mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:02 
Cytuj  
Proponuje żeby każdy kto ma ochotę dopisał w tym topicu jaki jego zdaniem jest najlepszy prezent pod choinkę dla dziecka. Taki który dostaliście lub taki którym zawsze marzyliście.
Jeżeli będziecie wpisywać realne, normalne rzeczy to powstanie zajebista lista prezentów dla dzieci.
Przedział wiekowy dla lat 3-16 (chyba będzie dobry)
Ot taka zabawa.

Dla mnie były to dwa pudła LEGO Technics - Helikopter i Samochód terenowy.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:08 
Cytuj  
Lego zawsze spoko.

Nie znam sie na dzieciach, nawet ich nie lubie i nie wiem jak mam sie z nimi obchodzic. Gdy widze, dziecko znajomych to przylapuje sie, iz traktuje je jak psa lub inne zwierzatko.

Przedzial tez nierowny, 16 latek moglby dostac upgrade komputera, 3 latek jakies dildo gadajace, a 10 latek wiazanke dlaczego rodzice sie rozwodza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:08 
Cytuj  
Ciekawy pomysł :)

Hmm... Najmilej wspominam prezent, który dostałam na gwiazdkę od rodziców (z tego co pamiętam tato przywiózł mi to zza granicy) gdy miałam jakieś 10-12 lat. Był to komplet pędzelków, farb oraz sztaluga ze szkicami - to ostatnie było w tym prezencie najlepsze, szkice nie były bowiem kompletne, można było popuścić wodze wyobraźni i domalowywać resztę. To był świetny prezent, nie wiem czy to dzięki temu czy ze względu na to, że moja babcia i mama malowały ja również do dzisiaj mam słabość do akwareli..


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:11 
Cytuj  
True, lego technics rzadzi. Do tego kolejka elektryczna (TT, piko - nie wiem, czy jeszcze w produkcji jest).


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:17 
Cytuj  
Ja pamiętam szczególnie 2 prezenty: jednym był tor wyścigowy dla samochodzików (miniaturki prawdziwych modeli Daytony bodajże, tor był wielki może z 5 metrów do ułożenia z bramkami do liczenia okrążeń i mnóstwem możliwości komplikacji toru), drugi prezent dostałem później, coś ok 16 roku życia - pierwszy zegarek elektroniczny Casio, z paroma ciekawymi wyświetlaczami i możliwością pływania z nim pod wodą.

Dzisiaj sam będąc ojcem widzę, że mojej córce radość sprawiają nie kolejne lalki (które nawiasem mówiąc wyglądają dla mnie identycznie) lecz "zaplecze" dla tych lalek - łóżeczka, domki (szczególnie to ostatnie sprawiło naszej małej największą frajdę).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:19 
Cytuj  
Kup takie, zeby moglo sie samo soba zajac, czyli np. wspomniane lego ;d ja zajebiscie wspominam tez wszelkie żołnierzyki, rycerzy itp. Teraz to te figurki w ogole są epickie ale i drogie chyba.

no chyba, ze sie upierasz no to jakas gre planszowa. Instrumentow dzieciom lepiej nie kupowac, bo beda falszowac caly dzien.

- kiedyś mialem zajebiscie szybki, sterowany samochod z Lego i kolejke
- oraz takie 2 resoraki co naparzaly po torze ;p
- skaczącego pająka


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:21 
Cytuj  
cokolwiek bys dziecku nie dal bedzie na chwile , najwazniejsze zeby aktywnie sie z dzieckiem tym bawic , obojetnie co dostanie . Ja zamiast plastikowych pierdol na 7 urodziny chrzesniaka wzialem pare szmat , sznurkow , guzikow i zrobilem mu kukielki , oczywiscie dzieciak zrobil totalny refurbishing :) .
Wydatek praktycznie zaden a malec mial z tego 10x wiekszy fun niz z xboxa ktorego dostal rok wczesniej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:25 
Cytuj  
Ogolnie chyba ciezko obecnie cos kupic by dzieciak mial zajecie na "dluzsza chwile". Przy tylu bodźcach, swiatelka, komputery, tv to caly czas je rozprasza i nie moga sie na jednej rzeczy skupic. No ale to taki OT.

