mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 20:11 
Cytuj  
...i legalnie! Wystarczy się zarejestrować na http://www.ubi.com/US/ w formularzu zaznaczyć kraj: US i możemy "ssać" kilka gier:
1. Farcry
2. Prince of Persia: The Sands of Time
3. Tom Clancy's Ghost Recon
4. Command & Conquer Gold
5. Rayman Raving Rabbids

PS. Podobno gry są z reklamami (nic nie wiem więcej na temat reklam bo dopiero ściągam farcry'a).
EDIT:
Gamershell zapchany ;/ Można ściągnąć jeszcze z http://www.fileplanet.com/free_games.shtml lecz nie wiem czy będzie lepiej

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 20:59 
Cytuj  
miło z ich strony, tym bardziej że to fajne gry


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 21:05 
Cytuj  
Ehh gdyby wszyscy wydawali gry na tej zasadzie to nie byloby piractwa. :]
FC juz sie zasysa.

Reklamy sa w menu i podczas load screen.
Z FP sse z 3 mirrorow, kazdy srednio osiaga cos na poziomie megabita, wiec nie jest zle.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 21:32 
Cytuj  
Oooo naprawdę jestem mile zaskoczony :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 22:30 
Cytuj  
o farcry, moze w koncu w to pogram. ktos moglby sie podzielic wrazeniami z gry tej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 22:41 
Cytuj  
Na początku miło i spokojnie, dopiero potem jak zaczyna się ściemniać i do gry wchodzą mutanty - gra nabiera swojego specyficznego klimatu.

Jeżeli lubisz jak gra prowadzi cię za rączkę, to nie jest pozycja dla ciebie. Tutaj faktycznie trzeba się trochę namęczyć żeby przeżyć, nic nie ma łatwo, AI ludzi jest naprawdę dobra, mutantów jak mutantów - średnia. ;)

Muzyka dodaje smaczku, już od samego menu głównego pokazuje, że w tej grze skupiono się nie tylko na grafice.

Ogólnie warta uwagi imho.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 22:43 
Cytuj  
ok dzieki.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 22:46 
Cytuj  
ja też już ściągam FC, ale bardziej ze względu na multi aniżeli single


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 23:16 
Cytuj  
Już wcześniej byli moimi ulubieńcami teraz to ich dosłownie kocham :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 23:29 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Na początku miło i spokojnie, dopiero potem jak zaczyna się ściemniać i do gry wchodzą mutanty - gra nabiera swojego specyficznego klimatu.

Jeżeli lubisz jak gra prowadzi cię za rączkę, to nie jest pozycja dla ciebie. Tutaj faktycznie trzeba się trochę namęczyć żeby przeżyć, nic nie ma łatwo, AI ludzi jest naprawdę dobra, mutantów jak mutantów - średnia. ;)

Muzyka dodaje smaczku, już od samego menu głównego pokazuje, że w tej grze skupiono się nie tylko na grafice.

Ogólnie warta uwagi imho.


lol gralem , i mam dokladnie odwrotne odczucia ... lokacje w stylu biegnij do przodu, AI takie sobie, graficznie tez mi sie nie podobalo - kompletnie nie rozumiem sukcesu tej gierki ;/
stalker i hl o niebo lepsze

HL fanboy ^^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 00:12 
Cytuj  
meterrr napisał(a):

lokacje w stylu biegnij do przodu


Żadna gra nie wymaga żeby biec do tyłu cały czas. ;)

meterrr napisał(a):
AI takie sobie


Współpraca, podział na dowódcę i drużynę, oflankowywanie i ogólnie utrudnianie życia graczowi = takie sobie? Hmm.

meterrr napisał(a):
graficznie tez mi sie nie podobalo - kompletnie nie rozumiem sukcesu tej gierki ;/


Graficznie to był przełom, gdy FarCry został opublikowany nie było ładniejszej gry na rynku. Nawet w tej chwili prezentuje się świetnie imho. Cóż, widoki w HL2 to ja mam na codzień (nawet niektórzy ludzie obcych przypominają ;) ) i szczerze mówiąc klimaty sensacyjne/militarne/tajemnicze by FC > klimaty sf/Polska za czasów PRL by HL2.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 00:53 
Cytuj  
Ja tam tez jestem Far Cry fanboi :] I pomimo ze stalker byl swietny (jak sie gralo 1 raz) to i tak uwazam ze FC byl lepszy. Dla przyjemnosci eksplorowalem cala wyspe, najrozniejsze przejscia. A grafika to marzenie. Dzungla jak zywa, a ta woda... No i oczywiscie wolnosc wyboru.

Lezka mi sie woku kreci.

Ps. Milo byc FC 2 nie? Ja troche nie w temacie, bo 2 lata gralem w WoW'a a teraz zadko przy kompie siedze w domu :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 01:55 
Cytuj  
FarCry dla mnie sie skonczyl jak wszedlem do tej smierdzacej dzungli i zaczely mutanty biegac.

Bardzo podobal mi sie klimat tropikalnych wysepek i atakow z przyczajki jak w wietnamie. Do tego te ruiny starych japonskich fortow i rozbite samoloty/statki, mniam. Mutanty i mrok to kupa wielka byla.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 02:30 
Cytuj  
Dokładnie, do momentu kiedy nie było mutantów było zajebiście.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 02:41 
Cytuj  
Cytuj:
No i oczywiscie wolnosc wyboru.


Ten wybór ograniczał się do tego czy dojść do wyjścia przez krzaczki z prawej, czy obok drzewka z lewej :)

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 03:05 
Cytuj  
farcry - grafa fajna, ai z dup..., npc strzelajace przez sciany itp

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 08:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o farcry, moze w koncu w to pogram. ktos moglby sie podzielic wrazeniami z gry tej?


jedyny single w który grywałem i doszedłem do końca. Największy atut - inteligentni przeciwnicy, atakując strzeżoną wioskę za każdym razem zachowują się inaczej chociaż starasz się grać identycznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 09:14 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Dokładnie, do momentu kiedy nie było mutantów było zajebiście.


Też tak uważałem, ale w końcu wkręciłem się w klimat i naprawdę mi się podobało.

Co do Wietnamu, jeżeli na engine Crysisa też nie powstanie coś w ten deseń to będę naprawdę zdziwiony. Nosz kuźwa - engine idealny do takiej gry, jak by nie patrzeć.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 10:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jedyny single w który grywałem i doszedłem do końca. Największy atut - inteligentni przeciwnicy, atakując strzeżoną wioskę za każdym razem zachowują się inaczej chociaż starasz się grać identycznie.



lol mareczek ukonczyl tylko 1 gre w calym swoim zyciu :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 10:05 
Cytuj  
Jak ktoś grał na najłatwiejszym poziomie to ni dziwota że mu sie AI nie podobała. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.