mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 15:40 
Cytuj  
No więc...Pewnie nie wielu słyszało o tej grze. Jest dostępna za pośrednictwem steama...Jak na razie brak Polskiego dystrybutora :/ Cena - 19.95$ Do 11 lipca, trwa zaś promocja. Kupując przez Steam płacimy 14.95$ + podatek....A co otrzymujemy w zamian?

The Ship to gra z gatunku FPS, powstała w oparciu o silnik Source. Mamy tu do czynienia z nową wersją jednej z ciekawszych modyfikacji pierwszej części Half-Life. Zabawa jest nastawiona głównie na internetowy tryb multiplayer, aczkolwiek twórcy wprowadzili także opcję single-player z rozbudowaną Sztuczną Inteligencją. Wszyscy uczestnicy rozgrywki trafiają na tytułowy transatlantycki statek, a każdy z pasażerów otrzymuje zadanie zamordowania określonej osoby na pokładzie. W zależności od wybranych warunków zwycięstwa triumfuje zdobywca największej ilości pieniędzy, ostatni żywy etc. Developerzy ze szkockiej firmy Outerlight najwyraźniej inspirowali się powieścią Agathy Christie pt. Death on the Nile (Śmierć na Nilu).

Śmiertelna rywalizacja toczy na sześciu planszach, symbolizujących mniejsze bądź większe liniowce. Na skuteczną eliminację przeciwników pozwala szereg rozmaitych broni (m.in. młotek, nóż i rewolwer), a ponadto istnieje możliwość zastawiania pułapek, traktowania oponentów trucizną etc. Warto zaznaczyć, że dzięki kupowanym w butikach ubraniom i akcesoriom (okulary przeciwsłoneczne, kolczyki itp.) oraz zmienianym w zakładach fryzjerskich uczesaniom nie ma problemu ze zmyleniem potencjalnego łowcy lub ofiary.

Dodatkowo autorzy zaimplementowali wirtualny system bezpieczeństwa w formie strażników i kamer. Właśnie dlatego trzeba uważać, aby np. nie popełnić przestępstwa w pobliżu pracownika ochrony statku albo nie zostać dostrzeżonym na obszarze, dostępnym jedynie dla osób upoważnionych. Całości dopełnia konieczność zaspokajania pewnej określonej grupy potrzeb bohatera w rodzaju rozmowy z innymi ludźmi, czynności fizjologicznych, zabiegów higienicznych itd.

Zródło: Gry-online.pl

Dzięki tym "Simowatym" potrzebom, gra nie jest kolejnym quakiem, lub camperstrikem. Sceptycznie podchodziłem do produktu, ale z czystej ciekawości (Gra na engine Source, o której nie słyszałem? o.O) weszłem na stronę i na forum... http://www.theshiponline.com/ - I jestem w szoku. Gra zaiste, genialną mi się jawi ^^ Wiąże z tą grą baaardzo duże nadzieje ;) Może to, tak jak Dark Messiah, być powiew świeżości w grach fpp/tpp. A co wy sądzicie?

Edit: Trailerów nie wrzuciłem :P

http://www.youtube.com/watch?v=nMEsJ02F ... the%20ship
http://www.youtube.com/watch?v=HN0gGoUl ... the%20ship
http://www.youtube.com/watch?v=bwd3D2xl ... the%20ship

Edit 2: Racja enkil. My bad.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lip 2006, 16:05 przez WithnesS, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 15:47 
Cytuj  
Yhm, grałem w toto na stareńkim hl, fajna rzecz. Takie Spy vs Spy :) Ale nie zamierzam wydać tyle kasy na coś co powinno byc darmowym modem (vide DoD:s).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:27 
Cytuj  
Przeczytalem opis, obejrzalem filmiki i chyba zrobie preorder :) 50zl to nie majatek.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:59 
Cytuj  
^^ No to może jacyś Polacy będą w to grali...Ja jeszcze się zastanawiam ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 18:23 
Cytuj  
Ja juz zrobilem preorder ~58zl. Teraz preloading idzie :P


_________________
.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 15:56 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Cena - 19.95$...



Do 11 lipca kupując przez Steam płacimy 14,95$ + podatek. (18,24$ ponoć)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.