mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 16:40 
 
A tak przypadkiem natrafilem na stronke o tej karcie (o ile dobrze rozumiem). Wie ktos z czym to sie je :) ?

http://www.killernic.com/KillerNic/


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 16:49 
 
zwykła sieciowka ? z super extra pr0 opcjamy zeby ownowac nobow ... lol ciekawe o ile spadly by mi pingi na servach ... z 50 na 49 ?

edit
wzrost fps o 10% ... +- dla gracza 8 fps ... i spadeg latency na wow z 30 na 10 ... lol ja mialem min latency 50 na a srednio okolo 120 .... jesli chodzi o siec to za duzo niewiadomych zeby zmieniajac karte oczekiwac duzych różnic


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 18:07 
 
viewtopic.php?t=20753&highlight=killer

szukaj ? :]


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 18:39 
 
Pomijajac slynna klawiature o rozmiarach deski surfingowej z wyswietlaczem LCD, jest to najciekawszy sposob na wyciagniecie kasy od totalnych idiotow.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 18:43 
 
konrador napisał(a):
Pomijajac slynna klawiature o rozmiarach deski surfingowej z wyswietlaczem LCD, jest to najciekawszy sposob na wyciagniecie kasy od totalnych idiotow.

Ej, ale klawiatura przynajmniej ladnie wygladala... no i miala LCD ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:10 
 
Atherius napisał(a):
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=20753&highlight=killer

szukaj ? :]


eee , yyyy ummm mowilem ze mnie "search" nieznosi :P Probowalem ale jak zwykle mi nic nie znalazlo . Sorrki . Close Topic w takim wypadku.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:23 
 
konrador napisał(a):
Pomijajac slynna klawiature o rozmiarach deski surfingowej z wyswietlaczem LCD, jest to najciekawszy sposob na wyciagniecie kasy od totalnych idiotow.


http://gear.ign.com/articles/729/729557p1.html

http://gear.ign.com/articles/729/729733p1.html

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:34 
 
konrador napisał(a):
Pomijajac slynna klawiature o rozmiarach deski surfingowej z wyswietlaczem LCD, jest to najciekawszy sposob na wyciagniecie kasy od totalnych idiotow.


mam tą klawiaturkę, i musze powiedzieć, że jest całkiem niezła, nie żal mi było wywalić tyle kasy na nią, bo wkońcu kożystam z niej codziennie, i codziennie kożystam z jej funkcji


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:42 
 
http://gear.ign.com/articles/729/729557p1.html

i? Nic ciekawego nie stwierdzono. Gdyby ta karta kosztowala $50-75 - ok, mozliwe, ze ten watpliwy przyrost fps-ow bylby wart jej zakupu, ale ta karta kosztuje $250, czyli tyle co med-range karta graficzna u nas w Polsce, albo upgrade wlasnie z med-range do high-end karty graficznej, ktory da duzo wiekszy przyrost wydajnosci komputera i to nie tylko w grach mp. Podsumowujac - gimmick POS. Szczere wyrazy wspolczucia dla wszystkich, ktorzy dadza sie na cos takiego naciagnac.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:45 
 
dalej nie rozumiem twojego porównania jakiejśtam dupiatej sieciówki z metalowym logiem do bdb+ klawiatury


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:58 
 
Bo dla mnie sprzedawanie sprzetu, ktorego mozliwosci sa calkowicie nieadekwatne do jego ceny, biorac przy tym pod uwage, ze za duzo nizsza cene mozna dostac cos podobnego jest najzwyczajniej wyciaganiem kasy od naiwniakow. Teraz oczywiscie nie przyznasz, ze wtopiles 300zl w _klawiature_, ktora ani nie wplywa na twoj czas reakcji w grach, ani nie sprawia, ze szybciej piszesz (bo klawiatury o podobnym lub tym samym clicku mozna dostac za 40-80zl) i ogolnie nie daje zadnej przewagi nad ewentualnym przeciwnikiem w grze online. Twoja kasa - twoja sprawa. Ja jednak twierdze, ze zakup takiej klawiatury z takimi zbednymi bajerkami jak wyswietlacz LCD to glupota i to wcale nie dlatego, ze nie moglbym sobie na jej zakup pozwolic...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:58 
 
Ee, G15 to swietna klawiatura z bardzo przydatnym wyswietlaczem, podswietleniem i makrami o calkiem normalnym rozmiarze. Tez nie rozumiem porownania.

X.

PS. Naprawde znasz inne klawisze z takimi makrami jak w G15? I z takim podswietleniem? Jakie?

PS2. Poczytaj sobie http://pclab.pl/art17138.html
i wypluj to co napisales ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 28 lis 2006, 20:02 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:00 
 
Skoro ktos ma za duzo kasy to dlaczego ma nie kupic takiej karty, przeciez cos tam jednak daje, a dla zawodowego gracza, kazda milisekunda pingu jest na wage zycia. :]


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:03 
 
konrador napisał(a):
i? Nic ciekawego nie stwierdzono. Gdyby ta karta kosztowala $50-75 - ok, mozliwe, ze ten watpliwy przyrost fps-ow bylby wart jej zakupu, ale ta karta kosztuje $250


Cytuj:
Dedicated online gamers with a bit of cash for experimentation are encouraged to give the Killer NIC a shot.


Podsumowując, to nie jest sprzęt dla szaraczków a dla "koreańców" którzy pykają w csa 24h/day i jeżdżą na turnieje po całym świecie. Dla nich te "pare" fpsów czy "pare" ms pingu mniej jest warte 250$ :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:21 
 
PS. Naprawde znasz inne klawisze z takimi makrami jak w G15? I z takim podswietleniem? Jakie?

