mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:32 
Cytuj  
Jak w temacie...

Za ktorym razem zdaliscie? Ja sie przyznam, ze podchodzilem wczoraj pierwszy raz i oblalem bo........... nie zapalilem swiatel(ehh, jak bym mial egzamin 3 dni pozniej nie byloby problemu) wyjezdzajac na miasto :/

Heh, a co najlepsze z 3 osoby wczesniej tez tak oblaly wiec sie dziwilem jak mozna o tym zapomniec. Na swoje usprawiedliwienie moge podac tylko to, iz wlaczylem swiatla raz, ale niestety musialem wylaczyc silnik, swiatla i niestety drugi raz juz nie pamietalem zeby wlaczyc, coz, zycie ;)

20 marca ponowne podejscie...


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:39 
Cytuj  
Za 1. razem :) chociaz musze przyznac ze 3 razy mi zglasl samochod (2 razy na srodku skrzyzowania przy skrecaniu w lewo lol).

Mialem o tyle farta ze praktycznie caly egzamin zagadywalem egzaminatora, tak ze nie mial nawet specjalnie jak skupic sie na mojej pseudo-jezdzie(poltora roku od zdanego egzaminu moge stwierdzic z cala pewnoscia ze na kursach ucza nas pseudo-jazdy samochodem :]). Byc moze to jest klucz do zdania ;) Choc naturalnie swiata miec zapalone tez by sie przydalo. I wg nowej ustawy swiatla trzeba bedzie miec wlaczone caly rok (nie wiem czy juz weszla w zycie), i w ogole za zapalone swiatla egzaminator nie powinien cie oblac, za nie zapalone na pewno cie obleje :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:52 
Cytuj  
2 lata probowalem zdawac teorie....
Zanim mialem prawko to jezdzilem z przymusu od 16tki, wiec to co mi dali w komputerze, nie miescilo mi sie w praktyce aby zrobic mniej niz 2 bledy...

Placyk to zdalem w miare tak:
Przodem wjechalem w ukosne parkowanie, wyjezdzajac zaparkowalem tylem w prostopadle, wyjechalem w lewo i na odwrot zrobilem koperte i zawolalem egzaminatora aby wsiadal bo sie spiesze ;)
Na miescie sobie kawaly opowiadalismy.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 17:48 
Cytuj  
Ja zaczalem kurs 2 lata temu ponad, skonczylem i tyle i jezdze bez:P, nie zmienia to faktu ze samochodem jezdze od wieku 15 lat:), czyli juz 5 - bez prawa jazdy, dzis wlasnie bede sie uczyl 500 pytan i wkrotce na egzamin, trza zalegalizowac umiejetnosci bo bede musial za granice jezdzic prolly soon, wiec nie ma za bardzo wyboru:). Na jazde bez prawka jest prosty sposob - radio CB w samochodzie:). Powodzenia wszystkim zdajacym, ja tez takim bede soon - lolz.

Btw. w czasie moich 'wuajazy' bez prawka zdazylem wydachowac jeepa:/, bez szkody dla innych, tylko ja i samochod ucierpialem. Policjant, ktory byl przy wypadku to koles, ktory czesto mnie widuje za kierownica jak jest po cywilnemu, wiec po prostu mysli ze prawo jazdy mam;D. Sorry za ot, ale nie mam co robic:P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 18:16 
Cytuj  
A ja wychodzę z założenia że zrobię prawko jak mnie będzie stać na porządny samochód. A że Polskie realia są takie nie inne...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 18:39 
Cytuj  
zdawalem jakies 6 lat temu
zdalem za 2 raz bo za pierwszym zapomnialem zmienic lusterka boczne jak wyjezdzalem z placu na miasto :(

za 2 razem jak wsiadalem do samochodu i egzaminator wzial moj dowod po czym sie usmiechnal i powiedzial "ooo ma pan na imie jak ja, juz pan zdal" a ja wtedy :O

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 19:05 
Cytuj  
Nie chce robic OFF-TOPA ale potem jeżdżą takie gagatki jak wy po ulicach i powodują wypadki. Swoja drogą nie dziwie sie że oblewacie te egzaminy skoro one są po prostu głupie. Teoria w praktyce sie w ogóle nie sprawdza.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 19:19 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Nie chce robic OFF-TOPA ale potem jeżdżą takie gagatki jak wy po ulicach i powodują wypadki. Swoja drogą nie dziwie sie że oblewacie te egzaminy skoro one są po prostu głupie. Teoria w praktyce sie w ogóle nie sprawdza.


No zdawanie prawka to kpina z posiadania prawa jazdy, bo to co sie robi na egzaminie, a to co sie robi na drodze to naprawde 2 rozne rzeczy:).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 20:05 
Cytuj  
Zdalem za pierwszym podejsciem i bez przygod. Maluchem hehe. 15 lat temu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 20:12 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Zdalem za pierwszym podejsciem i bez przygod. Maluchem hehe. 15 lat temu ;)

Podobnie z tą różnicą że 19 lat temu ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 20:44 
Cytuj  
bezblednie teoria i plac na easy-mode 3lata temu. co do przygod, to moze to,ze wozilem facet na jezdzie po miescie prawie godzine - bylismy w komisie samochodowym, dwoch spozywkach i wpakowalismy sie w korek :) oblal cala grupe na placu (poza mna), wiec wg niego "mogl mnie porzadnie sprawdzic" ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 20:59 
Cytuj  
Osobiście się zebrać nie moge, żeby zdać (chodzi o czas), ale na roku mam koleżankę która bedzie właśnie robiła 10 podejście ...


