mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 14:03 
Cytuj  
Jako,że na 1 roku studiów nie mam języka w programie to postanowiłem,że nie będe się uwsteczniał tylko sam będe uczył sie słowek.

Jako,że w LO to wiadomo kartkówki ze słowek co tydzien były to człowiek uczył sie tego a teraz jakos tak nie mam pomysłu na jakiś ciekawy sposób nauki słówek ;>

Jakieś pomysły ? Soft na iOS ?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 14:04 
Cytuj  
viewtopic.php?t=37961


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 14:20 
Cytuj  
Czytać książki imo... :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 15:32 
Cytuj  
Jest coś takiego co się nazywa supermemo.
Zestaw kosztuje niewiele (albo można ukraść z torrentów, czego oczywiście nie polecam;-) a rzeczywiście działa.

Działa na zasadzie powtarzania. Uczy cię iluśtam słówek, po czym sprawdza czy umisz, a jak nie umisz to ci powtórzy do oporu. Potem sprawdzi po tygodniu czy umisz, a jak nie to znowi potwórzy. Potem po miesiącu, itd. Wykorzystuje naturalną 'krzywą uczenia i zapominania' całkiem skutecznie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 16:07 
Cytuj  
Nawet jest na iphona aplikacja od nich,za free.
Zasysam zobaczymy co to jest

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 18:19 
Cytuj  
zalozcie temat jak srac ? jak spac ? jak cwiczyc zeby sie nie zmeczy ? jak jeść - oh wait ...


ale bede pomocny, ja ucze sie tak ze ogladam seriale/cokolwiek ktore uznaje za wartościowe i w ktorych uzywane slownictwo mi sie podoba(mozna czytac sun albo economist co kto woli) z en napisami hint - i tlumacze to czego nie rozumiem, zapisuje na malych karteczkach ktore nosze ze soba i w wolnych chwilach je przegladam do momentu az uznam ze juz pamietam
karteczki wymieniałem mniej wiecej co tydzien, na starsze i nowsze zeby powtorzyc
albo tlumacze to co mi potrzebne do roboty i o kurwa kolejny hint - zapamietuje , tak kurwa tak po prostu zapamietuje

ja pierdole ;| czy w dzisiejszych czasach trzeba miec odrazu jakies kurwa aplikacje i ajfona zeby sie paru slowek nauczyc ;<


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 18:20 
Cytuj  
wrzuc cos na empe3.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 18:27 
Cytuj  
@meterrr
dramat nic tylko się ciąć


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 18:42 
Cytuj  
Taki madrala a na stroj do nart nie potrafi zarobić.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 19:06 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
zalozcie temat jak srac ? jak spac ? jak cwiczyc zeby sie nie zmeczy ? jak jeść - oh wait ...


Załóżcie jeszcze temat o tym, że Polska jest chujowa. Napiszcie w nim, że ciuchy na narty drogie, że na tramwaj trzeba czekać 40 minut, że... oh wait...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 19:06 
Cytuj  
meterrrku drogi idź lepiej puknąć w jajko bo przerwa ci nie służy chyba :(

Skierun kursor myszy na takie niebieskie kółeczko w lewym dolnym rogu kliknij na nie następnie kliknij zamknij.PROSZE

Tak potrzebuje aplikacji na ajfona bo czym byłby cżłowiek który by sie nei pochwalił ze ma tak zajebisty i wyjebany w koskos gadżet.
Ja pierdole,po chuj ci excel zeby liczyć fundusze itp ? oO kartka wtf

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 21:46 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jest coś takiego co się nazywa supermemo.
Zestaw kosztuje niewiele (albo można ukraść z torrentów, czego oczywiście nie polecam;-) a rzeczywiście działa.

Działa na zasadzie powtarzania. Uczy cię iluśtam słówek, po czym sprawdza czy umisz, a jak nie umisz to ci powtórzy do oporu. Potem sprawdzi po tygodniu czy umisz, a jak nie to znowi potwórzy. Potem po miesiącu, itd. Wykorzystuje naturalną 'krzywą uczenia i zapominania' całkiem skutecznie.


Jak sie swego czasu na SGH przygotowywalem do egzaminu wstepnego, to z tego korzystalem. Bardzo zacne jest supermemo jak chodzi o slowka (i nie tylko, bo tam mozna wszystko sobie wprowadzac i powtarzac) ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 00:23 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Taki madrala a na stroj do nart nie potrafi zarobić.

hehhe, teh true


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.