mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 22:55 
Cytuj  
Uczestnicy:

01. Roball - kanadyjski drwal
02. Aenima - policjant
03. Sinistralis - kelnerka
04. Tidus - bezdomny
05. Lordrigar - taxowkarz
06. CheeGee - fryzjer
07. Loki - zlota raczka (?)
08. Davich - rzeznik
09. Qraczek - szewc
10. Oyci3c - koscielny
11. Yog-Sothoth - piekarz
12. Ziolo - reporter
13. Motopompa - lekarz

Zasady:
W stosunku do poprzedniej gry, ktora prowadzil oyci3c, zmieniamy:
1. Nazewnictwo - seer = katani, wilkolak = mafia
2. Pierwsza runda polega na przedstawieniu sie. Kazdy uczestnik gry musi przedstawic sie z zawodu ktory wykonuje w miescie. Katani i Mafia nie zostaja jeszcze rozlosowani.
3. Katani ma prawo sprawdzic jedna osobe na runde. Robi to w nocy, wtedy kiedy mafia zabija. Jesli osoba bedaca sprawdzana jest jednoczesnie ofiara mafii tej nocy, do zabojstwa nie dochodzi. (*o*) Katani ma prawo 'sprawdzic' (chronic) sam siebie.
4. Glosy nalezy uzasadniac, glupie i wyssane z palca uzasadnienia sa ok, brak uzasadnienia nie jest ok.
5. Komunikacja przez PM ZABRONIONA. (nie dotyczy mafii decydujacej w nocy kogo zatluc).
6. Gramy KUFA do konca. Jak komus ma sie znudzic po 3 dniach to niech ustapi miejsca komus innemu.
7. W przypadku rownej ilosci glosow, osoby ktore glosowaly na pozostalych mieszkancow moga zmienic glos na ktoregos ze zremisowanych. Jesli glosowanie nadal zostanie nierozstrzygniete, zadecyduje RNG.


Miasto zasypia o 22.00, budzi sie o 9.00.


_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 kwi 2009, 22:41 przez Ash, łącznie edytowano 22 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 22:55 
Cytuj  
Dzien 0.

Male, spokojne miasto w poludniowej czesci Wloch, połowa XX wieku. Dni sacza sie powoli, mieszkancy znudzeni codziennoscia szukaja wrazen w coraz bardziej niecodziennych zajeciach i zawodach...
Dreszczyk emocji u wiekszosci mieszkancow wywolala wiadomosc mowiaca o zabojstwach i porachunkach mafijnych w pobliskich miastach. "Moze przyjada i do nas, pomordowac", mowili...
Male, spokojne miasto, gdzie kazdy kazdego zna...

...or do they?

Miasto sie budzi, dzisiejszego dnia kazdy uczestnik przedstawia zawod ktory wykonuje i mowi 2 slowa o swojej osobie. O 22 zabijani sa ludzie ktorzy nic nie napisza i zostana zastapieni rezerwowymi.
ggnore.


_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 kwi 2009, 09:14 przez Ash, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 08:55 
Cytuj  
I'll try.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 09:35 
Cytuj  
Pracuje jako fotoreporter piszacy do miejscowej gazety "Spaggetti makaroni"

Z racji wykonywanego zawodu, jestem gosciem ktory lubi dociekac prawdy i wszedzie wywesze jakas sensacje oraz zdemaskuje jakis kant :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 09:43 
Cytuj  
Ja chcę.


_________________
@polygamia

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 09:53 
Cytuj  
Jestem lokalnym szewcem - polowa pieprzonego miasta chodzi w moich butach, a druga polowa jest zadowolona z obuwia.

Kilkakrotnie przyjmowalem zamowienia na betonowe buciki - ale to raczej na export - nic lokalnego ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 09:56 
Cytuj  
Jestem koscielnym w okolicznej parafii, gdzie dobrze placa.

Codziennie zbieram na tace, mam problem z alkoholem i moja porywcza natura.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 09:59 
Cytuj  
Prowadze piekarnie "Zakalconi" w centrum tej wiochy, dzieki mnie macie z rana co do geby wlozyc.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 10:15 
Cytuj  
Jestem kelnerką w barze La Coccinella. Bar otwarty jest do późna, można w nim i napić się alkoholu i coś przekąsić. To tu głównie przesiadują ludzie z miasta. Właściciel nie płaci mi za dużej pensji, ale za to dostaję spore napiwki. ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 10:24 
Cytuj  
ja jastem emerytowanym policjantem, mam problemy z alkoholem i byla zona, moja corka mnie nie lubi, syn jest gejem, duzo kasy wydaje na dziwki


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 10:37 
Cytuj  
Ja mam swoj zaklad fryzjerski, w ktorym sam strzygę klientow.


