mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 20:32 
Cytuj  
Jako,ze planuje 2-3 krotkie wypady w tym sezonie, to poszukuje jakichs fajnych miejscowek w dobrym standardzie nad polskim morzem (preferuje zachodnio-centralne wybrzeze) i w gorach (raczej okolice Szklarskiej Poreby, niz Zakopanego). Nie musi byc wyzywienia,aczkolwiek ofc dobre zarcie to nie jest jakis bajer, za ktory "nie zamierzam placic". Standard~***+, cenowo 100-250zl/dobe hotelowa.
Zazwyczaj jezdzilem pod namiot albo do schronisk/hosteli i nie dorobilem sie indywidualnego spisu fajnych miejscowek, w tym roku kasa nie jest juz raczej problemem, wiec szukam czegos innego. Z gory thx za info.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 20:38 
Cytuj  
@up

Jesli jestes w stanie troche dolozyc to proponuje zorientowac sie nad Ukraina i okolicami Odesssy. Wiecej zaplacisz za dojazd ale mniej zaplacisz za kwaterunek. Z pewnoscia bedziesz mial tansze wyzywienie i tansze dodatki (alkohol, zabawy na miescie etc.) no i rzecz jasna cieplejsze morze ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:13 
Cytuj  
Przy okazji zalatw sobie ochrone w drodze do Odessy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:17 
Cytuj  
Nie jedź na polskie morze, spróbuj załatwić sobie coś poza Polską.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:19 
Cytuj  
No i wlasnie bardzo prosze sie nie pchac nad Polskie morze i nie dokladac cegielki do mojej agresji jak widze mase debili jadacych jedyna sluszna droga na Hel. Bo nie chce im sie dzien wczesniej sprawdzic objazdow.


FU.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:20 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Jesli jestes w stanie troche dolozyc to proponuje zorientowac sie nad Ukraina i okolicami Odesssy. Wiecej zaplacisz za dojazd ale mniej zaplacisz za kwaterunek. Z pewnoscia bedziesz mial tansze wyzywienie i tansze dodatki (alkohol, zabawy na miescie etc.) no i rzecz jasna cieplejsze morze ;)

zeby byla jasnosc - nad morze aby pospacerowac troche, ew. cos pozwiedzac - nie interesuje mnie lezenie na plazy plackiem, w gory po to,by troche pochodzic. miejscowka nie musi byc w miescie - miasto to ja mam na codzien, chodzi o to,aby sie "wyrwac", moze byc nawet jakies fajne SPA na wygnajewie w jakiejs dolince,albo kilometr-dwa od morza.
Odessa raczej odpada, ze wzgledu na dosyc skomplikowany dojazd samemu (pociag Poznan->Przemyśl->autobus Przemyśl-Lwów->pociag Lwów-Odessa) +zalezalo mi na wskazanych czesciach kraju ze wzgledu na to,ze mozna tam w pare godzin dojechac z Poznania +maja to byc wypady paru dniowe, wiec prawie 2dni w drodze mi nie pasuja+sam z dziewczyna nie pchalbym sie tam - sorry,najezdzilem sie juz pociagami na Ukrainie i w Rumunii i takie rzeczy tylko w wiekszej grupie bym zalecal robic)samochodem bym sie tam nie wybral takze ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:31 
Cytuj  
zakopane - willa piotr http://www.noclegi.zakopaneonline.pl/no ... 1&jak=solo i zaraz obok tego budynku blizniacza willa anna. w obu nocowalem. ladne, tanie pokoiki i dobre zarcie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:32 
Cytuj  
@2up

Ok. nie bede dystkuwal ;) Kwestia gustu, ale dla mnie Odessa jest coraz piekniejsza z roku na rok ;) A jesli chodzi o dojazd to nie wiem o co chodzi, z polskimi blachami jezdzi sie tam bez problemu ;) (tak, tak... mowimy o tym samym ;))


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:35 
Cytuj  
czlowiek napisał(a):
zakopane - willa piotr http://www.noclegi.zakopaneonline.pl/no ... 1&jak=solo i zaraz obok tego budynku blizniacza willa anna. w obu nocowalem. ladne, tanie pokoiki i dobre zarcie.


