mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 09:55 
Cytuj  
Zna ktos jakis trade board z karciankami i/lub jakas porzadna strone o karciance Yu-Gi-Oh?

Syn mi w to namietnie gra, wiem ze brakuje mu kilku kart miedzy innymi karty "labirynt" probowalem kupic na allegro ale niestety nie ma :( no a przeciez ze stanow (ebay) nie bede sciagal glupiej karty ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:21 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Zna ktos jakis trade board z karciankami i/lub jakas porzadna strone o karciance Yu-Gi-Oh?

Syn mi w to namietnie gra, wiem ze brakuje mu kilku kart miedzy innymi karty "labirynt" probowalem kupic na allegro ale niestety nie ma :( no a przeciez ze stanow (ebay) nie bede sciagal glupiej karty ;-)


You made my day! <3

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:24 
Cytuj  
i lol'd


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:25 
Cytuj  
MORTFLMAO SYN

schizofrenia? B<


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:31 
Cytuj  
Boże...Jak ja zaczynałem, to grałem w pokemony, a skończyłem na MTG...Co w tym złego, że chłopak gra w Yu-gi-oh? Możliwe, że Fabianek kłamie (ja nie mam podstaw, aby tak myśleć ;p) i sam gra w Yu-Gi-Oh, ale kogo to obchodzi? :P
Oficjalna Polska Strona - Spróbuj na ich forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:34 
Cytuj  
zagramy w skojarzenia? :<


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:54 
Cytuj  
Zaczerpnięte z www.anime.com.pl

„Konami, wydawca karcianki „Yu-Gi-Oh!”, zgłosiło do księgi rekordów Guinnessa propozycję umieszczenia tej gry jako rekordu ilości sprzedanych egzemplarzy. Sprzedaż kart oszacowano na 15,8 miliarda sztuk. Dotychczas w księdze Guinnessa nie ma takiej kategori. Gra karciana „Yu-Gi-Oh!” została wydana w 1999 roku i od tego czasu pojawiła się w 45 krajach.

Bardzo prawdopodobne, że do „Yu-Gi-Oh!”, tym razem chodzi o grę konsolową, należy inny rekord: 17,5 miliona kopii gry sprzedanych w 1998 roku.”

Więc nie ma się, z czego śmiać ze ktoś w gra ta karciane :-) Po prostu Polska jest zacofana jak zwykle :-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:03 
Cytuj  
Wiesz, ja sam uważam karcianki takie jak - yu-gi-oh albo pokemon, za bzdurne. Tymczasem, lubie MTG. To po prostu kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:06 
Cytuj  
to ze niektorzy uzytkownicy tego forum maja <13 lat patrz np. RoozTer, Razoth i Smashie to wiadomo od dawna, jak rowniez wiadomo ze pisza na tym forum ludzie ktorzy juz maja zony, dzieci etc.

to jest thread kierowany do powaznych ludzi ktorzy interesuja sie karciankami a wy wroccie do niego ewentualnie jak juz przestanie wam gil z nosa wisiec, wytrzecie mleko spod nosa i bedziecie mieli cos sensownego do napisania.

a teraz proponuje wrocic to tematu, a smarkacze niech beda na tyle uprzejmi i trzymaja sie od niego z daleka za to niech swoje wypociny powypisuja w thread'zie "Geneza Fabianka" czy "masz alergie na fabie?"


WithnesS napisał(a):
Wiesz, ja sam uważam karcianki takie jak - yu-gi-oh albo pokemon, za bzdurne. Tymczasem, lubie MTG. To po prostu kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ;)


wiesz on ma 8 lat a nie 15+ zeby w MTG grac ;-)

ewentualnie moze gdzie w w-wie jest jakis sklep z karciankami ale taki prowadzony przez zapalencow ktorzy sprzedaja tez pojedyncze karty an ie cale deck'i


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 31 sie 2006, 12:10 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:09 
Cytuj  
Ja do magica kupywalem karty m.in w www.isa.pl (ma tez swoje forum) widzialem tez ze sa dzialy o Yu-Gi-Oh czy jak to sie zwie, wiec moze ci sie przyda

