mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Ustawa antyhazardowa to?
debilizm totalny, państwo powinno ciągnać z tego profity 78%  78%  [ 66 ]
bardzo dobry pomysł w końcu ludzie przestaną grać 22%  22%  [ 19 ]
Liczba głosów : 85
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 17:34 
Cytuj  
Możecie się wypowiedzieć co o tym myślicie bo naprawdę rząd polski mnie w tym momencie strasznie zdziwił. Szczerze mówiąc myślałem, że ta ustawa nie przejdzie i jest robiona jedynie pod publiczkę by zyskać kilka głosów mocherów przed kolejnymi wyborami. A tu zonk.

Beast nie głosuj pls, bo przynajmniej ja wiem jaki masz stosunek do tego sposobu wydawania własnych pieniędzy.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 17:46 
Cytuj  
dodaj jakąś opcję w stylu "mam to gdzieś"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 17:47 
Cytuj  
chyba juz o tym gdzies pisalismy, mi brakuje opcji "UK FTW" :p

odpowiedz: debilizm, nie dosc, ze panstwo nie bedzie zarabiac, to zejdzie to do podziemia i zarobia przestepcy ;p jak z prohibicja w usa.


_________________
.


Ostatnio edytowano 2 sty 2010, 17:58 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 17:50 
Cytuj  
Przeciez z ta ustawa beda same problemy. Taka akcja juz byla w Szwecji chyba i musieli placic kary, bo to przeciwko UE jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 18:09 
Cytuj  
Havok napisał(a):
dodaj jakąś opcję w stylu "mam to gdzieś"


+1


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 2.01.2010
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 18:11 
Cytuj  
The Man wam powiada, że ich pogięło z tą ustawą. Powinni się zająć czymś bardziej istotnym i priorytetowym.

Jak zlikwidują możliwość grania w pokerka to będzie źle.

btw. Ktoś na partyjkę na partypoker?

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 20:07 
Cytuj  
śmieszna ustawa, kiepska ankieta.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 00:25 
Cytuj  
totalny debilizm, co oni z tego beda mieli?


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 00:56 
Cytuj  
Przez tych chujow znajomy wlasciciel baru przestal organizowac pokerowe czwartki i dlatego moj krzyzyk przy najblizszych wyborach powedruje gdzie indziej. Zdychaj Tusq!

Swoja droga napisanie i uchwalenie tej ustawy w ile, 4 dni, to po prostu zenuda. Bardziej PRowskiego ruchu dawno nie widzialem.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 06:50 
Cytuj  
www.pokertoniehazard.pl


swoja droga wiedzialem ze PO to pizdy robiace pod publike, ale sprzeczanie sie przeciwko nim w trakcie wyborow nie mialo sensu bo wylew fanboiow by mnie zzergowal ;p

Anyway, komuchy z sld nie wypadaja tak zle w porownaniu z rzadami ktore byly po nich co ? ;P

i tak glosuje zawsze na upr ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 09:08 
Cytuj  
a ty masz prawo do glosowania? ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 15:48 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
www.pokertoniehazard.pl


Kiedy granie na pieniadze w pokera to jest hazard ;<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 15:52 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Ashton napisał(a):
www.pokertoniehazard.pl


Kiedy granie na pieniadze w pokera to jest hazard ;<


a w totolotka?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 17:09 
Cytuj  
imo granie w pokera cashowek jest hazardem, ale kur... granie w turniejach z wpisowym czy S&G nie jest zadnym hazardem, bo rownie dobrze za hazard nalezaloby uwazac kazdy turniej z jakiejkolwiek dziedziny, gdzie trzeba wplacic wpisowe... esport w tym momencie jest hazardem, brydz rowniez jest hazardem. Nawet kur... szachy pod hazard by musialy nalezec...