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 lut 2007, 10:44 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 21:44 
Cytuj  
która bedzie właśnie robiła 10 podejście ...

imo powinni jej dozywotnio zabronic zdawania egzaminu...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 21:56 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
która bedzie właśnie robiła 10 podejście ...

imo powinni jej dozywotnio zabronic zdawania egzaminu...


Moze i 10 to jest jakis ewenement, ale u mnie w grupie na 5 osob tylko ja zdawalem po raz pierwszy. Srednio wychodzilo, ze pozostale osoby podchodzily 4-5 raz :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 22:04 
Cytuj  
Teorie zdałem za pierwszym, z praktyką gorzej bo za trzecim razem.
1. Przeciąłem podwójna linię ciągłą.
2. Nie dałem kierunkowskazu przy parkowaniu... (tego sobie nigdy nie wybacze).

PS. U mojej kolezanki w grupie byl gosc ktory podchodzil dwudziesty raz.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 23:15 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
...
ja też coś w 1988 r. :D


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 07:17 
Cytuj  
Od 1998 roku w sumie 17 egzaminów. Przerwa w 2004. Powrót do zdawania w 2005 roku. Zdane w styczniu 2006 za 7 razem. W sumie ileś tam tych zdawań było (24). Jak przysłali mi papiery to przyszły w dwóch grubych kopertach (trzymam je do dzisiaj).

Najczęstsze przyczyny:

Miasto:
- wymuszanie pierwszeństwa przy skręcie w lewo
- niedostosowanie prędkości do warunków jazdy

Plac:
- łuk (ciągle zmieniane auta, a nie było nigdy u mnie auta w domu więc ciężko było)
- zatoczka
- hehe, a raz to oblane przy zawracaniu na trzy :oops:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 08:41 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Od 1998 roku w sumie 17 egzaminów. Przerwa w 2004. Powrót do zdawania w 2005 roku. Zdane w styczniu 2006 za 7 razem. W sumie ileś tam tych zdawań było (24).
...
Najczęstsze przyczyny:
Miasto:
- wymuszanie pierwszeństwa przy skręcie w lewo
- niedostosowanie prędkości do warunków jazdy

A potem zdziwienie, ze w Polsce tylu debili na drogach. Zeby jeszcze sami sie zabijali, to by bylo ok, ale najczesciej przez takich kretynow gina niewinne osoby :/

Przy 3 niezdanym egzaminie powinien byc zakaz ponownego podchodzenia przez conajmniej rok.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 08:58 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mroczny napisał(a):
Od 1998 roku w sumie 17 egzaminów. Przerwa w 2004. Powrót do zdawania w 2005 roku. Zdane w styczniu 2006 za 7 razem. W sumie ileś tam tych zdawań było (24).
...
Najczęstsze przyczyny:
Miasto:
- wymuszanie pierwszeństwa przy skręcie w lewo
- niedostosowanie prędkości do warunków jazdy

A potem zdziwienie, ze w Polsce tylu debili na drogach. Zeby jeszcze sami sie zabijali, to by bylo ok, ale najczesciej przez takich kretynow gina niewinne osoby :/

Przy 3 niezdanym egzaminie powinien byc zakaz ponownego podchodzenia przez conajmniej rok.

X.


lub obowiazkowy kurs doszkalajacy. btw - jak mozna przeginac z predkoscia na egzaminie? -czysta glupota :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 09:00 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mroczny napisał(a):
Od 1998 roku w sumie 17 egzaminów. Przerwa w 2004. Powrót do zdawania w 2005 roku. Zdane w styczniu 2006 za 7 razem. W sumie ileś tam tych zdawań było (24).
...
Najczęstsze przyczyny:
Miasto:
- wymuszanie pierwszeństwa przy skręcie w lewo
- niedostosowanie prędkości do warunków jazdy

A potem zdziwienie, ze w Polsce tylu debili na drogach. Zeby jeszcze sami sie zabijali, to by bylo ok, ale najczesciej przez takich kretynow gina niewinne osoby :/

Przy 3 niezdanym egzaminie powinien byc zakaz ponownego podchodzenia przez conajmniej rok.

X.


Po co od razu wyzywanie od debili? Moze przez ten czas nauczyl sie jezdzic, przeciez za kazdym razem po 3 niezdanych dokupuje sie godziny. Moim zdaniem tacy kierowcy jak Mroczny to po prostu ludzie ktorzy jezdza ostroznie (czyt. zgodnie z przepisami). Ocenianie tego jak ktos jezdzi i czy jest debilem na drodze po tym ile razy zdawal jest prytmitywne... Dam tylko przyklad, ze w krk np wybudowano nie dawno nowy budynek, bo jest az tyle zdajacych (ktorzy nie zdali juz po kilka/kilkanascie razy) oblewanych na biezaco przez egzaminatorow po prostu dla kasy. Jesli nie masz znajomosci i nie zaplacisz to na zdanie masz ok. 1% - tak tylko 1% zdaje za 1. razem... A egzaminatorzy potrafia oblac za np. za pozne wlaczenie kierunkowskazu (??).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.