.Tak z nudOw wam pshedstaffeeAam jnnnnnnyyy odceeeeeeen theGo shardooO bo njeGrAleM tAm qUpeeeeE Czasu


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie czaje kurwa nie czaje jak można wybulić kilkaset złotych by pograć na pirackim shardzie (który lada chwila może pierdolnąć z różnych przyczyn, jedna przyczyna np. powyżej)

Moze oni ciagle mysla, ze nie placa za gre, bo w sumie nie ma abonamentu dla zdzierczej korporacji. Wydaje im sie, ze wspomagaja kolesi ktorzy walcza ze zlodziejskimi firmami co im kaza placic za granie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.