mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 23:38 
Cytuj  
Cytuj:
The Portage County Hazardous Materials Unit and Bomb Detection Unit were called in to downtown Ravenna on Friday morning after seventeen suspicious packages -- boxes wrapped in gold wrapping paper with question marks spray painted on them -- had alarmed residents.


http://ggl.com/news.php?NewsId=2718
http://www.recordpub.com/article.php?pa ... D=04012006
http://www.ohio.com/mld/ohio/news/14239923.htm


Wybrane komentarze:
Cytuj:
"dont worry in my town i have plants spitting out fire"

Cytuj:
"thats strange my city is only atacked by explosive Donkey Kong barrels"


Cytuj:
"Of course, it's logical that the citizens could be concerned of these odd boxes.
Why, I remember one time when I found one of these boxes, opened it, and inside was a whistle. I only blew on the whistle once, and it sent me to a far away land!

I also know of a friend who open a box, with a feather inside. Upon taking the feather, he suddenly grew ears and a tail, and found that if he ran fast enough, he could fly into the air for a few seconds!

Yes, those boxes, very odd indeed."


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 08:39 
Cytuj  
Tia, dziewczynki bawiły się w Mariana, a policja im popsuła całą zabawę :>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 09:03 
Cytuj  
To ten naród amerykański to chyba zdziecinniały jakiś. Które dziewczynki w naszym kraju w wieku 16-17 lat bawią się w implementację gry komputerowej do RL? Może to był jakiś fanklub Mario?


_________________
O.o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 09:03 
Cytuj  
Całkiem możliwe:)
Hamerykanie to dziwna nacja;) wystarczy pooglądać jackass lub fear factory.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 09:44 
Cytuj  
OMG - to byl zart prima aprilisowy - porobily boxy i pozawieszaly na miescie dla jaj - kazdy kto gral w mariana wie o co chodzi. A ze te "normalne" gazety maja kompletnie zrytych ludzi co nawet nie wiedza co to gra, to wymyslili sobie ze one chcialy w rl sie w mariana pobawic, ehh :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 10:03 
Cytuj  
Histeria na calego, zwykly, niegrozny dowcip zamienia sie w sprawe w sadzie. imho to, ze ktos jest debil nie powinno byc interesem tych dziewczyn :) na swieta proponuje wsadzic do wiezienia pol narodu za bombki na choince i pudelka z prezentami, najwyrazniej tam pierdniesz, po czym idziesz do sądu za podejrzenie o bron biologiczna. Osobiscie wydaje mi sie to wszystko ograniczaniem wolnosci przez panike tlumu :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 11:48 
Cytuj  
Nieeeee no co ty, oni tam maja pelna wolnosc, w szczegolnosci:
Wolnosc slowa - mozesz mowic wszystko, ale jak kogos obrazisz to albo wyplacisz mu odszkodowanie, albo trafisz do wiezienia

W ogole caly ten ich narod jest popieprzony, ich zycie przypomina mi npce W grze, robia co maja robic, zyja sobie spokojnie we wlasnym swiecie, ktos im to naruszy to mozna go pozwac...

Co najgorsze, ostatnio przechodzi to na mmorpgi - ostatnio w eq2 na pvp forum pojawil sie topic + screeny jak kolesi ostrzegl gm, ze uzycie emota laugh na martwym przeciwnika jest harrasing i moga dostac za to bana :)

Dzis czytalem chata to co chwile jak ktos powiedzial wtf lub pojawila sie cenzurka jakis koles krzyczal /reporting !

coprawda byly to pewnie zarty, ale takie zarty nie biora sie znikad :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:13 
Cytuj  
A tak naprawdę jest odwrotnie, to my nadinterpretujemy wolność słowa - wolność słowa nigdy nie oznaczała i nigdy oznaczać nie będzie, że możesz publicznie i bezkarnie obrażać inną osobę. No ale my mamy wolność słowa od kilkunastu lat i nie każdy zdążył przyswoić ten szczególik.

A gdyby w Polsce się pojawiły takie paczki - zareagowalibyśmy identycznie, a te dziewczynki trafiłyby najpierw na wytrzeźwiałkę, potem do pierdla na 24h, a na koniec do psychiatryka. No chyba, że to byłyby jakieś moherowe religijne bojówki, z księdzem i ministrantami z kropidłami plus wyjącym radiem maryja - wtedy by się upiekło. Ba za rok w rocznicę mielibyśmy dzień wolny.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:20 
Cytuj  
Dunno jak ty ale ja wole taka wolnosc slowa jak mamy niz puste gowno w ktorym siedza hamerykanie :<

edit: Sorki - nie taka jak mamy ;) jak mielismy, teraz to nawet prezydenta obrazic niemozna ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:40 
Cytuj  
mamy dokładnie taką samą wolność słowa jak w US, ba niedawno jakiś gwałciciel i zabójca dziewczyny chciał pozwać jej rodziców do sądu, za to że w czasie procesu nazwali go "zwierzęciem" (czy czymś tam). Więc nawet mamy śmieszniej.
A prezydenta nigdy nie było można obrażać publicznie, w żadnym demokratycznym kraju. Ale żeby to wiedzieć trzeba przerobić stawianie babek w piaskownicy.
A tak przy okazji skąd w piaskownicach dostęp do netu? Dotacje unijne?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:50 
Cytuj  
Tia, ile jest filmow prezentujacych hameryke w sposob "ile wolnosci." Nigdy nie zapomne filmu( na faktach, nie pamietam nazwy), gdzie kolesiowa trafila do paki, bo jej chlopak robil interesy z narkotykami( ona dostała wiecej niz on- bo on pomagal w sledztwie ^^). No i dostala iles tam lat, a w pace... huhu, babcia, matka i wnuczka dostaly po 30 lat za to ze wnuk handlowal przed domem narkotyki. Yea :D

