mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:21 
Cytuj  
Jak zapewne wszyscy fani pilki kopanej (i nie tylko oni) wiedza, wczoraj Holandia pokonala Czechy 2:0 i dzieki temu zwyciestwu mamy zapewniony awans do Pilkarskich Mstrzostw Swiata 2006 w Niemczech. Nie ma juz znaczenia czy zatrzymamy Anglie czy tez nie bo w najgorszym wypadku wyjdziemy bezproblemowo z drugiego miejsca. Jak sadzicie co pokazemy na tym kolejnym juz dla nas mundialu? Skonczymy jak w Korei i Japoni, jakims cudem wyjdziemy z grupy, a moze bedziemy jej czarnym koniem? I jeszcze jedno co zaprezentujemy w meczu z Anglia?

Osobiscie uwazam, ze jakos wyjdziemy z grupy, dalej juz raczej bedzie ciezko, ale moze jakims cudem do pol-finalow dotrzemy. Z Anglia albo wygramy (2:0) albo zremisujemy (0:0, 1:1) bo ostatnio cos im nie za bardzo idzie - porazka z Irlandia i ciezko wywalczone zwyciestwo z Austria (gdzie jedyny gol padl po rzucie karnym).


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:28 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Osobiscie uwazam, ze jakos wyjdziemy z grupy, dalej juz raczej bedzie ciezko, ale moze jakims cudem do pol-finalow dotrzemy


Do polfinalow ?? Caly kraj powinien sie cieszyc ze wogole moga grac na mistrzostwach bo to najwiekszy sukces polskiej pilki od XX lat.

Polfinaly..... dobre hehe.


_________________
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:35 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
najwiekszy sukces polskiej pilki od XX lat.

dokładnie 4....

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:36 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dhoro napisał(a):
Osobiscie uwazam, ze jakos wyjdziemy z grupy, dalej juz raczej bedzie ciezko, ale moze jakims cudem do pol-finalow dotrzemy


Do polfinalow ?? Caly kraj powinien sie cieszyc ze wogole moga grac na mistrzostwach bo to najwiekszy sukces polskiej pilki od XX lat.

Polfinaly..... dobre hehe.


4 lata tez gralismy w MŚ wiec nie wiem czy to jest wiekszym sukcesem od MŚ 2002 , moim zdaniem Polska szybko wroci do domu z Niemiec chyba ze fartem trafimy na jakąś cienką grupę no coz wydaje mi sie ze skonczymy jak w Koreii i Japoni


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:51 
Cytuj  
Cytuj:
Do polfinalow ?? Caly kraj powinien sie cieszyc ze wogole moga grac na mistrzostwach bo to najwiekszy sukces polskiej pilki od XX lat.


n00b ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:57 
Cytuj  
No dobra 4 lata temu gralismy ale wczesniej nie.....
wiec 2x z rzedu to jest najwiekszy sukces polskiej pilki od XX lat. :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 11:18 
Cytuj  
Spojrzmy prawdzie w oczy. Polacy nie umieja grac w pilke nozna. Jedynym efektem tego ze jedziemy do Niemiec bedzie nastepna porcja wstydu jakiego sie najemy. Wiec obudzcie sie :)


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 11:29 
Cytuj  
17 miejsce w rankingu oznacza, ze jednak troche potrafia. Prawdopodobnie niedlugo znow awansuja po podliczeniu ostatnich sukcesow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:29 
Cytuj  
Ano nie gramy za dobrze...
i nie chodzi tu o brak kasy... w brazyli też nie mają kasy.
U nas się nie poświęca uwagi młodzieży, nie wychwytuje się talentów itd, itp...

