mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 21:42 
Cytuj  
Ktoś może w to grał i może potwierdzić czy da się w to grać w trybie co-op na 2-3 graczy?
Z tego co przeczytałem na stronach o grach to dość fajnie jest tam zrobiony multi ale wyglada, że się gra z przypadkowymi osobami i incydentalnie a mnie by interesowało przejście całej gry z 1-2 kolegami - da się tak zrobić?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 23:43 
Cytuj  
nie mam jeszcze tej gry ale mam ją aktualnie na radarze =) i z tego co sie dowiedziałem coop jest na max 4 osoby i oczywiście można tak przejść cała grę, tylko że invitowanie jest zakręcone tzn

system zapraszania dziala tak: martwy gracz zostawia na ziemi znak, dzieki ktoremu inny, zywy gracz moze go przywolac do pomocy. Problem jest w tym, ze kazdy gracz bedacy w tej lokacji ten znak widzi - wiec, zanim ty sie z nim polaczysz, ktos inny moze to zrobic.

są 4 sloty i sęk w tym, że ktoś może zrobić invade na twoją sesję nie w celu coop :> pvp jest jak najbardziej, polecam popatrzeć na tytube

więcej info na forum psxextreme, neogaf, gamefaqs...zainteresowanie na to nie ustaje, na mmorpg.pl też już było kilka opowieści (z krypty) o Demonsach 8)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 00:02 
Cytuj  
eh..
nie.

w coop da sie grac z max 2 osobami, czyli 2 friendow.

nie da sie ich wprost 'zaprosic' do gry. stawiasz symbol w swiecie jako spirit form, a 'host' w body formie moze przywolac max dwoch takich duchowych pomagaczy.

da sie przejsc cala gre w 2-3 osoby, pod warunkiem ze bedziecie troszke kombinowac z tym kto aktualnie w body a kto w soul formie bedzie.

zabicie bossa liczy sie tylko dla osoby ktora jest hostem, wiec kazdego bossa bedziecie zabijac po 3 razy, dla kazdego z was osobno.

w skrocie - jest to upierdliwe, ale sie da.

aha, wazna rzecz. dolaczac mozna tylko jesli roznica leveli jest mniejsza lub rowna 10. jak za daleko od siebie odejdziecie to zegnaj gienia, ktos musi gonic.


jakbyscie potrzebowali helpa, i macie azjatycka wersje, to moj PSN widac w sigu.


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 00:06 
Cytuj  
o tnx za sprostowanie utub klamie

tak btw to powiedzcie ile h zajmuje jednorazowe przejście, da radę przycisnać w 1sesyjce? 1 noc znaczy się 8)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 04:38 
Cytuj  
Ash napisał(a):
eh..
nie.

w coop da sie grac z max 2 osobami, czyli 2 friendow.

nie da sie ich wprost 'zaprosic' do gry. stawiasz symbol w swiecie jako spirit form, a 'host' w body formie moze przywolac max dwoch takich duchowych pomagaczy.
(....)


My jesteśmy raczej przyzwyczajeni do jakości xbox live więc takie kombinowane łączenie się to lekka tragedia. Ale powiedzmy.... jeśli już się uda nam połączyć w ten sposób to możemy grać "do oporu" czy tylko przez jakiś określony czas po którym trzeba będzie całą operację powtarzać?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 07:56 
Cytuj  
tylko do zabicia najblizszego demona (bossa)

tu nie chodzi o 'jakosc xbox live' tylko o to ze ta gra nie jest dla, ze tak to nazwe, mieczakow, ktorzy sie zniechecaja szybko.

multiplayer radzilbym wam zaczac dopiero gdzies od drugiego-trzeciego dnia gry, kiedy kazdy z was bedzie juz rozumial ze w tej grze 5 sekund rozkojarzenia lub nieuwagi oznacza smierc ;P
a smierc w multi jest o tyle nieprzyjemna, ze trzeba z powrotem invowac kolege, naprawdopodobniej w okolicy poczatku levelu.
nie mowiac juz o tym ze jesli zginie host, to nie dosc ze wszyscy wracaja do swoich swiatow, to host traci cialo i musi nakombinowac zeby je odzyskac.


redruM - skonczenie calej gry? hehe, jak juz potrafie grac to mysle ze moglbym ja przejsc w kilka dni. nie sadze ze jedna sesja by wystarczyla.

za pierwszym razem mysle ze okolo tydzien-dwa

edit:
jeszcze jedno. to nie tak ze utub klamie, rzeczywiscie sa '4 sloty' - host + 2 osoby pomagajace ktore mozna przyzwac + black phantom jesli sie do was wlamie daja 4 osoby.

btw - demon's souls to jedna z najlepszych, najbardziej innowacyjnych gier tej generacji, ktora przez pierwsze pare godzin, lub dni, nienawidzisz, a pozniej zaczynasz pomalu kochac. W kazdej recenzji tak pisza, i ja to w 100% potwierdzam. poczatki sa przesrane, ale jak wytrwasz to zostajesz wynagrodzony z nawiazka ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 12:52 
Cytuj  
A poprostu na dwa pady z / ekranem?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 12:56 
Cytuj  
niet


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.