mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 17:33 
Cytuj  
Tak się zastanawiam nad zakupem tej gry. Czy jest tu jakiś konsolowiec, albo może ktoś ma wersję eng. (nie będę dociekał skąd) i mógłby mi albo odradzić zakup albo zachęcić do zakupu ? Może jakieś linki do recki, wiarygodnej recki. No po prostu warto to mieć czy nie warto.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 17:51 
Cytuj  
No właśnie dołączam się do pytania Swenga bo zastanawiam się nad dwoma tytułami
Bard's Tale i Fable... Barda bym so kupił bo jest charakterem właśnie takim jakim bym chciał odgrywać, poza tym słyszałem że jest tam sporo humoru... Za to mało wiem o Fable :/ Tyle że niby istnieją dwie ścieżki, dobra zła... A zresztą w reklamówce Cyfry+ było że na Hyperze pokarzą Fable może tam coś ciekawego powiedzą.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 17:52 
Cytuj  
Ta gra jest tak dobra jak krótka jest. A jest bardzo krótka ;[

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 18:00 
Cytuj  
Tez sie zastanawiam nad zakupem, szczegolnie, ze dzieki wPLN moge kupic ta gre za 79,90 (przesylka gratis w pre-order) zł. W sumie bardziej oczekuje od tej gry szybkiej akcji a nie porywajacej glebi (bo raczej takie Fable jest), bo moge sie zawiesc ;p btw. zdaje sie, ze ta gra wyszla w Polsce za sprawa innego dystrybutora.

no te opisy za wiele nie mowia...
http://www.gram.pl/gra.asp?id=363
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4732

hmm mialem zamiar kupic HoMM5+Fable, chyba, ze ktos odradzi to 2 ;p
HoMM: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=327

edit: maly blad rzeczowy ;p
edit2: moze ktos powiedziec jak sie prezentuje grafika? Bo ze screenow trudno mi cos wywnioskowac...


_________________
.


Ostatnio edytowano 13 sty 2006, 18:09 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 18:05 
Cytuj  
Ja nie polecam. Nudna siekanina.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 19:26 
Cytuj  
Dobra, pelna ciekawych pomyslow, podoba mi sie pelna customizacja postaci. Lecz ma dwie wady wielkie, a wlasciwie trzy:

- brak rozbudowy dialogow. Sluchamy... rzadko kiedy wybieramy, zwykle miedzy "v" a "x".

- koszmarnie malutkie plansze. Skoro X mogl udzwignac Morrowinda, to czemu lokacja w fable ma czesto kilkanascie metrow dlugosci, po czym laduje sie inna?

- gra jest krotka. Nawet z Lost Chapters.

Myslalem, widzac zapowiedzi, ze to bedzie cos wielkiego. Niestety, wyszlo cos sredniego.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 19:42 
Cytuj  
Ciekawa, o wiele dluzsza niz wersja konsolowa, ale jednak nadal za krotka. Mimo wszystko gra fajna imo ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 19:53 
Cytuj  
Kurde a tak wychwalali ta gre i.. wyszla kupa :( Nie ma to jak krotki erpeg...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 20:01 
Cytuj  
Az tak krotki to nie jest ;) ale za krotki imo troche ;p ale o wiele wiecej dodatkow ma niz konsolowka, np Chicken Hat, dunno czy to bylo w konsolowej, ale jest tez Pimp Hat + mozliwosc prowadzenia wlasnego burdelu ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 20:06 
Cytuj  
Fable jest średni .... tak i niema co tego ukrywać , dla prawdziwych maniaków RPG bedzie zapewne krótki .... ale grafika zato nadrabia resszte .... Fable porzyczylem od kumpla wiec nie musiałem kupować , Pozatym źle jej nie wspaminam . :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 20:10 
Cytuj  
hmm... czyli jak ktos nie ma za duzo czasu na gre a chce sie na chwilke zrelaksowac przy grze czy tam siekaniem mieczem...to Fable bedzie akurat? ;p


