mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 12:57 
Cytuj  
Tak jak w temacie - który bardziej polecacie .I czy via electron z inteligo nadaje się do płatności przez internet?Chodzi mi też o czas realizacji oczywiście bo konto zakładałbym online .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 13:03 
Cytuj  
Znam tylko mBank, brak oplat, electron po aktywacji do platnosci interenetowych dziala poprawnie, masz tez eKarte czyli mozliwosc doladowania kasy tyle ile planujesz wydac.
Znajomy ostatnio zalatwial trzy dni, jesli masz gdzies w okolicy mPunkt to mozesz zalatwic u nich, najczesciej w centrach handlowych jest.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 13:33 
Cytuj  
Na kuriera z MBanku czekałem ~10 dni, potem po 3 dniach od razu aktywowali mi konto, po 3 następnych dostałem elektrona, po 3 następnych ekartę.

Szybkość realizacji nie jest najlepsza, ale co do samej usługi nie mam żadnych obiekcji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 13:43 
Cytuj  
hm ja w mbanku place 10zl za karte.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 13:56 
Cytuj  
No ja w sumie tez móglbym to Mbanku skoczyc ale wole przez neta bo ostatnio troche zabiegany jestem .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 14:33 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No ja w sumie tez móglbym to Mbanku skoczyc ale wole przez neta



rofl :lol: :lol: :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 18:19 
Cytuj  
inteligo


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 18:43 
Cytuj  
multibank lol ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 18:56 
Cytuj  
Ja probowalem zakladac konto w mbanku to akurat kurierzy se w chuja zagrali i nieprzyszli umowionego dnia o umowionej porze... potem dostalem maila od mbanku bym przedzwonil i wyjasnil sprawe... jakos mi sie odechcialo pieprzyc skoro mam juz w inteligo ;p


Inna sprawa obsluga klienta w inteligo jest pierwsza klasa, moze dlatego jestem taki rozleniwiony przy zalatwianiu spraw :D

(swoja droga ogolnie niecierpie zalatwiac spraw przez telefon ze wzgledu na upierdliwie doswiadczenia z tp w przeszlosci ;) inteligo chyba jest jedynym wyjatkiem od tej reguly ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 20:04 
Cytuj  
Mbank - profesjonalna obsługa, infolinia gdzie pracują kompetentne i rzeczowe osoby i nie trzeba czekać 2 tygodni na decyzję (bo wiceprezes wyjechał akurat na wakacje). Z intelligo nie miałem styczności, za to odradzam PKO BP (a to przecież intelligo), PKO SA, PKB. Jeden marmurowy schodek w każdym z tych banków jest zasponsorowany przeze mnie. Wypada tylko się cieszyć, że innych okradli na znacznie większe sumy, pewnie część jest okradana do dzisiaj ;)

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 21:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Wypada tylko się cieszyć, że innych okradli na znacznie większe sumy, pewnie część jest okradana do dzisiaj


Jestes pojebany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 22:04 
Cytuj  
Wlasciwie to tak mozna sie przywalac do kazdego banku bo przeciez powstaly na zasadzie magicznego pstrykniecia palcami :)

A co do tematu, warto tez brac pod uwage inne rzeczy w w/w bankach, uslugi maklerskie, fundusze, ubezpieczenia itp, jak nie teraz to przyszlosciowo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 22:07 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Wypada tylko się cieszyć, że innych okradli na znacznie większe sumy, pewnie część jest okradana do dzisiaj


Jestes pojebany.


jestes konstruktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 22:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
A co do tematu, warto tez brac pod uwage inne rzeczy w w/w bankach, uslugi maklerskie, fundusze, ubezpieczenia itp, jak nie teraz to przyszlosciowo.


Te uslugi sa najczesniej calkowicie oddzielne. Zreszta tu chodzi o konto z wygodna karta dzialajaca w mmo dla tych, ktorzy nie maja wypuklej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 23:36 
Cytuj  
w mbanku sa calkowicie polaczone


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 07:00 
Cytuj  
to chyba jedyna przewaga mbanku nad inteligo :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 20:13 
Cytuj  
Inteligo robi szopki z kartami jak się ma kilka kont w jednej grze/wiele operacji płatniczych odbywających siew tym samym dniu.
Mam konta w ING, mBanku i Inteligo i... mBank najwygodniejszy, najpewniejszy.
W Inteligo mnie wkurzyli jak zablokowali kartę jako powód podając "podejrzenie kradzieży"... Gdyby raczyli poinformować to pół biedy. Ale po co. Zapewne niejeden klient się cieszy jak w środku zadupia musi zatankować i nie może zapłacić. Do tego czas oczekiwania na wydanie nowej karty - więc środki zablokowane na ponad 3 tygodnie (karty wysyłane są pocztą polską). Uczynili tak dwukrotnie po czym zrezygnowałem z przetrzymywania środków na koncie inteligo.
ING to firmowe więc zupełnie inna bajka. Natomiast mBank nigdy mnie nie zawiódł, a do tego praktycznie wszystko jest darmowe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 16:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mbank - profesjonalna obsługa, infolinia gdzie pracują kompetentne i rzeczowe osoby i nie trzeba czekać 2 tygodni na decyzję (bo wiceprezes wyjechał akurat na wakacje). Z intelligo nie miałem styczności, za to odradzam PKO BP (a to przecież intelligo), PKO SA, PKB. Jeden marmurowy schodek w każdym z tych banków jest zasponsorowany przeze mnie. Wypada tylko się cieszyć, że innych okradli na znacznie większe sumy, pewnie część jest okradana do dzisiaj ;)


Marku,
jestem szczerze zaskoczony tym, ze potrafisz pochwalic firme, ktora ma siedzibe w Polsce :)

On topic: Najczesciej ostatnio uzywam inteligo - i jestem zadowolony. Karta dziala, serwis dziala :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 07:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Natomiast mBank nigdy mnie nie zawiódł, a do tego praktycznie wszystko jest darmowe.

Co jest darmowe ? Bo, że prowadzenie konta jest darmowe to wiem, pytanie czy jest jakaś odpłatność za elektrona i e-kartę.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 07:14 
Cytuj  
Placi sie 25zl rocznie za karte. Osobiscie polecam mbank i ich e-karte. Dla mnie jest idealna jesli chodzi o transakcje internetowe ...

T.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.