mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:13 
Cytuj  
Oficjalny topic.


Ostatnio edytowano 2 gru 2008, 21:58 przez Eleeist, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:15 
Cytuj  
zachecam do wklejania polskich serwerków na których gracie, może popykamy coś razem.

ja bede próbował wbić sie na ten "Gdansk cos tam" ale to 12vs12 wiec moze być kłopot.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:15 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):

mała poprawka, zamknięta beta trwa już jakiś czas, teraz rozpoczeła się otwarta beta


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:19 
Cytuj  
Poprawione :)


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 17:14 
Cytuj  
Taki mod do cod4, dodane czołgi z uo, poprzerabiane mapy z cod4, trochę grafa dopieszczona, kilka nowych perków, da się pograć, ale chyba się znudzi tak samo szybko jak 4ka. :)


_________________
@polygamia

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 17:29 
Cytuj  
Zagramy, zobaczymy :]


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 17:52 
Cytuj  
Kiepska ta gra. Małe zagmatwane mapy, pojebany system spawnów, karabiny powtarzalne do bani (dmg słaby, trafić kogoś to cud), sami kamperzy, 70% luck 30 skill.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 18:50 
Cytuj  
dunno co krecilo wszystkich w multiplayerze cod... byl calkiem ujowy, fakt single player byl zajebisty, ale mp....


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 20:39 
Cytuj  
- beznadziejne mapy - poza castle zadna nie zaistnieje w ligach, bo sa beznadziejne.
- bolt rifle to kompletny FAIL. latwiej aimowac nawet na duzy range thompsonem niz tym gownem. fakt ze nie zabija sie 1 pociskiem nawet nei skomentuje, chyba cos im sie pomylilo
- pojazdow to zal komentowac, ale spodziewalem sie ze treyach zrobi ten sam bubel co w cod3.
- kolejne debilne perki psujace i noskillujace rozgrywke
- drewniane animacje
- zjebane hitboxy
- SLAMAZARNO WOLNA
... ale i tak sie gralo calkiem przyjemnie. nie gralem jeszcze zadnego spara w becie, ale jak zbalansuja rozgrywke mp, szybko wprowadza promoda/pama i dadza DOBRE mapy to mysle ze cod5 rozbije scene 2 i 4 :]
Cytuj:
byl calkiem ujowy, fakt single player byl zajebisty, ale mp....

ZaGrAjMy w CEESA????


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 20:47 
Cytuj  
oo wlasnie, cod4 mi przypominal cs'a :D

taki cs dla nowszego pokolenia :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 20:54 
Cytuj  
Widzial, zobaczyl, pogral, postrzelal, po ciachal kosa..
Imo bedzie lepszy niz 4. Jesli chodzi o scene.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 21:05 
Cytuj  
autoryzacja kont mi padła godzine temu :<


_________________
psn

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 21:10 
Cytuj  
Widzialem jakiegos ickkka i widzialem Goatusa, jak biegalismy sobie radosnie z redruMem, sprawdzajac jak bardzo losowa jest rozgrywka w kolejnym odcinku niezwykle spopularyzowanego wsrod niedzielnych graczy COD. W CTF/HQs gra jest znosna do momentu az wszyscy nie wypuszcza psow (co to jest, kurwa, w ogole za pomysl?), nalotow, kotow, nie porozstawiaja min, nie wsiada do czolgow, bo w takim ukladzie siedzenie w krzakach staje sie bardziej sensownym rozwiazaniem niz zwykle. Nie rozumiem tez dlaczego w CTF wszyscy spawnuja sie naprzeciw siebie, dlaczego sa jakies dziwne, krotkie rundy - wydaje sie jakby tworcy gry albo nie slyszeli nigdy o tym jak sie CTF gra, albo starali sie stworzyc jakas swoja nowa dziwna wersje tego typu rozgrywki. Mapy nie sa "symetryczne", spawn jest dziwnie rozwiazany, bo ludzie spawnuja sie po katach, nawet jak sekunde wczesniej tamtedy przebieglismy i z systemem, w ktorym jeden strzal (z wielu broni)=smierc raczej miernie to wspolgra.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 21:46 
Cytuj  
Nom chwilę testowałem, średnio mi się podoba muszę powiedzieć, chociaż ja w sumie nigdy wielkim maniakiem fpp nie byłem.