O, tu masz linka do dzialu o tej karciance na forum

http://www.isa.pl/forum/viewforum.php?f ... b61f671178


P.S Moj brat ktory ma 10 lat zazwyczaj mnie jedzie w magicu, wiec nic juz mnie nie zdziwi
P.S Mialem pare adresow do stronek ktore sprzedawaly pojedyncze karty, ale to bylo chyba tylko do magica...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:16 
Cytuj  
Nie no, ja nic tam nie mam do tego, grajcie w co chcecie :) tylko z poczatku troszke zabawnie zabrzmialo. Forum isa.pl - polecam, siedzialem tam glownie ze wzgledu na forum o ksiazkach (bynajmniej nie dla FR itp. i jest to dosc dobre forum :)

a takie pytanie, bo sie nie znam- granie w takie cos wychodzi drogo? Bo niektore ceny co widzialem mnie zwalaly z nog ;P

www.karcianki.gildia.pl/
www.rebel.pl


_________________
.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:18 
Cytuj  
@kozas15 thx wlasnie o takie cos mi chodzilo :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:18 
Cytuj  
W magica? Zalezy. Jak zaczniesz z kumplami to wydatkow nie ma konca. Oni zdobywaja lepsze, wiec ty tez musisz. Jednak jesli masz silna wola...

Ja glownie gram z bratem, karty mamy dosc cienkie przyznam i na turniejach szanse raczej nikle, ale pograc mozna. Jak narazie nawet 100 zl nie wydalem...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:25 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Wiesz, ja sam uważam karcianki takie jak - yu-gi-oh albo pokemon, za bzdurne. Tymczasem, lubie MTG. To po prostu kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ;)


Nie porównuj Yu-Gi-Oh do pokemonów :-) (chodzi o karcianki). To jest zupełnie inna bajka :-)

HeHe ja próbowałem sił w MTG, ale za cholerę mi się to nie podobało, potem był Crystalicum jest fajne przez jakieś 4 miesiące potem się nudzi (podziękujmy twórcom gry, którzy zamiast wysłuchać błagalnych próśb o zmiany zasad uważają ze wszystko jest super :( np. Talia na flotę wygra prawie z każdym)

Yu-Gi-Oh miałem epizod 3 tygodniowy nawet fajnie się bawiłem.

Teraz Bawię się w Duel Masters, ale raczej pod kontem kolekcjonowania :-) niżeli grania. A i od około 7 dodatku śmiało mogę powiedzieć ze Duel zaczyna być konkurentem dla MTG :D

A i oczywiście karcianka Vampire jest cudowna, ale nie ma osób do gry :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:28 
Cytuj  
Ciekawe co bys powiedzial gdybys mieszkal na zadupiu, gdzie nikt nie wie co to karcianka, a jedyny konkurent do gry to mlodszy o 7 lat twoj maly brat- co gorsza strasznie wkurzajacy gdy wygrywa.

Ale spoko, niedlugo bedzie prawko do bede jezdzil na turnieje do poznania( przy okazji trzeba jeszcze nazbierac kaske na talie), widzialem dosc czesto w poznaniu sa organizowane rozne turnieje magica, ktos byl, moze cos powiedziec? ( czy gracze silni, jaka atmosfera?)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:36 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
wiesz on ma 8 lat a nie 15+ zeby w MTG grac ;-)

Heh, myślałem że starszy ;) Ale dobrze, że znalazł sobie jakieś normalne hobby ;]

Escaflone napisał(a):
Nie porównuj Yu-Gi-Oh do pokemonów :-) (chodzi o karcianki). To jest zupełnie inna bajka :-)

Faktycznie, wyszło porównanie, a nie o to mi chodziło ;) Miałem raczej zamiar pokazać, że te karcianki mi się nie podobają.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:16 
Cytuj  
normalne hobby: wydawanie kasy na item-based gre IRL? (haha tak można nazwac MTG), ja na to gówno wydałem grubo ponad 2k złotych, żałuje tych pieniędzy jak nic, no ale trudno :S

odradzam każdemu granie w karcianki, a Pawiankowi polecam ogarnięcie się, choć z drugiej strony fajnie tak się śmiać po kolejnym topicu pawianka :>


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:23 
Cytuj  
Widzę, że do Fabianka przyległa na stałe opinia kogoś kogo zdanie jest gówno warte na jakikolwiek temat, oraz wszystkie założone przez niego tematy są beznadziejne. Żałosne, że oceniacie ludzi po tym jak dobrze zna WoW-a i jak dobrze sprawuje się na BG.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:40 
Cytuj  
@Astaniel tylko wsrod <13sto latkow wiec luz :) wiesz przechodza mutacje glosu, tradzik, pierwsza milosc :lol: etc. dla takich trzeba byc wyrozumialym


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
to ze niektorzy uzytkownicy tego forum maja <13 lat patrz np. RoozTer, Razoth i Smashie to wiadomo od dawna, jak rowniez wiadomo ze pisza na tym forum ludzie ktorzy juz maja zony, dzieci etc.


Chlopcze jak nie wiesz co mowisz to moze daj sobie samemu ignore?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.