Tia, wiem ze to skrajnosci i pewne przypadki, ale fakt jest faktem. No i jakis polak w Teksasie dostal iles tam lat za to ze myl dziecko cos w tym stylu, napewno wiecie o co chodzi.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:03 
Cytuj  
Ehh mareczku, nawet ja juz trace na ciebie sily, dla ciebie juz chyba niema nadzieji, karol chyba mial racje.

Rozmowa z toba przypomina rozmowe z botem na gg, niby probuje to nasladowac myslenie ale i tak mu niewychodzi :<


Porownaj sobie teraz te prawa, z prawami w krajach totalitarnych/komunistycznych etc.

Przy okazji - starasz sie chociaz myslec szerzej niz w sposob 2+2=4 ? starales sie kiedykolwiek robic jeszcze potem rozne dzialania na tej czworce ?

Chyba nie :< z swoimi wojnami prewencyjnymi chyba wystarczajaco to udowodniles :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:08 
Cytuj  
wojny prewencyjne były, są i będą mój drogi przygłupie, nawet mimo, że Karol66 twierdzi inaczej.
a definicję wolności słowa znajdziesz chociażby na wikipedii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:09 
Cytuj  
Widze, ze niektorzy nie maja pojacia, ze wolnosc slowa to nie "moge wszystko powiedziec co mi slina na jezyk przyniesie", tylko "moge wszystko powiedziec i poniose konsekwencje, jesli narusze tym prawo".
Wolnosc slowa, to nic innego niz prawo swobodnego wypowiadania sie i obowiazek brania za to odpowiedzialnosci.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 5 kwi 2006, 13:10 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:09 
Cytuj  
Tu to się akurat z Markiem zgodzę.
Wolność słowa to prawo do wygłaszania swoich pogladów i opini co nie znaczy że ktokolwiek ma prawo do obrażania innego. Możesz wyrazić opinię, że nasz rząd sux, żę to że tamto ale nie wolno Ci powiedzieć, że Kaczyński to <przymiotnik>.
Za takie coś w każdej chwili można dostać pozew do sądu o zniesławienie albo obrazę mienia.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:12 
Cytuj  
Czyli niemoge powiedziec ze kaczynski jest niski bo prawo tego zabrania i kaczynski moze mnie pozwac do sadu ?

Musze chyba dzialac metoda milera, on nazwal ziobro zerem, zero nie jest przymiotnikiem, tak wiec moge powiedziec ze mareczek "mysli" - co jest czasownikiem, i to nie bedzie go obrazac nie ? Albo jakies rzeczowniki :) Bot chyba bedzie w sam raz :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:25 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Czyli niemoge powiedziec ze kaczynski jest niski bo prawo tego zabrania i kaczynski moze mnie pozwac do sadu ?

Musze chyba dzialac metoda milera, on nazwal ziobro zerem, zero nie jest przymiotnikiem, tak wiec moge powiedziec ze mareczek "mysli" - co jest czasownikiem, i to nie bedzie go obrazac nie ? Albo jakies rzeczowniki :) Bot chyba bedzie w sam raz :)

To był przykład - skoro tego nie pojmujesz to przykro...
Taka anegdotka odnośnie nazywania kogoś "zerem". W angli jakiś koleś nazwał parkingowego "zerem" (wyraz który nie był uważany w świetle prawa za obraźliwy). Dopierodlili gościowi karę tłumacząc, żę w kontekście którego użył chodziło o coś ala "smieć" i dodali bodajże specjalny wyjątek w papierach regulujących te sprawy.

Dla Twojej informacji - w żadnym cywilizowanym kraju nie masz prawa do kurwienia na innych. To, że ziomki z podwróka nie podadzą Cię do sądu za obrazę mienia nie znaczy, że nie mogą tego zrobić.

Witamy w cywilowanym kraju ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:31 
Cytuj  
czy sadzicie, ze moge zostac pozwany, gdy powiem 'Kaczynski ma malego fiutka..' ?


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:33 
Cytuj  
Zdecydowanie możesz zostać pozwany:)

BTW który Kaczyński?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:35 
Cytuj  
tez mi cywilizacja, dla mnie taka demokracja jak w us etc, nie rozni sie niczym od komunizmu :<

@up: Jeden ma potomstwo, drugi nawet niema partnera ;)
zreszta to blizniacy, niewiele sie roznia ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.