mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 06:35 
Cytuj  
a source ssie


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 08:32 
Cytuj  
jak juz ustawiasz to zrób sobie plik autoexec.cfg tam gdzie masz config css i tam musisz mieć ustawione raty tzn żebyc nie przeskakiwał - jakby lagował na ekranie raczy bo cię bedzie kopac z wielu serwerów

rate 25000
cl_cmdrate 66
cl_updaterate 66
bind enter "buy vesthelm"
bind f1 "buy m4a1"
bind f2 "buy ak47"
bind f3 "buy flashbang"
bind f4 "buy hegrenade"
bind f5 "buy smokegrenade"
bind f6 "buy defuser"
bind f7 "buy deagle"
bind f8 "buy m4a1; buy ak47; buy flashbang; buy flashbang; buy hegrenade; buy smokegrenade; buy defuser; buy vesthelm"

konieczne sa tylko pierwsze 3 linijki

miałem problem z tym jak zaczynałem w css :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 10:05 
Cytuj  
TF2 > Css

Bjacz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 11:01 
Cytuj  
Dana napisał(a):
TF2 > Css

Bjacz.


Signed.

W CSS zaczac grac teraz to jest sie ciezko czegos nauczyc, bo ledwo sie wychylisz zza rogu i juz leci w kierunku Twojej glowy 5-7 naboi.


_________________
forfiter

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 11:07 
Cytuj  
@up

mnie się podobało. grałem przez miesiąc, miesiąc temu - szło mi bardzo dobrze.

polecam szachy :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 12:31 
Cytuj  
pogralem chwile w tego tf2 ale cos mi nie podchodzi, moze dam jej druga szanse ale celowanie mnie wqrvia


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 16:17 
Cytuj  
W source najlepiej sie gra z kolegami przez vent na jakims ffa serwerze, gdzie mozna sie powyglupiac nie bacząc na narzekania 12latków o nickach stworzonych z jakichs arabskich robaczkow. Tylko trzeba miec podobnie myslaca grupe ludzi - i mozna sie bawic w podchody, np szybki rush 4 terro wygladajacych jak rambo (czwarty skin) uzbrojonych w duale (nasz znak rozpoznawczy jeszcze z czasow 1.5, chyba najgorsza bron jaka byla, bardzo buffnieta w source, ale i tak satysfakcja z zabicia kogos 'z duala' przebija wszystko).
Naszym ulubionym patentem bylo jako Terro na de_prodigy wlazenie na spawnie terro za szafki z pompkami - calkowita niewrazliwosc (da sie zabic tylko podchodzac z boku i strzelajac w szpare), a mozna praktycznie zabijac ludzi jednym strzalem z pompki gdy sie podskoczy - polecam goraco, cs source jest kupa smiechu jak sie znajdzie odpowiedni serwer i ludzi, no i zna sie odpowiednie 'taktyki'.

W TF2 nie gralem, troszeczke tylko w tf1 ale daaawno temu. Jesli zabawa wyglada tak samo, to przy dobrym serwerze i z kolegami ma to mimo wszystko potencjal byc 100 razy lepsze. Zalezy kto ma z czego frajde, jednego bawi siedzenie w okienku z awp i bycie pierwszym na serwerze, drugiego denerwowanie takich ludzi zabijajac ich z uzi. Tak swoja droga polecam filmik jeszcze z cs 1.6 pod tytulem Pubmasters (wyszly 2 czesci), jak ktos ma watpliwosci o co mi chodzi.

Cos mi mowi ze bede musial wyprobowac TF2, nie wiem czy gra probuje uprzykrzyc wlazenie w glupie miejsca czy tez ogranicza takie wlasnie taktyki (jak robi Cs:s, wszedzie niewidzialne sciany, nie da sie wskakiwac na zadne przedmioty, ktore najwyrazniej sa namagnetyzowane ladunkiem takim samym jak kazdy gracz, co mimo iz denerwujace, to umozliwia takie numery jak ww. z szafka).