A jak ktos sie doczepi do tego, ze holdem jest to gra hazardowa, ze wzgledu na losowosc, to niech od razu pierdolnie sie w leb klawiatura...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 17:12 
Cytuj  
Teraz na pokerze dorobi sie kto inny :).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 17:47 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
A jak ktos sie doczepi do tego, ze holdem jest to gra hazardowa, ze wzgledu na losowosc, to niech od razu pierdolnie sie w leb klawiatura...

Hazard – wszystkie gry pieniężne, w których o wygranej w mniejszym lub większym stopniu decyduje przypadek.

W texas holdem może i jest tak że w miarę tego jak rośnie Twój skill coraz mniej zależy od przypadku, ale nadal on występuje. W szachach nie stawia się losowo figur na planszy. I nie mam zamiaru "pierdolnąć się w łeb klawiaturą", definicja jest prosta i ma zastosowanie tak długo jak grasz na pieniądze. Jak się założysz z kumplem kto lepiej gra w szachy to będzie to zależało tylko i wyłącznie od skilla. W kartach jak komuś będzie raz za razem royal poker przychodził raczej nie pograsz - to się nazywa losowość.

Anyway, jak dla mnie - hazard powinien być tak samo zalegalizowany jak prostytucja. Istnieć będzie zawsze niezależnie od poziomu jego społecznego potępienia. Człowiek świadomie się zabija papierosami i alkoholem, legalnie. Nowa ustawa będzie po prostu kierowana do pań domu, które mówią że "powinni tego zakazać" :P.

Buffchef napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Ashton napisał(a):
www.pokertoniehazard.pl

Kiedy granie na pieniadze w pokera to jest hazard ;<

a w totolotka?

Też, ale nazwano go ładnie "grą liczbową" i należy do legalnych gier hazardowych (jest ich trochę).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 18:14 
Cytuj  
TheManIsBack napisał(a):
btw. Ktoś na partyjkę na partypoker?

nick

Mark24 napisał(a):
Beast nie głosuj pls, bo przynajmniej ja wiem jaki masz stosunek do tego sposobu wydawania własnych pieniędzy.

Ja bym za to bana zasadził ;]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 18:23 
Cytuj  
pooma napisał(a):

Buffchef napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Ashton napisał(a):
www.pokertoniehazard.pl

Kiedy granie na pieniadze w pokera to jest hazard ;<

a w totolotka?

Też, ale nazwano go ładnie "grą liczbową" i należy do legalnych gier hazardowych (jest ich trochę).


a audiotele? zadzwoń/zasmsuj za X pln, a dostaniesz szansę na Y pln?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 18:25 
Cytuj  
@ pooma

Znam definicje hazardu wiec nie musisz mi jej przytaczac. Od kiedy granie w turnieju pokerowym jest gra pieniezna? No chyba, ze to turniej pokroju FTP Night Cash Game. Jednak takie turnieje pasuja bardziej do cashowek. Nie gram o kase tylko o zetony...
Wyraznie zaznaczylem, ze gra na cashowkach jest hazardem, ale Ty widocznie nie przeczytales ze zrozumieniem i dalej walisz o definicji, ktora "jest prosta i ma zastosowanie tak dlugo jak grasz na pieniadze".
Czemu brydz nie jest gra hazardowa? Przeciez w tej grze losowosc ma podobne znaczenie jak w pokerze, a niesponsorowane turnieje rowniez wymagaja wpisowego.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 19:45 
Cytuj  
a czy aby brydz nie jest zaliczany do gier hazardowych?

edit. wroooooc. Zle sie wyrazilem. W brydza nie gramy w sposob: ja place 10 zl, oni placa 10 zl i wygrany bierze kase, wiec tutaj mylisz pojecia. Natomiast wspomniane przed ciebie S&G tak wygladaja.
To, ze poker jest gra umiejetnosci, gdzie wygrywa sie przez bledy przeciwnika nie zmienia faktu, ze czynnik szczescia w pokerze wynosi 30%, a pojedyncze turnieje/rozdania moga byc 100% uzalezione od szczescia. To jest wlasnie losowosc pokera.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.