mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 15:19 
Cytuj  
http://podatki.wp.pl/POD,2,b,1,wid,8250 ... 814690.344

Ot żeby zdenerwować naszych PiSowych forumowiczów:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 15:29 
Cytuj  
Czekam aż Sargeras wytłumaczy mi prostaczkowi co rząd "miał na myśli" :har:


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 15:30 
Cytuj  
A ja akurat oglądałem tą konferencję.

Nikt nie irytuje mnie tak bardzo jak Gilowska, Marcinkiewicz.

A bardzo spodobało mi się jak pani Gilowska powiedziała 'Nie od razu Kraków zbudowano, ... jak to mawiają mądrzejsi ode mnie'

:wtf:


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 15:37 
Cytuj  
I w ramach dowcipu:)

Zmiana ustawy o NBP, obniżenie podatku CIT do 10 proc., zmiany w kodeksie pracy, niższy ZUS, minimum socjalne, podatek obrotowy, coroczna waloryzacja rent i emerytur, paliwo rolnicze i biopaliwa - to niektóre propozycje programowe Samoobrony do ewentualnej koalicji rządowej z PiS... Lepper zapewnił, że propozycje jego partii nie przewidują "żadnej rewolucji" w gospodarce. :lol: :lol: :lol:

Czasami nie wierzę o prostu


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 18:51 
Cytuj  
lol brawo Pisuarki trzymajce tak dalej a niedlugo Polska bedzie martwym krajem bo wszyscy z odrobina rozumu wyjada , no ale moze dokladnie o to chodzi zeby zostaly tylko mohery + reszta PISmaniakow :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 19:08 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
lol brawo Pisuarki trzymajce tak dalej a niedlugo Polska bedzie martwym krajem bo wszyscy z odrobina rozumu wyjada , no ale moze dokladnie o to chodzi zeby zostaly tylko mohery + reszta PISmaniakow :)


Mozna wiele powiedziec o Kaczorach (i wiekszosc to negatywne rzeczy), ale nie mozna im odmowic inteligencji (gdyz jakim cudem populistyczno - prawicowa partia z brzydkimi bracmi wygrala wybory prezydenckie i parlamentarne z partia populistyczno - liberalno - konserwatywna z ladnym Tuskiem). A tylko kretyn chcialby rzadzic panstwem w ktorym defacto nie ma obywateli. No chyba ze zostana nadane wszelkiemu ptactwu obywatelstwo :lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 19:23 
Cytuj  
Eee a od kiedy PO to konserwatysci? Zawsze myslalem ze to PiS.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 19:31 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Eee a od kiedy PO to konserwatysci? Zawsze myslalem ze to PiS.


czlowiek uczy sie przez cale zycie :wink:
A powaznie:
- Populistyczna - sciganie sie na populizm z PiS przed i w czasie wyborow (czy teraz takze? bardzo mozliwe)
- Liberalna - w sprawach gospodarczych
- konserwatywna - w sprawach spolecznych etc.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 19:58 
Cytuj  
Akurat z populizmem przesadziłeś. W tym akurat mistrzem są PiSuary i niestety PO pod tym względem wypada blado. Tusk 3 milionów mieszkań nie obiecywał...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 20:27 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Akurat z populizmem przesadziłeś. W tym akurat mistrzem są PiSuary.


Przeciez nigdzie nie twierdze ze ta czy tam ta partia jest bardziej populistyczna ...tylko co z tego ze PO jest mniej populistyczna niz PiS (mniej, a nie jest, roznica jest ZNACZACA).

Carnillon napisał(a):
niestety PO pod tym względem wypada blado. Tusk 3 milionów mieszkań nie obiecywał...


Jak niestety? WTF? Donald i Rokita tyle mowia o psuciu przez PiS panstwa i polityki, a mieliby jeszcze bardziej ja psuc TYLKO dlatego ze ladniej wygladaja w TV?

Carnillon napisał(a):
Kaczyński musi odejść !


dlatego, ze ma 1,5m?
albo moze dlatego, ze jego zona nie jest wysoka blondynka?
Podaj choc jeden argument...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 21:00 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Podaj choc jeden argument...


ja podam jeden - bo to klerykał.

mogę podać drugi? :)

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 21:07 
Cytuj  
Imo za bardzo sie denerwujesz :wink:

MagPS napisał(a):
Przeciez nigdzie nie twierdze ze ta czy tam ta partia jest bardziej populistyczna ...tylko co z tego ze PO jest mniej populistyczna niz PiS (mniej, a nie jest, roznica jest ZNACZACA).