Warszawa z gorami w tle? No thx.

Co do Ukrainy to od lat wybieram sie na Krym. Tylko dojechac nie moge :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:41 
Cytuj  
@up

Na Krymie nie bylem... wiem, ze znajomi z Ukrainy jezdza tam corocznie na zlot ktory odbywa sie w "Kazantip", bardzo ale to bardzo sobie chwala ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 23:38 
Cytuj  
RufeN, proponuję hotel Lidia w darłówku (google "hotel lidia"). Super miejsce, 100 metrów od plaży, ****, 50 metrów od pasażu z lodami i innymi pierdołami. Do tego super żarcie w knajpach i w zasadzie niedrogie (zajebisty stek wołowy 5 dyszek, w warszawie takie same coś kosztuje 8 w gorszym lokalu). Cena ok 200 za osobę w pokoju dwuosobowym afair. Do tego w hotelu basen, spa, kręgielnia etc.

Polecam, aczkolwiek na dłużej niż weekend (max 3-4 doby) to bym się tam nie wybierał jeśli nie chcesz leżeć na plaży plackiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 13:50 
Cytuj  
Niedawno bylem w paszkowce "Romantyczny weekend w Pałacu", palacyk na zadupiu w okolicach krakowa. Tylko cena troche wieksza, prawie 2k za 2 doby
http://picasaweb.google.pl/malek69/Paszkowka#


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 13:55 
Cytuj  
I za taka kase kazali ci siedziec przy basenie na plastikowym krzesle? ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 13:56 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Niedawno bylem w paszkowce "Romantyczny weekend w Pałacu", palacyk na zadupiu w okolicach krakowa. Tylko cena troche wieksza, prawie 2k za 2 doby
http://picasaweb.google.pl/malek69/Paszkowka#


co to za lachon?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 13:58 
Cytuj  
Lurk moar ae :<


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 14:37 
Cytuj  
Czemu weekend w takim miejscu kosztuje 2k? (mam nadzieje btw, ze to cena za dwie osoby)

Ten hotel o ktorym pisałem ma dużo lepszy standard (po zdjęciach patrzac) a jest dużo tańszy. Za 1k/osobe/weekend to tam dostaniesz serie zabiegów upiększających dla kobiety w tamtejszym SPA, a sam sie nachlejesz jak zwierz w barze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 15:11 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Lurk moar ae :<



Obrazek


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 15:31 
Cytuj  

Czemu weekend w takim miejscu kosztuje 2k? (mam nadzieje btw, ze to cena za dwie osoby)

http://www.paszkowka.pl/oferta/weekend_pl.php
Ogolnie to tam tylko usa wpada chyba sie bzykac


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 15:42 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Czemu weekend w takim miejscu kosztuje 2k? (mam nadzieje btw, ze to cena za dwie osoby)

Ten hotel o ktorym pisałem ma dużo lepszy standard (po zdjęciach patrzac) a jest dużo tańszy. Za 1k/osobe/weekend to tam dostaniesz serie zabiegów upiększających dla kobiety w tamtejszym SPA, a sam sie nachlejesz jak zwierz w barze.

http://www.hotel-lidia.pl

chodzi o klimat jednak palac to palac

to jest mniej wiecej tak jak Restauracja a restauracja sieciowa
w jednym i drugim moze byc zajebiste zarcie a nawet w sieciowce lepsze ale klimat to klimat

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 15:52 
Cytuj  
Nie, to nie jest tak jak między restauracją a restauracją sieciową.

Aczkolwiek zgadzam się, że klimat pałacu jest zajebisty, ale nie wart 2k zł/weekend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.