mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:09 
Cytuj  
Siemka ludki, jako ze soon matura z polaka a ja jestem nazbyt leniwy(wole grac ^_^), szukam kogos kto by napisał prace na temat "Przedstaw i porównaj literackie wizerunki rycerzy i bohaterów heroicznych na wybranych przykładach".
Ofc zapłace za prace, jakby ktos byl zainteresowany to pisac na gg 2275022.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:11 
Cytuj  
Ile jestes w stanie za nia zaplacic?
I na kiedy jest Ci potrzebna :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:12 
Cytuj  
Możesz poszukać informacji o Rolandzie (Jedna z literackich postaci rycerskich) , lub o moim characterze w Tibi który ma 3 lvl i wali z różdżki :)

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:13 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Ile jestes w stanie za nia zaplacic?
I na kiedy jest Ci potrzebna :)


Zalezy jaka jest ta praca, z cena mozna sie dogadac.
A potrzebna jest na hmm, sam niewiem do keidy cza oddac ><
Najlepiej napisz na gg to wteyd mozna konkretnie pogadac.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:15 
Cytuj  
jak ci sie przyda to ja rok temu mialem temacik

"Sposob funkcjonowania tradycji rycerskiej dawniej i dzis"


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:17 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
jak ci sie przyda to ja rok temu mialem temacik

"Sposob funkcjonowania tradycji rycerskiej dawniej i dzis"


Dzieki ale potrzebuje na konkretny temat ktory sobie sam wybralem Q_Q

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:29 
Cytuj  
RunForestRun napisał(a):
Siemka ludki, jako ze soon matura z polaka a ja jestem nazbyt leniwy(wole grac ^_^), szukam kogos kto by napisał prace na temat "Przedstaw i porównaj literackie wizerunki rycerzy i bohaterów heroicznych na wybranych przykładach".
Ofc zapłace za prace, jakby ktos byl zainteresowany to pisac na gg 2275022.


Zalosne. Moze skoro jestes taki tepy, tfu, przepraszam, leniwy to daruj sobie mature? Kto powiedzial ze kazdy w tym kraju moze ja miec?


pozdrawiam

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:36 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
RunForestRun napisał(a):
Siemka ludki, jako ze soon matura z polaka a ja jestem nazbyt leniwy(wole grac ^_^), szukam kogos kto by napisał prace na temat "Przedstaw i porównaj literackie wizerunki rycerzy i bohaterów heroicznych na wybranych przykładach".
Ofc zapłace za prace, jakby ktos byl zainteresowany to pisac na gg 2275022.


Zalosne. Moze skoro jestes taki tepy, tfu, przepraszam, leniwy to daruj sobie mature? Kto powiedzial ze kazdy w tym kraju moze ja miec?


pozdrawiam

Moze niektorym jest poprostu latwiej kupic niz zrobic?
Moze ty lubisz siedziec xxx h i skrobac prace, ja nie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:37 
Cytuj  
Nikt nie powiedział, że matura to ma być przyjemność.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:40 
Cytuj  
Pofatyguje sie za okolo 500zl, z angielskiego dodatkowo moge ci za drobne 300zl zrobic

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:49 
Cytuj  
banalny temat, ja pisalem o sarmatyzmie i bralem jakis tam Wolodyjowskich i innych takich tam :P


_________________
.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 19:12 
Cytuj  
Nieaktualne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 19:36 
Cytuj  
pieszczoch , przyjal twoja oferte ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 21:29 
Cytuj  
Nah ;)
Ogolnie bym sie zdziwil, takie pieniadze, a dokladniej ciut wiecej, to desperaci na licencjat placa, a maturzysta...pewnie mial na mysli cos alla 50zl HEHE

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 21:50 
Cytuj  
RunForestRun napisał(a):
Moze niektorym jest poprostu latwiej kupic niz zrobic?
Moze ty lubisz siedziec xxx h i skrobac prace, ja nie.


A co ty myslisz ze dyplom maturalny to sie w paczce chipsow znajduje? Nie badz smieszny bo sie pograzasz. No ale pewnie i tak zalapiesz sie na jakas amnestie, potem skonczysz prywatne studia w Koziej Wolce i kraj bedzie bogatszy o jednego magistra. LOL. Chociaz, z drugiej strony i tak pewnie skonczysz w Irlandii na budowie gdzie twoje miejsce :D

W kwestii wyjasnienia: nie, tematow na moja mature tez sam nie opracowalem wszystkich (stara matura). Kazdy opracowal pare i bylo git. Ale nie znizylbym sie do poziomu oferowania obcym ludziom kasy za temat tak smiesznie prosty ze te twoje xxx h zamienia sie w xx min. A patrzac na gramatyke twojej wypowiedzi to tylko by ci to na dobre wyszlo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 22:00 
Cytuj  
oczywiscie w odwrotnosci od demokratycznej wiekszosci jeszcze tak niedawno popierajacej PiS, LPR itp. nie zamierzam przylaczyc sie do glosow potepienia, moralizowac, doszukiwac sie bledow gramatycznych czy interpunkcyjnych (ortografow nie ma) i popieram Foresta.
Lepiej pograc, niz napisac bzdurna mature, by potem isc na bzdurne studia w Koziej Wolce - stracic kolejne 5 lat, a na koniec po dwuletnich poszukiwaniach pracy skonczyc jako wykladowca na jakims uniwersytecie z pensja 777,77zl (miesiecznie ofcourse). Robol na budowie w Irlandii dziennie tyle zarabia.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 22:04 
Cytuj  
banalny temat na 1 dzień pisania :wtf:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 22:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
oczywiscie w odwrotnosci od demokratycznej wiekszosci jeszcze tak niedawno popierajacej PiS, LPR itp. nie zamierzam przylaczyc sie do glosow potepienia, moralizowac, doszukiwac sie bledow gramatycznych czy interpunkcyjnych (ortografow nie ma) i popieram Foresta.
Lepiej pograc, niz napisac bzdurna mature, by potem isc na bzdurne studia w Koziej Wolce - stracic kolejne 5 lat, a na koniec po dwuletnich poszukiwaniach pracy skonczyc jako wykladowca na jakims uniwersytecie z pensja 777,77zl (miesiecznie ofcourse). Robol na budowie w Irlandii dziennie tyle zarabia.


Bez obrazy Mark, ale ty dzieki takiemu podejsciu jestes na wyspie.
Ja takiego podejscia nigdy nie mialem, a mam czas na studiowanie i dorywczo uczac innych czasem wyrabiam blisko srednia krajowa + w okresach konca i poczadku roku w biurze mam robote.
Nie jest to jakis sukces wielki, ale jakos nie czuje potrzeby na wyjazd, choc jade na te lato, ale tylko z powodu "nudy", bo w lecie tylko pieniadze wydaje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 22:35 
Cytuj  
gratulacje, ale ja mam troche wieksze ambicje.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 22:45 
Cytuj  
gratulacje, ale ja mam troche wieksze ambicje.

Moich nie znasz, podpowiem ci tylko jedno. Jestem jeszcze b.mlody, zaraz jak skoncze ten licencjat, wale na MA IBS i MBA - to tak na start, nie wspominajac ze sam siebie z firmy wysle na te MBA i refunduja mi 80% z unii.
Reszty nawet nie musze wspominac, bo chyba poprzeczke przeskoczylem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.