mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 13:19 
Cytuj  
"Moherowy beret sobie włóż i przy radiu stój jak anioł stróż" - to refren pieśni, którą "Gazeta Wyborcza" określiła jako "hymn moherowych beretów". Słowa do melodii "Biała mewa" ułożyła słuchaczka Radia Maryja.

Poprzez Polskę wionął wiatr nadzieją,
naród czeka na ratunek swój,
komuniści nienawiścią zieją,
opluwają to, co święte jest.

Ref.: Moherowy beret sobie włóż
i przy radiu stój jak anioł stróż.
Pokaż im, jak Polakiem być,
Pokaż, jak uczciwie z Bogiem można żyć.

Garną się pielgrzymki do Torunia,
w modłach powierzając życie swe,
kocha cię lud, ojcze Tadeuszu,
prawdą i miłością obroń się.

Ref.: Moherowy beret sobie włóż...

Tę pieśń słuchaczka toruńskiej rozgłośni ułożyła specjalnie na 14. urodziny rozgłośni. Uroczystości odbędą się w środę.

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1206609,69,item.html

I cwiczyc bo w srode bede podpytywal na wyrywki :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 13:23 
Cytuj  
Szkoda ze tak naprawde zadna z tych babc nie ma moherowych beretow


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 13:30 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Szkoda ze tak naprawde zadna z tych babc nie ma moherowych beretow


maja maja, bo na atłasowe ich nie stac.


_________________



***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 13:51 
Cytuj  
A ja własnie slyszalem ze je na moherowe nie stac, wogole na nic ich nie stac jak cala rente Rydzykowi przesylaja
http://www.ojciec-dyrektor.de/


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 14:07 
Cytuj  
Moferowe berety ROX! :lol:


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 14:08 
Cytuj  
Przekroj w zeszlym tygodniu wydrukowal artykul z producentem moherowych beretow. Okazuje sie, ze moher jest bardzo drogi a to co panie nosza na glowach to jakas czesana welna czy cos w tym stylu. Ogolnie to nie widzi koniunktury spowodowanej sila moherowej koalicji.


_________________
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 14:59 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
"Moherowy beret sobie włóż i przy radiu stój jak anioł stróż" - to refren pieśni, którą "Gazeta Wyborcza" określiła jako "hymn moherowych beretów". Słowa do melodii "Biała mewa" ułożyła słuchaczka Radia Maryja.



"...Nie śpiwoj, nie śpiwoj Ty stara ropucho,
bo wyjmę "małego" naleję Ci w ucho..."

O to co mój dziadek by zaśpiewał słysząc takie bzdury. ;)

:D:D:D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:57 
Cytuj  
http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3045280.html


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 18:35 
Cytuj  
keii: extra artykul czytam i leje ze smiechu :DD a ojciec burzy sie ze net u niego nie dziala ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 18:43 
Cytuj  
Mnie to raczej przeraża - ojciec tworzy sobię armię młodych ludzi, którzy wierzą bez zastrzeżeń w to, co mówi.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 18:52 
Cytuj  
On juz od dawna tworzy taka armie, ja sie do tego przyzwyczailem i leje na to :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 19:21 
Cytuj  
O kurwa, mafia, sekta i gang w jednym, Crips przy nich to male ptaszki. Nie wyglada to za dobrze...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 19:22 
Cytuj  
Cytuj:
... Pukanie do pokoju Obcokrajowca trwa kilka godzin. Wyłączają mu prąd i wodę. Wychodzi. - Myślałem, żeby zobaczyć, co jeszcze mi zrobią - mówi. - W sumie było nieźle. Miałem jeszcze trzy butelki mineralnej i baterie w laptopie, pograłbym z dwie godzinki w "Herosów", ale już nie chciałem ich wkurzać. ...


owned :DDD


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 19:49 
Cytuj  
Dziwnie napisany jest ten artykul, albo ja mam cos z glowa albo to sie nie trzyma kupy (bo juz pomijam przeka tego).

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 19:59 
Cytuj  
cilice?

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 20:42 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Mnie to raczej przeraża - ojciec tworzy sobię armię młodych ludzi, którzy wierzą bez zastrzeżeń w to, co mówi.

/agree
To wcale nie jest smieszne, ci studenci to zombie O,o
A tak ogolnie zajebisty artykul.