Jak masz 5 z WFu a 3 z matmy to na mur trafisz do zawodówki, potem na bezrobocie albo rowy kopać przy odrobinie szczęścia...
Nikt nie wyławia takich ludzi ze szkól i nie kieruje ich do sportu, bo się nikomu nie chce...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:32 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Spojrzmy prawdzie w oczy. Polacy nie umieja grac w pilke nozna. Jedynym efektem tego ze jedziemy do Niemiec bedzie nastepna porcja wstydu jakiego sie najemy. Wiec obudzcie sie :)


pozdrawiam

Porownaj sobie naklady na pilke nozna czy sport wogole miedzy Polska, a krajami zachodnimi. Dodaj do tego nasz system szkoleniowy, zabiegi dzialaczy bym powiekszyc swoj majatek kosztem klubu, a nie go rozwinac. Teraz pomysl czy sukcesem nie jest juz wyjazd naszej druzyny na mundial. Dla mnie liczy sie fakt, ze awansowali i beda rywalizowac z najlepszymi. Jak wyjda z grupy bede bardzo zadowolony. Badzmy realistami.

P.S. Mistrzostwa sa tak blisko, ze grzech nie pojechac do Niemiec chocby na jedno spotkanie naszej reprezentacji, albo jak kogos bedzie stac nafinal. :D

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:32 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Do polfinalow ?? Caly kraj powinien sie cieszyc ze wogole moga grac na mistrzostwach bo to najwiekszy sukces polskiej pilki od XX lat.

Polfinaly..... dobre hehe.


moze nie zauwazyles ale jestesmy jedna z lepszych reprezentacji na calym swiecie, jak juz napisal tomugeen - 17 miejsce w rankingu cos oznacza. Jak w 74 Górski przegral sparing reprezentacji z Polonia Bytom (Białystok :o - cos na B. :p) to kazdy twierdzil ze nie mamy szans na wyjscie z grupy, i co sie okazalo? zakonczylismy je na 3 miejscu! wcale sie nie zdziwie jak Polska ostro tam namiesza, a polfinaly to moze troche za duze slowo, poinienem byl uzyc cwiercfinaly :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:00 
Cytuj  
Dobrze ze wszystko rozgrywa sie w Niemczech. No bo wiecie 4 lata temu chocby sam wyjazd zmeczyl naszych pilkarzy... dodajac do tego odmienny klimat, nie mogli zaprezentowac wszystkiego co umieja. Za to Niemcy sa tak bliziutko, ze nawet nie odczuja podrozy. I dobrze- wedlug mnie mamy szanse na wyjscie z grupy. A dzisiejsza pilka nozna jest tak nieprzewidywalna( no bez jaj ale gdy przed Mistrzostwami Europy gralem w total club manager i wygrala grecja[ moje czechy byly 3] to sie zasmialem ze takie cos jest niemozliwe i gra jest niezbyt dopracowana) ze naprawde wszystko moze sie zdarzyc.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:01 
Cytuj  
RANKING FIFA: http://www.fifa.com/en/mens/statistics/ ... 05,00.html



Ja tam sie nie znam ale USa jest na 7 miejscu, Japonia na 16, a zaraz za nami Iran (sic!) i CostaRica (Sic!!). IMO ten ranking ma do dupy zasady..... i nie swiadczy o prawdziwej klasie druzyny (oprocz moze pierwszych 6 miejsc).

To jest chyba ranking punktowy za zwyciestwa/remisy i poprawcie mnie jesli sie myle ale jesliby Polska grala sparring z Zimbabwe codziennie przez 2 miechy i all by wygrala to by byla na 1 miejsc... :D :u


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:12 
Cytuj  
Cytuj:
To jest chyba ranking punktowy za zwyciestwa/remisy i poprawcie mnie jesli sie myle ale jesliby Polska grala sparring z Zimbabwe codziennie przez 2 miechy i all by wygrala to by byla na 1 miejsc... :u


Zadaj sobie pytanie czy to co napisałeś ma sens, a dopiero potem zadawaj pytania czy ten ranking ma sens...

Takie rankingi musza się opierać na pewnych zasadach, ktore nie muszą i nie mogą wszystkim odpowiadać.

Oczywiście, że ranking jest troszke smieszny skoro grecja jest pod nami :] ale tak czy siak jest jaki jest


Ostatnio edytowano 9 paź 2005, 13:14 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:12 
Cytuj  
wiesz ale liczy sie jeszcze pozycja w tym rankingu druzyny z ktora wygrywamy/przegrywamy :]


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:17 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Zadaj sobie pytanie czy to co napisałeś ma sens, a dopiero potem zadawaj pytania czy ten ranking ma sens...