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 11:35 
Cytuj  
Jestem miejscowym zlota raczka. Za odpowiednia oplata moge naprawic wszystko (humor znudzonym zonkom - gratis). Bardzo cenie sobie kontakt z klientem ;)

Zyje sam, to tu to tam. Wszedzie znajde swoje miejsce.
Zony brak, dzieci z tego co mi wiadomo tez.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 12:37 
Cytuj  
Ja jestem taxowkarzem, jezdze zazwyczaj na nocnej taryfie, dlatego dostrzegam sporo wydarzen dziejacych sie w miescie. Lubie dostarczac prasie roznych ciekawostek z zycia miasta.
Czasem zdarza sie, ze przewioze jakas szyche ;). Podczas oczekiwania na klientow, haftuje i wyszywam :).


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 14:28 
Cytuj  
Jestem lekarzem internista w publicznej przychodni.
Na co dzien zajmuje sie nudnymi przypadkami chorob ,
ktore towarzysza starszym mieszkanca,
czasem wystawie lewe zwolnienie, a po pracy lecze sie sam...
butelka brandy.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 15:31 
Cytuj  
Jestem rzeźnikiem, zarzynam ludzi i czasami zwierzyne. Moim zadaniem jest rowniez zaopatrywanie miasta w produkty miesne. Bar La Coccinella w ktorym pracuje Sinistralis jest mi dobrze znany poniewaz jest zaliczany do stalej listy klientow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 21:14 
Cytuj  
Pozna godzina, miasto zasypia.

W samym srodku nocy, zostajecie zbudzeni najpierw przez cos co wydawalo sie byc strzalami z karabinu, chwile pozniej przez dzwiek syren dochodzacy z rynku w centrum miasta.
Na rynku zebrala sie juz dosc spora gromadka gapiow. Ci z was ktorzy podeszli blizej, mogli zauwazyc zwloki trzech mezczyzn w ciemnych garniturach, lezace w bezladzie w poblizu fontanny. Zadziwil i przestraszyl was bardziej widok tommy gunow lezacych nieopodal cial. Przynajmniej niektorych z was.
Do wszystkich dotarl jednak ten sam wniosek - mafia funkcjonuje rowniez w waszym miasteczku, i ktos bedzie probowal ja zdemaskowac.

Osoby ktore w ciagu 10 min nie otrzymaja PM sa zwyklymi mieszkancami. Wysylam 1 PM do kataniego, 2 do Mafii.
Zaczynamy od jutra od 9.00!
Powodzenia!


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 08:33 
Cytuj  
...no?
sru.
Miasto sie budzi. Grac.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 09:00 
Cytuj  
kolo 2 skonczyly mi sie fajki wybralem sie jak zwykle do sklepu dwie ulice dalej, i przez przypadek zobaczylem jak Lordrigar popierdala w ciemny plaszczu, i oklurach przeciwslonecznych o 2 w nocy?
WTF po 30 latach sluzby jestem uczulony na takie rozne rzeczy, policyjna czy tam kobieca intuicja or what eva

Vote Lordrigar


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 09:55 
Cytuj  
Wstalem jak zwykle na mega kacu. Poranna kawa i szlug powoli budza mnie do zycia.

Otwieram gazete i z duma czytam swoj artykul o bandzie przemytnikow wykalaczek ktorych zdemaskowalem. Jednak nie on jest hitem dnia. Okazuje sie ze kogos zabito w miescie !

Szybko zbieram manatki i zasuwam do pracy. Po drodze stwierdzilem ze przekasze conieco. Kupilem 2 bulki od miejscowego piekarza.

Po wzieciu dosc duzego kesa nagle cos utkwilo mi w gardle. KAWALEK OLOWKA !! Jebany piekarz! Juz nie 1 raz taki numer mi sie zdarza.

Wychodzi na to ze zamiast nocami piec chleb, ten koles cos knuje i potem na szybko mu takie wpadki sie zdarzaja. Nie no, koniec z tym

VOTE: Yog-Sothoth

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 10:03 
Cytuj  
Wracajac do domu zauwazylem, ze samochod Lordrigar'a jest wyjatkowo "ubłocony".Pamietam, ze zawsze dbal o prezencje auta.Tym razem musial byc zbyt zmeczony wozeniem podejrzanych typkow.

Vote Lordrigar

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.