mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 21:49 
Cytuj  
http://www.wp.pl/r/0F1010


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 21:52 
Cytuj  
Ale paszkwil, ciekawe jak sprawdzili, ze ta "polowa" jest uzalezniona. :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:38 
Cytuj  
Aldatha - Twój prowokacyjny temat jest żałosny...
Ale w sumie - wolałbym Kaczyńskich ubijających kiepską gierkę niźli Tusko Rokitę ubijających resztę Polski...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:27 
Cytuj  
E tam jak już się ma „unormowany świato pogląd” to uzależnić się nie da :D Uzależniają się tylko dzieci bez przyjaciół bez znajomych.

Mnie od Lineage odciągnęła dziewczyna w ciągu 2 dni :D więc jeśli ktoś szuka pomocy niech znajdzie sobie takową :D

tczewiak napisał(a):
Aldatha - Twój prowokacyjny temat jest żałosny...
Ale w sumie - wolałbym Kaczyńskich ubijających kiepską gierkę niźli Tusko Rokitę ubijających resztę Polski...


A co robi Kaczyński Lepper i Giertych ? :D Wiesz może i Tusk w cale by nie był lepszy, ale nigdy nie dopuściłby do takiej koalicji…….

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:33 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Uzależniają się tylko dzieci bez przyjaciół bez znajomych.

Mnie od Lineage odciągnęła dziewczyna w ciągu 2 dni :D więc jeśli ktoś szuka pomocy niech znajdzie sobie takową :D


No proszę, jaki super gość z ciebie, dojrzały i kochany przez tłumy. A jak cię dziewczyna odciągnęła od gry to wygląda mi na to, że raczej pantoflem jesteś bo powinienneś umieć znaleźć czas i na to i na to.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:40 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Aldatha - Twój prowokacyjny temat jest żałosny...
Ale w sumie - wolałbym Kaczyńskich ubijających kiepską gierkę niźli Tusko Rokitę ubijających resztę Polski...


to z pewnoscia z powodu manii przesladowczej (z kaczorami w roli glownej) :(


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Aldatha - Twój prowokacyjny temat jest żałosny...
Ale w sumie - wolałbym Kaczyńskich ubijających kiepską gierkę niźli Tusko Rokitę ubijających resztę Polski...


blysles , jestes w ekipe wow flamers , chcesz wazelinki? :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:07 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
E tam jak już się ma „unormowany świato pogląd” to uzależnić się nie da :D Uzależniają się tylko dzieci bez przyjaciół bez znajomych.

Mnie od Lineage odciągnęła dziewczyna w ciągu 2 dni :D więc jeśli ktoś szuka pomocy niech znajdzie sobie takową :D

tczewiak napisał(a):
Aldatha - Twój prowokacyjny temat jest żałosny...
Ale w sumie - wolałbym Kaczyńskich ubijających kiepską gierkę niźli Tusko Rokitę ubijających resztę Polski...


A co robi Kaczyński Lepper i Giertych ? :D Wiesz może i Tusk w cale by nie był lepszy, ale nigdy nie dopuściłby do takiej koalicji…….


uzaleznia sie kazdy :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:13 
Cytuj  
trade napisał(a):
No proszę, jaki super gość z ciebie, dojrzały i kochany przez tłumy. A jak cię dziewczyna odciągnęła od gry to wygląda mi na to, że raczej pantoflem jesteś bo powinienneś umieć znaleźć czas i na to i na to.


Ja po prostu wiem, co jest ważniejsze. :P

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 11:10 
Cytuj  
Pospólstwo to lubi takie newsy w dziennikach, sensacyjne. Jak kolega był uprzejmy wspomnieć, narkotyki trochę się w telewizji przejadły. Afery różne też spowszedniały.
A tu mamy sensacyjne zagrożenie, które dotyka milionów. I uwaga: "sytuacją powinny zainteresować się władze". Bo pamiętaj internauto, władza lepiej wie co dla Ciebie dobre.


_________________
O.o

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 11:33 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Pospólstwo to lubi takie newsy w dziennikach, sensacyjne. Jak kolega był uprzejmy wspomnieć, narkotyki trochę się w telewizji przejadły. Afery różne też spowszedniały.
A tu mamy sensacyjne zagrożenie, które dotyka milionów. I uwaga: "sytuacją powinny zainteresować się władze". Bo pamiętaj internauto, władza lepiej wie co dla Ciebie dobre.


