mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 23:03 
Cytuj  
Za godzine chyba bedzie konferencja sony... za niedlugo zaczna sie sypac nowinki etc...

Czekalem na te targi z jakiegos powodu ale zapomnialem z jakiego ;)

Wiem ze bedzie wiecej o konsolach ps3 i revolution (wii)
Widzialem juz chyba na fileplanet jakis filmik dla targow z who ale nadal odczowam ze oczyms zapomnialem....

Moze jakies propozycje co bedzie ciekawego ? :P

Pozatym pewnie rozpocznie sie dyskusja jak zaczna sie sypac informacje wiec zakladam topic ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 23:59 
Cytuj  
OMFG @ screens z FFXIII na gamespot.com

Zaczynam odkładać na ps3 >.>

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 04:04 
Cytuj  
Doh.

W prawdzie nie widziałem całości, bo mi się obraz z GameSpotu urwał podczas trailera FFXIII (końcówka prezentacji), ale mogę powiedzieć, że IMO Sony spierdoliło konferencje:/

Mieli całkiem niezłe rzeczy do pokazania (może nie powalające na kolana, ale niezłe) a mimo to coś nie zatrybiło i widownia kompletnie nie dała się porwać.

Co z tego, że pokazali kilka grywanych demek kiedy wszystko co ludzie będą z tego pamiętać to Kaz Hirai'a(?), który prezentuje Rige Racer z psx1 na psp i spodziewa się oklasków. Kiedy ich nie słyszy próbuje porwać widownie przeciągłym "RIIIIGE RAAAACER" a tu dalej 0 oklasków :/

Porażka. Chciało mi się płakać. Choć trzeba przyznać, że nawet się nie zająkną. Trzymał klasę ^^
Mimo to i tak obstawiam dalej ps3 jako zwycięzcę z next genów.

Wracając do prezentacji, na początku było GT HD (podobno GT4(?) przerobiony na potrzeby ps3) nic specjalnego IMO. Grafika nie powalała (może to wina niskiej rozdziałki video z gamespotu) do tego np widzowie koło trasy wyglądali bardzo sztucznie (niektórzy wyglądali jak sprites :S), choć z drugiej strony połączenie trasy plus przepaści w tle i ogromnej panoramy okolicy robiło wrażenie.

Potem pokazali karciankę wykorzystującą eye tool + prawdziwe karty + mata do gry?. IMO to się zapowiada naprawdę fajnie. Bardzo ciekawy pomysł. Poruszając kartami na stole i robiąc na nich różne ruchy ręką gość wywoływał różne akcje w grze. Super sprawa.

Hmm co było potem z rzeczy wartych wspomnienia...

Grywalna siepanka na białe bronie TPP „genjin” or something. Wyglądała przeciętnie (grafika bardzo ładna, ale akcji jakoś tak mało). Do tego mieli chyba pewne problemy z AI bo boss trochę zwlekał nieco z pojawieniem się na scenie xD

Potem było dwa demka które wgniatały w fotel.

Pierwsze coś a'la GTA/Interstae/MaxPayne pod tytułem "8 days" czy jakoś tak.

To było naprawdę dobre: fizyka, grafika i efekty wgniotły mnie w fotel nawet w kiepskiej rozdziałce video. Tyle, że to było nie grywalne demko więc...

Druga to walki gladiatorów na arenie. Normalnie masakra. To jak poruszała się postać, jakie ciosy zadawała, combosy itp. OMFG ;] Prince of Persia (mechanika walki) przy tym to śmieszna gierka z czasów prehistorycznych

Anyways żeby nie rozpisywać się nad czymś, co każdy może obejrzeć to wg mnie:

Konferencja spierdolona równo, (choć i tak warta obejrzenia, podobno demo mgs4 powala O.o), ale patrząc trzeźwym okiem na to co ps3 ma do zaoferowania to dalej mam wiarę że będzie dobrze.

Aha. Nie ma banana xD Korzystali z czegoś co wygląda jak dual shock 2 czujnikiem ruchu jak w Wii. Hehe. Nitendo się wqrwi xD

Sorty za hardcorowo chaotyczny tekst, ale jest, 5am i mi jeszcze ciśnienie nie opadło xD

Edit: Arf. Objawy odstawienia od snu. Walki gladiatorów były całkowicie grywane. Drugim tytułem, który wgniatał w fotel a był w postaci demka obok „8 days” była jakaś, skradanko strzelanka po dżungli. Coś w stylu tomb raider z facetem w roli głównej i środowiskiem gry takim jak, w „crisis" cryteka.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 07:38 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Moze jakies propozycje co bedzie ciekawego ? :P


prezentacja rasy alliance w dodatku BC do WoWa :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 08:47 
Cytuj  
true , powinni tez wypuscic date releasa BC

