mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 13:18 
Cytuj  
Nie opadły jeszcze emocje po tym jak gracze dostali do rąk pierwszą część gry Bioshock, a już pojawiają się plotki na temat następcy tego tytułu. O tym, jak może wyglądać Bioshock 2, napisał niedawno pewien czeski serwis, Hrej.cz.

Dziennikarze Hrej.cz powołują się na anonimowe źródło powiązane z wydawcą Bioshocka, czyli 2K Games. Podobno Bioshock 2 jest już w produkcji i na rynku ukaże się w połowie roku 2009.
Według plotek, najważniejszymi elementami dla 2K Games jest grafika oraz fabuła produktu. Co prawda szczegółów na temat tej pierwszej jeszcze nie znamy, jednak co do fabuły to są już pewne niespodzianki. Podobno akcja drugiej części gry rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi z jedynki.

Ciekawe czy plotki o powstaniu prequela Bioshocka okażą się prawdziwe... Sam pomysł wydaje się jednak być ciekawy, tym bardziej, że fabuła pierwszej części była diabelnie wciągająca.

Bioshock ukazał się 21 sierpnia 2007 roku. Dobra grafika i interesujący system walki to tylko niektóre z plusów gry. Tytuł został bardzo dobrze przyjęty zarówno w Polsce jak i na świecie. Czy zatem fani Bioshocka mogą już sobie ostrzyć zęby na drugą część tego hitu?

Info idg.pl ( CLICK )

Co o tym myślicie? Widać znacznie poprawioną oprawę graficzną, oraz przypuszczam, że realizm, oraz fizyka w grze będzie dodawała tylko dobrego smaku i zachęcała do dalszej gry.

TheMan

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 13:27 
Cytuj  
jak nie bedzie multi to sie moga cmoknac w pompe. Mnie BS znudzil po godzinie grania tak jak q4 czy d3. Bez multi gry w dzisiejszych czasach nie maja nawet co startowac.


_________________
oumn da lololegend


Posty: 35
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 13:42 
Cytuj  
To ze ciebie znudzilo nie znaczy ze nie maja nawet co startowac...
Dwie najlepiej sprzedajace sie gry 2007 roku to wlasnie Bioshock i Assasins Creed, obie bez multi.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 13:43 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
jak nie bedzie multi to sie moga cmoknac w pompe. Mnie BS znudzil po godzinie grania tak jak q4 czy d3. Bez multi gry w dzisiejszych czasach nie maja nawet co startowac.
Dokladnie bez multi ta gra moze nie wychodzic.
Zreszta musze sie przyznac, ze grajac w te gre caly czas mialem stracha i potrafilem w nia grac tylko po piwkach lub na kacu, kiedy wszystko mam w 4literach.
Nie wiem czemu, ale grafika przypominala mi obliviona.A wszystko co przypomina mi obliviona zasluguje na potepienie x[


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 sty 2008, 18:22 przez Motopompa, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 14:17 
Cytuj  
O'reily Jenkins napisał(a):
To ze ciebie znudzilo nie znaczy ze nie maja nawet co startowac...
Dwie najlepiej sprzedajace sie gry 2007 roku to wlasnie Bioshock i Assasins Creed, obie bez multi.


Bioshock sie sprzedal w 2mln kopii, AC 1.1mln na xboxie + 100 - 200 na ps3.

Dla porownania:
The Sims 2 (13 million)
Halo 3 (8.1 million)
Gears of War (4 million)
World of Warcraft: The Burning Crusade [expansion pack] (3.5 million)
The Elder Scrolls IV: Oblivion (3 million, includes PC version)

Edit: Wlasnie sie skapnalem ze chodzilo ci tylko o PC. Nawet jesli to te dwa tytuly nie sa top 2.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Posty: 35
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 14:24 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Edit: Wlasnie sie skapnalem ze chodzilo ci tylko o PC. Nawet jesli to te dwa tytuly nie sa top 2.


AC na PC nawet w top100 nie ma :roll:

ikona napisał(a):
Bioshock sie sprzedal w 2mln kopii, AC 1.1mln na xboxie + 100 - 200 na ps3.

Dla porownania:
The Sims 2 (13 million)
Halo 3 (8.1 million)
Gears of War (4 million)
World of Warcraft: The Burning Crusade [expansion pack] (3.5 million)
The Elder Scrolls IV: Oblivion (3 million, includes PC version)

Edit: Wlasnie sie skapnalem ze chodzilo ci tylko o PC. Nawet jesli to te dwa tytuly nie sa top 2.