_________________
Obrazek

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 03:59 
Cytuj  
troche mi szczeka opadla, sadze ze artykul musi byc nieco podkoloryzowany - osobiscie ciezko mi sobie wyobrazic sobie 20 letnich studentow, uwazajacych ze wolnosc w kazdej formie, a zwlaszcza wolnosc slowa i swoboda im nie odpowiada, natomiast konformizm i totalitaryzm sa pojeciami do ktorych moga sie odniesc pozytywnie.
Musi w tym byc pozniej kasa do zarobienia, ze oni przez taka matnie przechodza i uciskaja koloratkami poteznego, wielkiego, rosnacego gula i chec mordu :)
Ale fakt jest tez taki, ze rydzyk ma poza swoja wlasna mlodziezowka, ktora bedzie za parenascie lat lozyc na jego organizacje i ja dalej pociagnie, jeszcze reporterow i dziennikarzy ktorzy placa po 1600zl co pare miesiecy za mozliwosc robienia mu reportazy, wywiadow, zdjec, audycji, etc ;]

PS Najstraszniejsze sa niektore komentarze na forum GW pod tym artykulem, traktujace o tym jak 'Nasz Dziennik' i radio propaguja wolnosc slowa - niesamowite odwracanie kota piz*ą.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 05:01 
Cytuj  
Alkirion napisał(a):
troche mi szczeka opadla, sadze ze artykul musi byc nieco podkoloryzowany - osobiscie ciezko mi sobie wyobrazic sobie 20 letnich studentow, uwazajacych ze wolnosc w kazdej formie, a zwlaszcza wolnosc slowa i swoboda im nie odpowiada, natomiast konformizm i totalitaryzm sa pojeciami do ktorych moga sie odniesc pozytywnie.


Widzisz, bo to jest tak (przynajmniej takie wnioski mi sie nasunely) ze po pierwsze sie placi. Po drugie z tego co tam jest napisane to faktycznie ta szkola daje duze mozliwosci praktyki (jak rzadko ktora w Polsce). No i taki czlowiek sobie mysli: po pierwsze zaplacilem, wiec nie bede tego rzucal, a po drugie tu sie naucze, nabiore praktyki a potem juz mnie tu nie zobacza. Tylko ze takie warunki (inspekcje, indoktrynacja, praktycznie brak zycia prywatnego) powoduje ze ci sie w mozgu zaczyna przestawiac... i zostajesz.
Generalnie tekst ten przypominial mi artykul o mlodziezy ktora sobie ksztalci Putin. Bardzo podobne metody indoktrynacji. Mnie tam ten tekst przerazil.


pozdrawiam

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:34 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Alkirion napisał(a):
troche mi szczeka opadla, sadze ze artykul musi byc nieco podkoloryzowany - osobiscie ciezko mi sobie wyobrazic sobie 20 letnich studentow, uwazajacych ze wolnosc w kazdej formie, a zwlaszcza wolnosc slowa i swoboda im nie odpowiada, natomiast konformizm i totalitaryzm sa pojeciami do ktorych moga sie odniesc pozytywnie.


Widzisz, bo to jest tak (przynajmniej takie wnioski mi sie nasunely) ze po pierwsze sie placi. Po drugie z tego co tam jest napisane to faktycznie ta szkola daje duze mozliwosci praktyki (jak rzadko ktora w Polsce). No i taki czlowiek sobie mysli: po pierwsze zaplacilem, wiec nie bede tego rzucal, a po drugie tu sie naucze, nabiore praktyki a potem juz mnie tu nie zobacza. Tylko ze takie warunki (inspekcje, indoktrynacja, praktycznie brak zycia prywatnego) powoduje ze ci sie w mozgu zaczyna przestawiac... i zostajesz.
Generalnie tekst ten przypominial mi artykul o mlodziezy ktora sobie ksztalci Putin. Bardzo podobne metody indoktrynacji. Mnie tam ten tekst przerazil.


pozdrawiam



To nie jest cala prawda. Naprawde w Polsce sa ludzie "nawiedzeni" , ktorym bardzo latwo wmowic cokolwiek. Jak sie takim paparuchom wmawia od dziecinstwa w kosciele, ze kosciol to jest wyrocznia i wszystko maja robic jak im dzwony zagraja , to tak bedzie i juz ( mowie glownie o ludziach ze wsi). Naprawde jest to straszne... Pozniej w wieku 20-25lat taki czlowiek zostaje "nakierowany" dokladniej co ma myslec, robic i juz tego nie zmienisz w nim. Chyba, ze przypadkiem ruszy glowa, co niestety sie zbyt zadko zdarza


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:36 
Cytuj  
Hehehe. Nie tak dawno szukalem niedrogich pokoi w Toruniu, bo chcialem sie wybrac z panna na weekend. W necie znalazlem nawet oferte ojcow redemptorystow, zdjecia, wygladalo nie najgorzej, ceny przystepne. Mowie soebie i co z tego ze u ojcow skoro nie raz w LO sie nocowalo w roznych zakonach itp. Zadzwonilem, ale nie bylo miejsca.

Dopiero potem kumpel co ma zone z Torunia uswiadomil mnie ze malo co nie znalazlem sie w rydzyklandii. Ale bym mial zajebisty weekend :) Sprawdziliby czy my po slubie, a potem zaczelyby sie jaja :D

Ps. tekst jest porazajacy :o


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.