Rozgrywka strasznie chaotyczna, mapy są po prostu koszmarne, wszędzie zakamarki i przejścia, normalnie oczy z tyłu głowy to już za mało żeby przeżyć więcej niż 10s xD. Do tego zrypany spawn, w TDM często lądowałem idealnie w grupie przeciwnika :/

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 22:51 
Cytuj  
Kurde, a ja dopiero mam 48%... :har:


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 09:18 
Cytuj  
Ja to juz od kilku dni mam bete. Ocena dla mnie to tak 4/6, chociaz moze wygorowana. A jest to sprawa dosc istotna czy nam sie spodoba. Bo tak to bysmy planowali nowy serwerek -|GROM|- ;) ale chyba bylby to od razu zmodowany serw, by od razu przyzwyczaic ludzi, bo oryginal moze byc taki sobie :P W ogole co to ma byc, niemiec z thompsonem, rusek z mp44... mp44 slabsze od thompsona... hardcore i normal, hardcore z z iloscia zycia takim jak na normal. normal z HP takim jak na HC. I 5 roznych innych rodzai. mapki takie sobie...

moje wrazenia:
naprawde nie wiem jak ocenic tego cod5 Ekhm... jakies takie tandetne, sztywne, konsolowe ale to niby beta. gralem, zagralem i sie waham czy to w ogole kupic, jakies dziwne to jest. Animacje i poruszanie sie jak robot, czasem to mi trudno gdzies wskoczyc. Mapy jakies takie nijakie (ta z nazwa na M to porazka), do S&D chyba takie sobie. Ale malo pogralem zrobilem tylko 10 lvl (zdobywajac mp40 i tera moge kosic wszystko :P). Nie wspominajac, ze wiekszosc broni jakby recoila nie miala w ogole, zachowuja sie jak zabawki. Oby w wersji wlasciwej bylo lepiej. Gra sie wydaje jakas dla mnie dretwa i nieprzejrzysta ;p Ogolnie wielu ludzi narzeka, jedynie co to chodzi plynnie, ma sie wrazenie, ze to platny dodatek na cod4, tylko robiacy wiecej wad niz zalet ;) dziwne spawny, mapy w suie wydawaloby sie ze wieksze, ale sa male, bardzo mieszane uczucia.

Odpalajac serw mamy opcje: jest HC i normal. Mozna ustawiac chyba 5 roznuch HP graczy. Mozna wylaczyc/ wlaczyc regeneracje zycia. Mozna wylaczyc kill streaks. Wiec moze bedzie z tego gra?

Ogolnie raczej cod4>cod5 beta (i wiekszosc ludzi przyznaje mi racje) Czekamy na cod6 od IW.

jakby co... [GROM]H1gh ;)

Jesli chodzi o HC to w naszej lidze jest klan [VS-UK] i no oni maja ten dobry HC, Mixed.
195.248.239.70:28959 - taki bardziej zblizony do naszego ;)

a na normalu to nei wiem jaki polecic.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 10:13 
Cytuj  
fakt, te bronie jakoś kiepsko zrobione, mapki takie sobie (mam nadzieję że wrzucili te gorsze), psy (!) przegięte, skoczy ci taki na plecy i po jednym ugryzieniu ciebie nie ma, hitbox kijowy, za to na plus zaliczyłbym oprawę dźwiękową, wszystkie te okrzyki, jęki, grafika mnie tam nie zwala z fotela w obecnych czasach i "standardach", po prostu ok (wszystko na max 1680x1050)

to taki szybki komentarz po wczorajszej 40-minutowej grze, pewnie i tak kupię jako że mam wszystkie części CoD'a poza 3ką która wyszła tylko na konsole
jak narazie z całej serii najbardziej podobał mi się CoD z dodatkiem UO, na drugiej pozycji CoD4 z super single player i bardzo fajnym multi, po nim CoD2, CoD: WaW nie chciał bym jeszcze oceniać po 3 mapkach, wstrzymam się do czasu pojawienia się finalnej wersji


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 10:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jesli chodzi o HC to w naszej lidze jest klan [VS-UK] i no oni maja ten dobry HC, Mixed.
195.248.239.70:28959 - taki bardziej zblizony do naszego ;)
na tym gram :>

ogólnie całkowicie się z Tobą zgadzam co do jakości, natomiast mnie się podoba szkoda jednak że to nie jest dodatek nawet za 120 zł do cod4 bo szkoda troche dzielić społeczność, szkoda że nie ma wspólnych serwerów itd.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 10:22 
Cytuj  
tiaa... pisalem o dzwwieku? nawet jesli tak to i tak musze jeszcze raz powiedziec, ze jest on bardziej z dupy niz w cod4 ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 10:46 
Cytuj  
konrador napisał(a):
spawn jest dziwnie rozwiazany, bo ludzie spawnuja sie po katach, nawet jak sekunde wczesniej tamtedy przebieglismy i z systemem, w ktorym jeden strzal (z wielu broni)=smierc raczej miernie to wspolgra.


taka moda teraz- czytałem, że w mp killzone 2 też tak będzie - twórcy twierdzą, że dzięki temu niby czujemy się jakbyśmy walczyli o każdy skrawek ziemi i powolutku wypychali z niej przeciwników.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.