Dokładnie, tak samo było z chorobą wściekłych krów czy ptasią grypą. Niby epidemia już na granicy, ustrzelili parę krówek i ptaszków i tym sposobem wstrzymali apokalipsę. Jak dla mnie tandeta.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:12 
Cytuj  
trade napisał(a):
No proszę, jaki super gość z ciebie, dojrzały i kochany przez tłumy. A jak cię dziewczyna odciągnęła od gry to wygląda mi na to, że raczej pantoflem jesteś bo powinienneś umieć znaleźć czas i na to i na to.


:roll:
Albo nigdy nie miales dziewczyny albo nigdy nie grales w mmorpg. Podejrzewam ze Escaflone tez calkowicie gry nie zarzucil, ale mmo maja to do siebie ze albo poswiecasz im wiekszosc dostepnego czasu, albo niczego nie osiagniesz. A okreslenie kogos kto stwierdzil ze gra<panna mianem pantofla jest wyjatkowo dojrzale i na poziomie.


pozdrawiam

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:19 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
:roll:
Albo nigdy nie miales dziewczyny albo nigdy nie grales w mmorpg. Podejrzewam ze Escaflone tez calkowicie gry nie zarzucil, ale mmo maja to do siebie ze albo poswiecasz im wiekszosc dostepnego czasu, albo niczego nie osiagniesz. A okreslenie kogos kto stwierdzil ze gra<panna mianem pantofla jest wyjatkowo dojrzale i na poziomie.


pozdrawiam


Wiem. Mądry człowiek tak będzie rozporządzał swoim czasem żeby mieć czas na granie, naukę, żonę, pooglądanie wiadomości w tv i poczytanie przed snem. Baran jak dorwie mmorpg'a to go poprostu ta gra zje no i faktycznie w takim przypadku ma powód żeby cieszyć się z wyjścia z nałogu.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:25 
Cytuj  
Powiedzmy ze po odliczeniu wszystkiego o czym mowisz zostaje ci na gre pol godziny, albo nawet godzina. Ja w takim wypadku nie widze sensu grania w mmo i placenia za nie 50pln tylko po to zeby sie zalogowac. I nie ma to nic wspolnego z byciem lub nie byciem baranem. Kiedys mialem czas na gre po 3+ godziny dziennie (co nie znaczy oczywiscie ze faktycznie po tyle gralem), teraz nie mam. M.in. wlasnie dlatego ze panna ma wakacje i mieszka u mnie dopoki w pazdzierniku nie wyjedzie na studia. Tez stwierdzilem ze panna>gra. Wg Ciebie jestem baranem czy pantoflem?


pozdrawiam

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:40 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Wg Ciebie jestem baranem czy pantoflem?


Pewnie oba. Ja przez dziewczynę rozumiem co najmniej kobietę z którą mieszkasz w jednym mieszkaniu i spędzasz przy niej praktycznie cały swój czas po pracy czy studiach. Dla mnie parą nie jest "plastikowa dwójka" licealistów - fabiów barów mlecznych pałętających się po mieście do 23 bo później już się robi groźnie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:41 
Cytuj  
miales juz nie pisac ? ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:42 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
miales juz nie pisac ? ;)


Sporo się zmieniło. ;) Z tym niepisaniem to żartowałem.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:45 
Cytuj  
uzalezniles sie ? ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:54 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
uzalezniles sie ? ;p


Nie ale od 40 godzin nie palę i mnie telepie. Nie mogę wyskoczyć nigdzie bo pierwsze miejsce gdzie bym pobiegł to sklep z fajkami.

Żeby nie było off'a: WoW jest głee i śmierdzi.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 15:29 
Cytuj  
trade napisał(a):
Pewnie oba.


No to gratuluje swiatopogladu

Cytuj:
Ja przez dziewczynę rozumiem co najmniej kobietę z którą mieszkasz w jednym mieszkaniu i spędzasz przy niej praktycznie cały swój czas po pracy czy studiach. Dla mnie parą nie jest "plastikowa dwójka" licealistów - fabiów barów mlecznych pałętających się po mieście do 23 bo później już się robi groźnie.


No chyba dosc jasno okreslilem jaki jest status. Nie jest to jeszcze zona bo niestety mieszkamy w innych miastach do skonczenia jej studiow. Ale na pewno nie jestesmy dwojka plastikowych licealistow. Jesli dla ciebie jestem baranem albo pantoflem to coz... gdyby twoje zdanie cokolwiek by dla mnie znaczylo moze bym sie tym przejal. Ale mam nieodparte wrazenie ze nie masz pojecia o czym mowisz.



pozdrawiam


Ostatnio edytowano 16 sie 2006, 17:49 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.