Goatus imo te zabaweczki (konsole) pomalu zdychaja , teraz grami przyszlosci sa mmorpgi ..przynajmniej dla mnie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Ostatnio edytowano 9 maja 2006, 08:51 przez Aldatha, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 08:51 
Cytuj  
ja czekam na prezentacje Wii :) zawsze lubilem nintendo, pikmin i mario rzadza:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 08:55 
Cytuj  
myslalem ze czekasz na swiezynki z BC lutus a ty dalej nie wyrosles z tych zabaweczek :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 08:59 
Cytuj  
no a co, mam napisac, ze tak jak 70% ( strzelam) tego forum czekam na newsy z BC?:P Nuda, trzeba byc oryginalnym. ( a do nintendo naprawde mam slabosc:P ) Poza tym na nintendo wyszly najlepsze party games jakie w ogole wymyslono - seria mario party - nie ma jak kostka , 4 pady , 2 litry wodki i 4 trzydziestolatkow siedzacych do 5 nad ranem napieprzajacych w 50 minigierek serwowanych w kazdym z tylulow z tej serii :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 09:23 
Cytuj  
Hm, jeśli ktoś przegapił konferencję Sony radzę wejść na GameTrailers.
Trailer FFXIII - ładny, ale podchodzę do tej gry na razie trochę sceptycznie. Mimo to, robi wrażenie.
Dungeon Runners - z czym do ludzi NC...
LOTRO - takie to się średnie wydaje :}


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 09:33 
Cytuj  
eight days , widac skok jakosci nad xbox360 , bardzo ladne i czasem ciezko odroznic te gre od renderowanego demka , niemniej to wszystko to single player a ja chyba juz grami sp nie potrafie sie bawic :]

konsola ma kosztowac 600 euro w ver z 60 gb hdd , premiera w listopadzie , sa chetni? :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 10:22 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
konsola ma kosztowac 600 euro w ver z 60 gb hdd , premiera w listopadzie , sa chetni?

Ps2 podczas premiery kosztował 2.6k zł. Ciekawe, czy PS3 stanieje równie szybko...


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 12:51 
Cytuj  
Konferencja Sony nawet ciekawa,milo sie patrzy jak kradna kolejny feature nintendo (zaraz po rumble i analog sticku) i nazywaja go "innovative". Widac ze cos tam jeszcze nie dziala z tymi sensorami bo kolega sie niezle naposil z tym samolotem. Playstation Thwii for the win.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 13:32 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Aldatha napisał(a):
konsola ma kosztowac 600 euro w ver z 60 gb hdd , premiera w listopadzie , sa chetni?

Ps2 podczas premiery kosztował 2.6k zł. Ciekawe, czy PS3 stanieje równie szybko...

Nieprawda. 2.6k zł to ona kosztowała u nas. Normalnie kosztowała 299$ w dniu premiery. Imho PS3 nie przeskoczy XBoxa właśnie przez taką zaporową cenę.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 13:33 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Konferencja Sony nawet ciekawa,milo sie patrzy jak kradna kolejny feature nintendo (zaraz po rumble i analog sticku) i nazywaja go "innovative".

Nie tylko to ;) Ukradli też XBox-Live ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 13:47 
Cytuj  
najbardziej z ps3 to nie bedzie bolec cena konsoli, a nowego telewizora... HD ready WTB...

Konsola 2k, telewizor 4k, ech chyba odpuszcze obiadki w pracy:(


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 13:55 
Cytuj  
Ja kupię Wii :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 14:03 
Cytuj  
Jeśli będzie dobre, to ja chyba też :>


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 14:06 
Cytuj  
Widać że konkurencja Nintendo coraz bardziej zaczyna korzystać z " udziwnień" ( jak to sami kiedyś nazywali ) we własnych produktach....

Wstyd, wstyd Sony że nic sami nie potraficie wymyśleć a TYLKO KRADNĄĆ CZYJEŚ POMYSŁY.

Dla mnie tylko Wiiiiiiii ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 14:18 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
KRADNĄĆ

kraść ;-)

Trailer Finala XIII POWALA i to mocno.
Trailer MGS 4 tez powala (troche mniej ale tez mocno) ;-)

PS3 bedzie rzadzic ito mocno :-) i to nie dzieki jakims pierdolkom technologicznym o ktorych za rok sie zapomni tylko dzieki temu dzieki czemu rzadzi od X latek - GROM.

Pozatym ladnie sie prezentuja: Virtua Fighter 5 i Tekken 6 (ale to normalne) i Call Of Duty 3.

Ja juz odkladam kase na PS'a. :-D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 14:23 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Dla mnie tylko Wiiiiiiii ;)

Nowego znaczenia nabiera stary filmik:
http://video.google.com/videoplay?docid ... &q=firefox
:D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.