Chodzilo mi tylko o ten click, nie makra i nie podswietlenie. Moze z "totalnymi idiotami" przesadzilem, obrazajac przez przypadek ewentualnych uzytkownikow G15 z tego forum. Mi sie G15 nie podoba, nie uwazam jej funkcji za przydatne i te wszystkie bajerki sa dla mnie tylko tym - bajerkami.

Atherius, Dana - roofles :\ Takie "koreance", co pykaja 24/7 w cs-a, pykaja sobie na LAN. Turnieje sa rozgrywane na LAN, przewaznie na komputerach skonfigurowanych i zlozonych przez organizatora...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:27 
 
konrador napisał(a):
Atherius, Dana - roofles :\ Takie "koreance", co pykaja 24/7 w cs-a, pykaja sobie na LAN. Turnieje sa rozgrywane na LAN, przewaznie na komputerach skonfigurowanych i zlozonych przez organizatora...


Szczególnie w ladderach np. Clanbase.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 21:32 
 
konrador napisał(a):
Bo dla mnie sprzedawanie sprzetu, ktorego mozliwosci sa calkowicie nieadekwatne do jego ceny, biorac przy tym pod uwage, ze za duzo nizsza cene mozna dostac cos podobnego jest najzwyczajniej wyciaganiem kasy od naiwniakow. Teraz oczywiscie nie przyznasz, ze wtopiles 300zl w _klawiature_, ktora ani nie wplywa na twoj czas reakcji w grach, ani nie sprawia, ze szybciej piszesz (bo klawiatury o podobnym lub tym samym clicku mozna dostac za 40-80zl) i ogolnie nie daje zadnej przewagi nad ewentualnym przeciwnikiem w grze online. Twoja kasa - twoja sprawa. Ja jednak twierdze, ze zakup takiej klawiatury z takimi zbednymi bajerkami jak wyswietlacz LCD to glupota i to wcale nie dlatego, ze nie moglbym sobie na jej zakup pozwolic...


Przesadzasz.
Jest masa takich dupereli do kompa ktore nie powoduja jakiegos niesamowitego przyrostu wydajnosci a ciesza sie spora popularnoscia ze wzgledu na DESIGN.
Ja na klawiature wydalem cos ok 800 pln, na myszki w tym roku chyba nawet troche wiecej (skorzany microsoft, G7 a teraz G5) a wsrod moich znajomych jest masa osob ktore kupuja np. wypasione pamieci nie dlatego ze chca sie bawic w overclocking tylko dlatego ze ladnie sie nazywaja i wygladaja albo na chlodzenie i wyciszenie kompa wydaja tyle, ile inni na full komputer.
Jest grupa ludzi ktorzy chetnie wydaja kase na "komputerowa konfekcje" i do nich jest skierowana oferta kart sieciowych kosztujacych 5x tyle "co zwykle" i nie dlatego ze sa glupi tylko po prostu wydanie troche kasy "na kompa" sprawia im przyjemnosc a nie maja juz co z normalnych rzeczy do upgradowania.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 22:53 
 
Dokladnie.
Kupilem ostatnio diNovo bluetooth i wcale nie zaluje wydanej kasy. Nie obchodzi mnie to, ze za ta kase moglbym kupic 10 klawiatur "o podobnym clicku".

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 23:09 
 
Co do karty, z tego co sie zorientowalem po 30 sekundach patrzenia na strone.

Zadna karta nie przyspieszy nikomu routera, zjebanego routingu w telii ani korkow na autostradzie, bo to poprostu niemozliwe.

To co ten caly killer robi, to 3comy robia od zawsze. Maja sprzetowy procesor obslugi sieci ktory zajmuje sie wszystkim, w przeciwienstwie do tanich kart sieciowych ktore w calosci opieraja sie na naszym CPU i driverach.

Roznice przy uzyciu tego to mozna zauwazyc przy obciazeniu 100mbit+ na linii, a nie 10kbit na gry.. :) Ale poki mozna ciagnac kase z dzieciarni i matolkow to trzeba :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 00:11 
 
Szczególnie w ladderach np. Clanbase.

To moze sie zdecyduj? Najpierw piszesz o ludziach, ktorzy jezdza na turnieje i gry to ich sposob na zycie ("pykają w csa 24h/day"), a potem o rozgrywkach ClanBase, ktorych wiekszosc uczestnikow mialaby spore problemy z odroznieniem klawiatury od fortepianu, nie mowiac juz o kartach sieciowych i o watpliwych korzysciach plynacych z uzywania Killer NIC...

Przesadzasz.

Troche tak. Moze zbyt ostro i troche nieprecyzyjnie sie wyrazilem. Sam wydaje na "duperele" do komputera sporo kasy i nie uwazam, ze jest to kasa stracona, chociaz innym moze sie tak wydawac. Chodzi mi jednak o to, ze sprzet, o ktorym piszemy powyzej robiony jest _glownie_ (w przypadku klawiatury; w przypadku k.sieciowej - tylko i wylacznie) z mysla o osobach, z ktorych latwo wyrwac ostatnia kase kawalkami typu - "pozlacana wtyczka USB, aby przyspieszyc transfer danych", "przyciski dzieki, ktorym osiagniesz 1k+ APM", "wyswietlacz LCD, dzieki ktoremu szybciej sprawdzisz ile masz hp/armora/ammo" itp. itd.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.