mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2007, 20:19 
Cytuj  
SOE jest niesamowite, potrafiliby chyba zepsuć metalową kulkę ;)
W tym momencie powinny zrobić free triala, najlepiej dwutygodniowego by ściągnąć ludzi - kompletnie nie rozumiem ich polityki.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2007, 20:24 
Cytuj  
Dokladnie o tym samym pomyslalem - dlaczego do tej gry nie ma jeszcze normalnego triala...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2007, 20:54 
Cytuj  
powinna byc za darmo...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2007, 21:33 
Cytuj  
Juz widze jak SOE triala wypuszcza.
2 tygodnie... jednak z ograniczeniem do pierwszych 5 poziomow i do pierwszego miasta ....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2007, 22:41 
Cytuj  
E tam. Do PS mieli triala przez rok. Do EQ1/2 byly triale, do SWG i MXO tez.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 11:22 
Cytuj  
EQ2 trial byl ograniczony tylko do tutoriala, to samo SWG.
Planetside do 6 poziomu (tu to akurat nie przeszkadzalo)
no jedynie Matrix Online trial nie mial ograniczen (chyba)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 11:32 
Cytuj  
A pozniej sie SOE dziwi ze ich gry gownem obrzucaja.
Ja bym nawet sprawdzil co sie zmienilo, ale jakos nie mam ochoty bez triala.
Zwlaszcza, ze tak patrzac Vanguard vs Bioshock (grafika), to sa lata swietlne na korzysc Bioshocka (grafika i wymagania)...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 13:19 
Cytuj  
Mi sie grafika w BioShock nie podoba za bardzo... Taki plastik a animacja i wyglad modeli postac jest sa z deka smieszne. Zreszta nie ma co tutaj porownywac za bardzo, bo to inne typy gry.

Wracajac do triali, EQ2 mialo Trials of the Isle, w ktorym dostepna byla tylko wyspa startowa, ale pozniej byl tez trial bez ograniczen. :E

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:02 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Mi sie grafika w BioShock nie podoba za bardzo... Taki plastik a animacja i wyglad modeli postac jest sa z deka smieszne. Zreszta nie ma co tutaj porownywac za bardzo, bo to inne typy gry.

Wracajac do triali, EQ2 mialo Trials of the Isle, w ktorym dostepna byla tylko wyspa startowa, ale pozniej byl tez trial bez ograniczen. :E

No, ale ja nie poznalem w ktorym momencie skonczyla sie FMV a zaczela gra :P.
Zreszta chodzi o to ze Bioshock graficznie > Vanguard. I Bioshhock mial u mnie min 30fps zawsze (na full wszystko), A Vanguard, skakal, klatkowal i sie dlawil non-stop... Sa pewne granice. Bioshock to bedzie wzor tego jak optymalizowac kod co najmniej do premiery Bioshocka 2.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:25 
Cytuj  
bioshock graficznie wygląda jak masa kupy... pograj sobie w MOH airborn


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:27 
Cytuj  
Albo jeszcze lepiej - Crysis - to jest dopiero uczta dla oczu i nextgen pelna geba (beta). Demko za tydzien.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:55 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Albo jeszcze lepiej - Crysis - to jest dopiero uczta dla oczu i nextgen pelna geba (beta). Demko za tydzien.


Jak mam byc szczery to wieksze wrazenie na mnie zrobil far cry w dniu premiery, nawet teraz pierwszy etap z plaza zachwyca graficznie i nie odstaje (najczesciej przebija graficznie obecne (s)hity.
Crysis to faktycznie uczta dla oka, ale ja sie juz ta gra najadlem ze screenow, filmow i bety, wiec nie ma kompletnie zadnego zaskoczenia i opadu szczeny jak w przypadku fc.
Btw rozmowy o grafie, starsze gierki po podrasowaniu tez moga ladnie wygladac. ;]

Obek + tony modow.

Obrazek


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:51 
Cytuj  
Kazaam napisał(a):
e ludzie to chyba nie temat od porównywania gierek ;p ja chciałem tylko buddy keya do VG a wy już moja wiadomość zakopaliście :p

Stwierdzilismy, ze ze wzgledu na gowniana grafike Vanguarda, ktorej towrzyszy gowniana optymalizacja, lepiej pograj w Bioshocka, MOHA etc. Grafika sto razy lepsze, a wymagania 10 razy mniejsze :E
Co wy chcecie od Bishocka ? Najlepszy FPS jak wyszedl od 5 lat...
Jedna gra przy ktorej autentycznie sie wystarczylem :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 17:22 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Co wy chcecie od Bishocka ? Najlepszy FPS jak wyszedl od 5 lat...


Po pierwsze *Bioshock, po drugie najlepszy? pff


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 17:45 
Cytuj  
Wydzielilem posty, bo zeszlo troche z tematu...

Bioshock ma dosc fajny ciezki klimat, ale nie powiedzialbym, zeby byl jakos specjalnie straszny. Shockery w FEAR i Nosferatu dzialaly na mnie duzo... lepiej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 18:44 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
iniside napisał(a):
Co wy chcecie od Bishocka ? Najlepszy FPS jak wyszedl od 5 lat...


Po pierwsze *Bioshock, po drugie najlepszy? pff


To podaj tytul.... zebym mogl go wysmiac. :-)

W sumie nawet sie zgodze - Gears Of War jest lepsze. No ale to only X360 jak narazie. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 19:22 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
bioshock graficznie wygląda jak masa kupy... pograj sobie w MOH airborn


No to chyba w różne gry graliśmy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 19:34 
Cytuj  
aktualnie gra której grafika mnie powaliła to Lost Planet. Wygląda cudnie, sceneria śnieżna więc duża oszczędność na polygonach i uproszczona (lub całkowity brak) animacja environmentu. Ale całość robi kolosalne wrażenie, do tego wersja na PC > X360 (raptem rok po premierze konsoli).
No i niezła optymalizacja całości bo śmiga na moim sprzęcie.

A wracając do mmo - w Vanguarda na serio bym sobie pograł, gdy gra wychodziła nie miałem odpowiedniego sprzętu, teraz mam, ale kupno tytułu któremu akurat robią merge serwerów, a wszyscy piszą że nie grają bo nie mają z kim trochę mija się z celem.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 19:42 
Cytuj  
jeszeli chodzi o fpsy to niewiele wyszlo ciekawych propozycji o czasow q3/csa/Ut q4 okazal sie wielka pomylka. Ut2kilestam jest niemozliwy dla graczy ze srednim softem. Jedynie qw jakos tako podobno podnosi range. Co z tego ze fpsy ktore sie pojawiaja maja wspaniala grafike jak grywalnosc kuleje. Ja osobiscie czekam na q5arene nad ktora juz pracuja i ma to byc kopia q3 z innowacjami. Zobaczymy czy i tego nie spierdola. Niewiem czy do fspow wydanych mozna zaliczyc wSw w qtorym siedze juz z rok czasu. Wydana przez fanboi q3 na silniku q2 z nowa niewymagajaca grafika i przerobionym silnikiem cpma. Co wiecej obecna wersja 0.32 jest ciagle ulepszana i to jakie zmiany zaszly od 0.2 przersta moje wszelkie wyobrazenia jaka bedzie versja finalna.


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 14:55 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Ja osobiscie czekam na q5arene nad ktora juz pracuja i ma to byc kopia q3 z innowacjami.

Kto pracuje? Bo id robi nowy silnik/gre ktora nie bedzie miala z quakiem nic wspolnego.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.