A specjalnie dalem usmieszek na koncu..... buuuuuu.
Czuje sie niezrozumiany. :(

Ja mowie tak: ranking jest do dupy, Polska gra do dupy, nie wyjdziemy z grupy........ ale wyszedl freestyle. heh :D :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:38 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Porownaj sobie naklady na pilke nozna czy sport wogole miedzy Polska, a krajami zachodnimi. Dodaj do tego nasz system szkoleniowy, zabiegi dzialaczy bym powiekszyc swoj majatek kosztem klubu, a nie go rozwinac. Teraz pomysl czy sukcesem nie jest juz wyjazd naszej druzyny na mundial. Dla mnie liczy sie fakt, ze awansowali i beda rywalizowac z najlepszymi. Jak wyjda z grupy bede bardzo zadowolony. Badzmy realistami.


Nope, nie bede niczego porownywac. Wystarczy mi to co widze od czasu do czasu w TV. Zreszta nie interesuja mnie powody, interesuja mnie skutki. Polacy na boisku graja jakby chcieli a nie mogli. Albo raczej jakby im to zwisalo, przeciez i tak kaska wpadnie. I jak juz ktos madrze zauwazyl zobacz jak wyglada sprawa w Brazylii.
Co do bycia realista to wlasnie nim jestem, dlatego nie oczekuje niczego pozytywnego po wystepach naszej reprezentacji w Niemczech.


@Kozas15
No offence, ale AAAAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHHAA LOL. Jedyny komentarz jaki mi sie nasunal po przeczytaniu twojego postu o Korei


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:07 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Nope, nie bede niczego porownywac. Wystarczy mi to co widze od czasu do czasu w TV. Zreszta nie interesuja mnie powody, interesuja mnie skutki. Polacy na boisku graja jakby chcieli a nie mogli. Albo raczej jakby im to zwisalo, przeciez i tak kaska wpadnie. I jak juz ktos madrze zauwazyl zobacz jak wyglada sprawa w Brazylii.

Sprawa futbolu w Brazylii ma sie zupelnie inaczej. Pilka ma tam podobny status jak u nas zmarly papiez, czyli swietosc. Do tego miliony ludzi zyjacych w nedzy w fawelach, powodujacy ogromny naplyw mlodych ludzi do klubow pilkarskich. Dla wiekszosci jest to jedyna sznasa na wyrwanie sie z nedzy. Wokol nich krazy masa lowcow glow, wyszukujacych co bardziej obiecujace talenty, kierujac ich potem na szkolenie do klubow nie tylko w Brazylii ale takze Portugalii i Hiszpanii. U nas natomist marnuje sie kolejne pokolenia uzdolnionych mlodych pilkazy. Co stalo sie z reprezentacja Wojcika po Barcelonie, mistrzami europy kadetow sprzed paru lat? Brak przelozenia na wyniki seniorow znakomicie obnaza wady naszego systemu. Pilkaze nie sa tu raczej niczemu winni. Cieszmy sie z tych malych sukcesow, moze niedlugo bedzie lepiej.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:40 
Cytuj  
wyszyscy krytykujecie naszą reprezentacje ...
A ja powiem ,że mamy szanse wyjść z grupy!!!
Polska mimo iż nie posiada gwiazd , jest bardzo zgrana i potrafi zagrać lepiej niż inny lepszy zespół.
Pozatym zobaczcie sobie na statystke trenerów : JANAS jest 2 zaraz za GÓRSKIM, a to o czymś świadczy. Myśle ,że jedyny problem to obrona ... która piepszy dużo rzeczy - przez co tracimy bramki.

Myśle ,że mamy lepszą reprezentacje niż 4 lata temu mimo,iż wtedy jako pierwsi w europie awansowalismy . (wtedy mielismy 26 miejsce w FIFA , teraz mamy 17 ). A pozatym nie mielismy takich pilakrzy jak :
BORUC , SMOLAREK , ZURAWSKI (rezerwa wtedy), KRZYNOWEK (rezerwa wtedy) , SOBOLEWSKI .
wiec troche wiary.
REPREZENTACJA jest DUŻO mocniejsza od naszej ligi ;(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:44 
Cytuj  
Zobaczymy jak będzie z anglią.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.