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 20:14 
Cytuj  
Niestety nie, jezeli wykonujesz misje to save sie robi przed misja, i dopiero jak skonczysz, Tak wiec jezeli jej nie skonczysz to bedziesz musial od nowa.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 21:22 
Cytuj  
jak wiekszosc rpg na Xboxa jest slabowita , ladna grafika ale za duzo hack and slash imo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 22:28 
Cytuj  
Imo gra dość średnia. Jak wspomnieli przedmówcy - malutkie lokacje, krótka, praktycznie sam H'n'S. Od siebie dodam fakt, że prawie całą grę można przejść używając na przemian Enflame, Heal i mana potion (których to mikstur szybko można kupić dość dużo, co prowadzi praktycznie do nieśmiertelności).


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 23:32 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Tak się zastanawiam nad zakupem tej gry. Czy jest tu jakiś konsolowiec, albo może ktoś ma wersję eng. (nie będę dociekał skąd) i mógłby mi albo odradzić zakup albo zachęcić do zakupu ? Może jakieś linki do recki, wiarygodnej recki. No po prostu warto to mieć czy nie warto.

Całkiem fajna gierka, niestety szybko sie nudzi (przynajmniej mi). Oferuje calkiem sporo swobody, ale jak juz ktos wspomnial
Cytuj:
- brak rozbudowy dialogow. Sluchamy... rzadko kiedy wybieramy, zwykle miedzy "v" a "x".

- koszmarnie malutkie plansze. Skoro X mogl udzwignac Morrowinda, to czemu lokacja w fable ma czesto kilkanascie metrow dlugosci, po czym laduje sie inna?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 23:42 
Cytuj  
Hmm... A w Bard's Tale ktos gral ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 00:12 
Cytuj  
Bard's Tale to gierka przy której się rozluźnisz. A przy tym zdrowo uśmiejesz. :wink:
Jak masz kase to łykaj śmiało....ja się nie zawiodłem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 09:55 
Cytuj  
Obrazek
hmm... rzeczywiscie to ekskluzywne wydanie zacheca mnie do kupna...
http://www.gram.pl/news.asp?id=1079


"
- Ekskluzywne pudełko-księga, w którym umieszczone będą wszystkie elementy pakietu. (mniam)
- Dwie talie kart do gry ozdobione motywami z gry Fable: Zapomniane Opowieści. (no na tym mi raczej nie zalezy ;)
- 3 płyty CD z polską wersją gry.
- Dodatkowa płyta CD zawierającą ekskluzywne materiały związane z grą.
- Drukowany poradnik do gry, liczący około 100 stron.
- Instrukcję.

Dodatkowo, każdy kto skorzysta z przedpremierowej oferty, zyska darmową przesyłkę (do wyboru kurier lub poczta) i gwarancję otrzymania gry na dwa dni przed jej polską premierą.

Gra Fable: Zapomniane Opowieści zostanie wydana 23 lutego (a nie 17 ;p ) w polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 PLN. Użytkownicy gram.pl, korzystając z Wirtualnych Pieniędzy, mogą kupić grę o 20 złotych taniej."


_________________
.


Ostatnio edytowano 14 sty 2006, 11:42 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 10:30 
Cytuj  
Fable jest średni, jest straaaasznie łatwy, dawno niegrałem w tak łatwą gierkę. Kasy można miec bardzo łatwo bardzo dużo,dzięki czemu mozemy mięc praktycznie nieskończoność potionów a że możesz ich użyc ile chcesz naraz to jestes nieśmiertelny,pozatym Twoje HP spada dość powoli więc poprostu trzeba mieć talent żeby umrzeć.
Plus to klimat,nawet fajny świat dobra grafa i muza też ok.

Ale ogólnie jest średnia;p za mało rozbudowana, za łatwa.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 10:41 
Cytuj  
Ale takie wydanie imo warto :P tzn. Gre planowalem kupic tak czy siak w przyszlosci jak bedzie kasa, ale jak maja dawac tak najs preorder to sie skusze, akurat 17 lutego mam urodziny :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.