Nawet ja jeszcze mialem kilka zabawek na krzyż to sie wiecej siedzialo na dworze niz w chacie. W strzelanego sie bawilo itp.
A najlepiej wspominam zabawki z He-mana ;D nigdy nie mialem szkieletora :<

gra jenga imo jest zajebista, maksymalnie prosta i mega fun.


_________________
.


Ostatnio edytowano 19 gru 2010, 11:31 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:28 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ogolnie chyba ciezko obecnie cos kupic by dzieciak mial zajecie na "dluzsza chwile". Przy tylu bodźcach, swiatelka, komputery, tv to caly czas je rozprasza i nie moga sie na jednej rzeczy skupic. No ale to taki OT.


Ale masz właśnie rację - dzieci, szczególnie te małe wbrew pozorom nie powinny dostawać zbyt skomplikowanych zabawek. Zbyt duża liczba opcji, kolorów, światełek i dźwięków jest dla nich przytłaczająca. Rodzice często się zastanawiają dlaczego najprostsze zabawki najbardziej przyciągają dziecięcą uwagę - a to dlatego, że na nich dziecko potrafi się skupić i nie jest rozpraszane.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:29 
Cytuj  
Ja sie tam zawsze cieszylem najbardziej z prezentow "dla rodziny" np nowa karta graficzna czy monitor do kompa;p Jak kolorowy monitor wyladowal pod choinka to dopiero bylo! Albo nowy dysk 40MB;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:36 
Cytuj  
pomarańcza, 2 mandarynki, 2 banany, czekolada, 2 pary skarpet i milion złotych

takie prezenty były najfajniejsze :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:02 
Cytuj  
Romantyczni emeryci.

Teraz liczy sie ipod, DS, jakas porzadna komora itp.


Aldatha napisał(a):
Ja zamiast plastikowych pierdol na 7 urodziny chrzesniaka wzialem pare szmat , sznurkow , guzikow i zrobilem mu kukielki , oczywiscie dzieciak zrobil totalny refurbishing :) .
Wydatek praktycznie zaden a malec mial z tego 10x wiekszy fun niz z xboxa ktorego dostal rok wczesniej


Nie dorabiaj filozofii do zydowania na kasie. :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:05 
Cytuj  
Wlasnie mam ten sam problem bo nie wiem co 4 letniemu chrześniakowi kupić. CHYBA ZROBIE PACYNKI JAK ALDATHA I SOBIE POCHLEJE ZA TA KASE CO MIALBYM WYDAC NA MALEGO.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:10 
Cytuj  
Pacynki to kazdy umie zrobic. Alda zrobil kukielki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:11 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Pacynki to kazdy umie zrobic. Alda zrobil kukielki.


w sumie zabawa w voodoo moze zrobic na dzieciakach wrazenie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:23 
Cytuj  
dla malego dziecka (do lat 2) kupic cos sensownego (co go wciagnie na dluzej) jest ciezko.
najlepiej sprawdzaja sie klocki, z ktorych mozna cos zbudowac, co mlody bez wiekszego problemu moze rozpizdzic.
i tak jak napisal alda - male dzieci bardziej szukaja rozrywki z innymi osobami niz bawia sie same.
moje dziecko ma zabawek od groma - a i tak najbardziej interesuja go telefony, srubokrety, mierniki i drewniane klocki.
pod choinke dostanie namiot wypelniony kulkami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Nie dorabiaj filozofii do zydowania na kasie. :)


HEHE , zabawne bo prawdziwe , straszna ze mnie kutwa :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:27 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mrynar napisał(a):

Nie dorabiaj filozofii do zydowania na kasie. :)


HEHE , zabawne bo prawdziwe , straszna ze mnie kutwa :wink:


Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:32 
Cytuj  
Ja zamiast plastikowych pierdol na 7 urodziny chrzesniaka wzialem pare szmat , sznurkow , guzikow i zrobilem mu kukielki , oczywiscie dzieciak zrobil totalny refurbishing .
Wydatek praktycznie zaden a malec mial z tego 10x wiekszy fun niz z xboxa ktorego dostal rok wczesniej


widac ze z czestochowy,

Edit Asmax mnie ubiegł :<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:32 
Cytuj  
Obrazek


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.