mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 02:08 
Cytuj  
"dostawcy Internetu będą mogli legalnie ograniczać liczbę stron jakie można przeglądać oraz będą mówić ci kiedy możesz korzystać z określonych usług. Będzie to przykryte płaszczykiem "nowych możliwości wyboru przez klienta", z których ludzie będą mogli wybierać. Ludzie otrzymają więc podobne pakiety jak w telewizji kablowej - z ograniczonym dostępem do różnych usług i witryn w Internecie."

http://www.blackouteurope.pl/

chcieliscie Unii no to macie :/

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 10:00 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
chcieliscie Unii no to macie :/


Pamiętaj synu my to my, a uni to uni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 10:32 
Cytuj  
Koniec twojej starej w Europie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 10:41 
Cytuj  
Koniec zabujców w Europie.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 10:51 
Cytuj  
Ciekaw jestem czy zabujca wierzy w to czy to jego fail-trolling kolejny.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 10:57 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ciekaw jestem czy zabujca wierzy w to czy to jego fail-trolling kolejny.


“Największą bronią UE jest niewiedza i nieświadomość użytkowników Internetu. ”
Postaram sie przedstawić w sposób laicki jak miała by wyglądać sieć Internet po wprowadzeniu tych “Praw”.

Każdy z nas ma zapewne telewizje w domu, korzysta z niej za pośrednictwem anteny, albo kablówki.
Jak każdy pewnie zauważył, nie każdy operator telewizyjny ma takie same programy w swoich pakietach, jedni mają program X, a inni zamiast niego program Y. Tak właśnie ma wyglądać internet, jedni z nas będą miale wp.pl, a inni onet.pl. Teraz zadajmy sobie pytanie, czy takie ograniczenia przysłużą się Nam czy Rządom? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Wam. Ja jednak sadzę, że będzie to koniec wolnego i przejrzystego Internetu. Małe firmy, które nierzadko utrzymują się z reklamy w Internecie, przestana istnieć, fora czy strony takie jak te, nie znajdą się w żadnym pakiecie, a co ze stronami takimi jak NK czy Facebook? Czy ich będzie stać na to, aby znaleźć się w “pakietach”? Może tak, a może nie. Nie mniej jednak to MY, zwykli użytkownicy tego medium przestaniemy być niezależni. Skończy sie wysyłanie listów, czytanie grup dyskusyjnych czy zamieszczanie zdjęć w sieci.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:14 
Cytuj  
Mhm, i dlatego właśnie komisja europejska inwestuje kupe forsy w rozwijanie IPv6. Własnie po to, żeby zmniejszyć ilość stron w internecie.

I weź ty sobie odpowiedz na pytanie "Po co?".


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:23 
Cytuj  
g prawda.. To tak jakby operator telefoniczny pozwolil ci dzwonic tylko na wybrane numery. Nie przejdzie


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:24 
Cytuj  
Zycho,

Tu nie chodzi o ilosc stron,tylko o to, ze bedziesz je dostawal w pakietach. Jak w kablowce. Moze przeczytaj najpierw o co chodzi zanim zaczniesz sie wymadrzac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:26 
Cytuj  
Ostrzegali a ja nie słuchałem .... Boże koniec świata ....

http://www.youtube.com/watch?v=A2XPiqhN_Ns

:P

Po głębszym zastanowieniu jest to niemożliwe idę do usługodawcy pytam się go jak jest jak mi powie ze będzie blokować mowie papa idę do innego proste. Musieli by przekonać każdego usługodawce na świecie ...

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:26 
Cytuj  
dobry zart hehe pakiet stron www xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:29 
Cytuj  
Nie wiem jak glupim trzeba byc, by uwierzyc ze takie cos dalo by sie przeglosowac w parlamencie europejskim i zmusic kraje czlonkowskie do wprowadzenia tego. Poza tym skoro ma byc jakies glosowanie to wypadaloby dac linka do tresci uchwaly.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:34 
Cytuj  
A poza tym Obama już wyraźnie powiedział żę będzie blokować tego typu "reformy" i zrobi wszystko by internet został w takiej postaci jakiej jest teraz.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:35 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Tu nie chodzi o ilosc stron,tylko o to, ze bedziesz je dostawal w pakietach. Jak w kablowce. Moze przeczytaj najpierw o co chodzi zanim zaczniesz sie wymadrzac.

Nic nie bede czytal, bo nie mam czasu na takie idiotyzmy.

Jak strony mają być w pakietach, to te które w pakietach się nie znajdą zostaną zlikwidowane. Nikt nie będzie miał do nich dostępu (nawet autorzy), bo nie będzie ich w żadnym pakiecie (ich autorów nie będzie na to stać? - też swoją drogą glupi pomysl, zeby placic dostawcom za umieszczanie stron w pakietach). Nie będą rozwijane, więc znikną.

Poza tym oryginalna teoria spiskowa pochodzi z jakiegoś kraju europejskiego czy z USA. Nagrali filmik, w którym przekonują że za ileśtam lat będzie tylko kilka stron dostępnych etc.


Swoją drogą po chuj ja to pisze! TT


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:42 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):

Swoją drogą po chuj ja to pisze! TT


Bo pewnie masz cichą nadzieję że wyleczysz go z idiotyzmu.

Ale nie da się.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 11:44 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Swoją drogą po chuj ja to pisze! TT

MAMY CIĘ ! ZOSTAŁEŚ WKRĘCONY ! ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 12:02 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
MAMY CIĘ ! ZOSTAŁEŚ WKRĘCONY ! ;)

Ta, hehe ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 12:24 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie wiem jak glupim trzeba byc, by uwierzyc ze takie cos dalo by sie przeglosowac w parlamencie europejskim i zmusic kraje czlonkowskie do wprowadzenia tego. Poza tym skoro ma byc jakies glosowanie to wypadaloby dac linka do tresci uchwaly.


Po pierwsze parlament to sobie moze glosowac, to instytucja ktora nie ma prawie zadnej wladzy ustawodawczej. O takich sprawach decyduje Rada UE, czyli defacto rzady Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji ,Włoch, Hiszpanii i Polski, ale to szczegol.

Mowiac szczerze to wiekszej bzdury to dawno nie slyszalem, nawet Chiny, ktore cenzuruja internet by na cos takiego nie wpadly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 13:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Poza tym skoro ma byc jakies glosowanie to wypadaloby dac linka do tresci uchwaly.

Ludzie wymyślający takie kretyńskie nie są chyba aż tak głupi, żeby sobie strzelać takiego samobója.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 13:06 
Cytuj  
to oczywiste, że mmorpg.pl jest w kieszeni wielkich korporacji żydowskich i stąd te sceptyczne opinie.



WOLNY TYBET!!!11

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.