AC na iksa sprzedal sie chyba w ponad 2 milionach, pozatym to co wkleiles "dla porownania" tylko potwierdza to co napisalem, bo sims 2 i oblivion tez nie maja multi.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 14:41 
Cytuj  
O'reily Jenkins napisał(a):
AC na PC nawet w top100 nie ma :roll:
AC na iksa sprzedal sie chyba w ponad 2 milionach, pozatym to co wkleiles "dla porownania" tylko potwierdza to co napisalem, bo sims 2 i oblivion tez nie maja multi.


Tez uwazam ze multi sie nie sprzedaje co widac doskonale po UT3 ktory jest swietna gra a z polek nie znika.
W tym roku duza popularnosc zyskaly gry ktore oferowaly multi na zasadzie "play with your friends". Duzo ludzi gralo w kampanie halo3, GoW co-op, skate. i inne sportowe.
I mysle ze BS + coop = instant win.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 14:45 
Cytuj  
Co roku wychodzi kilkanascie gier z multi, nie widze powodow, zeby multiplayer byl w Stalker czy Biochock . Dobry sp daje duzo wiecej frajdy niz przecietny multiplayer, zwlaszcza w strzelankach, ktore czesto sa klonami.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 14:50 
Cytuj  
Ja od ~3 lat czekam na jakiegos fpp z dobra opcja coop.
I dupa, nie doczekam sie pewnie nigdy bo niedlugo zaczna robic pieprzone mmo z quake [;

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 14:51 
Cytuj  
rainbow six vegas.
ghost recon.
polecam do coopa.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 15:18 
Cytuj  
chodzi mi o taka strzelanke z fabula ;]
wiesz, szybko i duzo krwi z przerwami na filmik ;)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 15:45 
Cytuj  
bloob napisał(a):
chodzi mi o taka strzelanke z fabula ;]
wiesz, szybko i duzo krwi z przerwami na filmik ;)


Gears of War.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:07 
Cytuj  
TheMan napisał(a):
Sam pomysł wydaje się jednak być ciekawy, tym bardziej, że fabuła pierwszej części była diabelnie wciągająca.

Bardzo bym polemizowal.
I jak juz wczesniej ludzie mowili - bez multiplayera nie ma co startowac.


Ostatnio edytowano 8 sty 2008, 18:16 przez Mirtul, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:11 
Cytuj  
Polemizujmy, jestem gotowy.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:42 
Cytuj  
Cytuj:
Ja od ~3 lat czekam na jakiegos fpp z dobra opcja coop.
I dupa, nie doczekam sie pewnie nigdy bo niedlugo zaczna robic pieprzone mmo z quake [;


Kup sobie X360. Sporo FPS'ów z swietnych coopem. Za chwile odezwą sie PC'towcy że padem nie da sie grac. A nie prawda, 30 minut grania i mozna ładnie headshoty w CoD4 walić...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:50 
Cytuj  
Nie to, ze sie nie da.
Wpuscie mnie na serwer xboxowy, pozwolcie grac myszka i w kazdej grze z respa nie wyjdziecie.Nie ma co, granie na padzie opoznia czas reakcji i tyle.
btw zrobila sie mala partyzantka konsolowcow na tym forum.Co za posucha.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:54 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Nie to, ze sie nie da.
Wpuscie mnie na serwer xboxowy, pozwolcie grac myszka i w kazdej grze z respa nie wyjdziecie.Nie ma co, granie na padzie opoznia czas reakcji i tyle.
btw zrobila sie mala partyzantka konsolowcow na tym forum.Co za posucha.


skończyło się w wielu wypadkach napierdalanie non-stop w WOWa i ludzie szukają czegoś do pogrania. gdyby nie to, że dopiero co kupiłem nowego kompa też bym pewnie szukał X360 za 500zł w tesco... ;)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 18:06 
Cytuj  
Ano co prawda to prawda.Sam przytulilem wiele single playerowych tytulow, a WoWa sprzedalem, ale mimo wszystko chetnie sie zniewole i zmarnuje sobie zycie przy nowymn mmo.
Anyone plox?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 18:17 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Polemizujmy, jestem gotowy.

Nie ma co polemizowac w sumie, jest to odczucie subiektywne. W polowie gry po prostu przestalem grac, bo gra caly czas wygladala tak samo, a fabula wcale mnie nie przyciagnela. Chociaz musze przyznac, klimat byl przedni :}

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 18:29 
Cytuj  
Ale wyobraźcie sobie jakie trzeba mieć kompy (np. Ty i kolega), aby pograć sobie multi... istny lagowy sajgon. Zakładając, że ta gra wyjdzie 2009 (czyli za jakiś rok - 1,5) to grafika będzie stała na przyzwoitym poziomie, więc będzie trzeba wymienić połowę pc'ta.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.