W poscie wyzej nazwales PiS partią populistyczną-prawicową a PO partią liberalno-konserwatywną-populistyczną i wybacz, że populizm przy PiS i populizm przy PO odebrałem jako coś równoznacznego :wink:

MagPS napisał(a):
Jak niestety? WTF? Donald i Rokita tyle mowia o psuciu przez PiS panstwa i polityki, a mieliby jeszcze bardziej ja psuc TYLKO dlatego ze ladniej wygladaja w TV?


jakoś nie moge zrozumiec tej czesci

A co do mojego podpisu - przepraszam zapomnialem dopisac "ironia on" żebyś zrozumiał 8)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 21:35 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
W poscie wyzej nazwales PiS partią populistyczną-prawicową a PO partią liberalno-konserwatywną-populistyczną i wybacz, że populizm przy PiS i populizm przy PO odebrałem jako coś równoznacznego :wink:


To jak miałem inaczej napisac?
Moze tak?
(100%) populistyczno - prawicowa partia z brzydkimi bracmi wygrala wybory prezydenckie i parlamentarne z partia (np. 80%) populistyczno - liberalno - konserwatywna z ladnym Tuskiem. :roll:
Jesli wczesniejsze nie zrozumiales to wiedz ze przykro mi z tego powodu :cry:


Carnillon napisał(a):
jakoś nie moge zrozumiec tej czesci


Fakty
1. PO twierdzi ze chce naprawy panstwa, polityki.
2. PO jest partia populistyczna
3. Populizm != naprawa panstwa i polityki
4. Chcesz zeby populizm PO = PiS

Chociaz oczywiscie nie wiem jak w PiS, ale w PO jest to "tylko" taktyka na zdobycie wyborcow (zreszta Rokita sam o tym mowil, jakos rok temu)

Carnillon napisał(a):
A co do mojego podpisu - przepraszam zapomnialem dopisac "ironia on" żebyś zrozumiał 8)


Przeprosiny przyjete


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 22:16 
Cytuj  
Smutne, jak tak oszukiwac wyborcow mozna? Wpierw oszukali ze zmniejsza stopy podatkowe i z tego sie wycofali, a teraz takie kruczki daja. Pamieta ktos moze program PiS i jego wyborcze obietnice? Czy caly sztab PiS spalil wszytsko aby sie wyprzec ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 07:21 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Fakty
<...>
2. PO jest partia populistyczna

Zacznijmy od definicji:
Populizm to zachowanie polityczne polegające na głoszeniu tych poglądów, które są aktualnie najbardziej popularne w danej grupie społecznej, w celu łatwego zdobycia popularności, bez analizowania sensu tych poglądów oraz zastanawiania się nad realnymi możliwościami i rzeczywistymi skutkami wprowadzenia głoszonych poglądów w czyn. Często populizm przybiera formę schlebiania masom poprzez krytykowanie ekipy rządzącej.

Typowym przykładem populizmu jest np: jednoczesne głoszenie konieczności zmniejszenia podatków i wzrostu wydatków na opiekę socjalną, bez zastanawiania się jak w tej sytuacji zrównoważyć wydatki budżetowe.

ergo, piszesz bzdury.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 07:51 
Cytuj  
@SwenG

Nie bede teraz z rana specjalnie dla Ciebie szukaj wypowiedzi etc. politykow PO ktore sa przykladem populizmu (Sargeras moglbys? :wink: )
Jeden przyklad populizmu PO, ktory udalo mnie sie zapamietac - Becikowe.

Edit: Drugi przyklad: Czemu PO chce wyborow dopiero jesienia? Z powodu przyjazdu papieza? Hehe dobre :lol:
Gdyz do jesiennych wyborow PiS spadnie a PO wzrosnie poparcie, i tym samym to PO zacznie sie bawic w rzadzenie. A wtedy zobaczycie jak podobne jest PO do PiSu :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 1 kwi 2006, 08:07 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 08:06 
Cytuj  
PO obiecywało ludziom becikowe ? Tak czy inaczej becikowe leci na konto PiS-u, który zresztą chwali się tym przy każdej okazji.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 08:15 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
PO obiecywało ludziom becikowe ? Tak czy inaczej becikowe leci na konto PiS-u, który zresztą chwali się tym przy każdej okazji.


Wystarczy jak zaglosowalo, i jakie sa i mogly byc skutki takiego cynicznego postepowania.

PS. Zreszta spieramy sie o fakty. A jak wiadomo...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 08:28 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Wystarczy jak zaglosowalo, i jakie sa i mogly byc skutki takiego cynicznego postepowania.

PS. Zreszta spieramy sie o fakty. A jak wiadomo...

Po pierwsze chcialbym zaznaczyc, ze nie uwazam PO za swiete i wcale nie jestem jego fanatykiem.

Akurat w tym przypadku chodzilo glownie o to, zeby pokazac kaczorom, ze moga conieco nabalaganic i pokazac swoja sile w parlamencie. Oczywistym bylo, ze ustawa nie przejdzie, bo musi ja jeszcze podpisac prezydent, ktory nie zrobi tego w sposob oczywisty majac na biurku ustawe PiSu. W przypadku gdyby tak bzdurny pomysl mial pojsc dalej stawiam dolary przeciw orzechom, ze PO zaglosowaloby inaczej. Chodzilo glownie o wywarcie wrazenia na PiS.

Oczywiscie jest wiele bzdurnych pomyslow PO, ktore smialo mozna nazwac smiesznymi ale akurat ten byl mocno niegrozny.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 08:43 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Wystarczy jak zaglosowalo, i jakie sa i mogly byc skutki takiego cynicznego postepowania.

Cyniczne postępowanie - owszem. Ale z populizmem dalej się nie zgodzę.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.