Reasumujac - mimo że nie gralem w TF2, to sama koncepcja wydaje sie pozwalac na wiele wiecej funu niz CS:s. Jesli ktos to przeczytal do konca to gratuluje :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 18:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
rate 25000
cl_cmdrate 66
cl_updaterate 66

konieczne sa tylko pierwsze 3 linijki

miałem problem z tym jak zaczynałem w css :wink:

bullshit.
wszystkie rate ustawiasz samodzielnie, zaleznie od lacza i komputera. zaloze sie, ze roball w akademiku bedzie musial inaczej ustawic ;\

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 18:34 
Cytuj  
jak masz grupę znajomych to i warcaby beda git :P

mimo że nie znałem ludzi z którymi gadalem grając w CSS to atmosfera mnie poraziła. zero kolesiostwa i chamstwa .. ale juz o tym pisałem :wink:

apropos przeszkód COD4 ma takie coś że mozna wleźć na wszystko (nie wskoczyć tylko się wspiąć - oczywiscie sa granice)


_________________
psn

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:35 
Cytuj  
grając w CSS to atmosfera mnie poraziła. zero (...) chamstwa

Tobie sie na pewno CS(S) z jakas inna gra nie pomylil? Jak ja gralem na ffa to byla najgorsza zbieranina rozszczekanego gowniartswa, a to bylo juz pare ladnych latek temu, wiec podejrzewam, ze teraz, biorac pod uwage upowszechnienie sie internetu, moze byc tylko gorzej.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:48 
Cytuj  
konrador napisał(a):
grając w CSS to atmosfera mnie poraziła. zero (...) chamstwa

Tobie sie na pewno CS(S) z jakas inna gra nie pomylil? Jak ja gralem na ffa to byla najgorsza zbieranina rozszczekanego gowniartswa, a to bylo juz pare ladnych latek temu, wiec podejrzewam, ze teraz, biorac pod uwage upowszechnienie sie internetu, moze byc tylko gorzej.


Masz racje. Na kazdym serwerze na jakim gralem bylo pełno kretynow w wieku 10-12 lat ktorzy jedynie byli w stanie wykrztusić z siebie 'żal', 'looool', 'CZIT' i roznorakiego rodzaju bluzgi. Wyjadtkiem sa serwery miedzynarodowe gdzie tacy raczej nie sa w stanie sie wysłowić po angielsku czy tez komunikowac sie przez voice chat.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:54 
Cytuj  
grałem na dwóch polskich serwerach i mówie nie tylko o czacie ale i voice, zajebiści ludzie - biorąc pod uwagę że dodatkowo jestem totalna lama w CSS.

jeden serwer ma w nazwie Pitbull drugi nie pamietam, grałem tylko na tych dwóch i polecam.

nie pomyliło mi się dlatego byłem zaskoczony


z tego co wiem ludzie boja sie na takich serwerach banów i nie ma w czacie ani spamu ani bluzgów, jak ktos przesadzi to grający admin go banuje :P

dyskutował nie będe bo w CSS juz nie zagram prędko


_________________
psn


Ostatnio edytowano 16 lis 2007, 20:57 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:56 
Cytuj  
na dobre serwery po prostu trafiles, tzw. fart

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 23:48 
Cytuj  
Css hitbox

kthxbai


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 23:50 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
Css hitbox

kthxbai

Cytuj:
Dodano: 7 gru 2006

wypierdalaj na bravo.pl, serio, albo nie wypowiadaj sie na tematy, o ktorych nie masz pojecia.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 01:52 
Cytuj  
gralem kiedys dosc mocno z cs'a ale jakos nigdy nie trafialem na jakis hujkow czitujacych :wink: a co do hitbox'a to lol cs jest taka gra ze jak troche znaszto sa nawet opcje '' kill all '' :]


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 02:14 
Cytuj  
wiem ze juz wyszedl pacz ktory to "naprawil" ale sam fakt ze wypuszczono gre z takim bugiem jest żenua.

gre tak slawna i wspaniala, ktora miala bic pod kazdym wzgledem poprzednika....


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 02:35 
Cytuj  
Wiele osob nadal woli 1.6. Coz, ja tez.

Zrobiony zostal ProMod do source'a, wprowadzajacy mechanike 1.6, zachowujac grafike sourca. Jak jeszcze dopracuja go troche, to moze byc bardzo fajnie.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 11:43 
Cytuj  
Jest tarcza? O matko ile z tym bylo zabawy :p blokowanie ludzi kampiacych w rogach dwoma tarczami to bylo cos


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 16:42 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Wiele osob nadal woli 1.6. Coz, ja tez.

Zrobiony zostal ProMod do source'a, wprowadzajacy mechanike 1.6, zachowujac grafike sourca. Jak jeszcze dopracuja go troche, to moze byc bardzo fajnie.


OT: Już zrobili ProMode??


CSS - No Recoil Mode... Każdy debil potrafi na full auto strzelić banie... Jeszcze zmniejszyć celownik na maxa i heja...


Ja osobiście Czero męczę ;] fizyka z 1.6 delikatnie zmieniona i grafika też ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.