mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 13.04.2011
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 19:41 
Cytuj  
Witam jestem studentem psychologii. Piszę pracę magisterską dotyczącą gier komputerowych. Potrzebuje chętnych do wzięcia udziału w badaniu z pośród osób które grały przynajmniej w dwie gry z listy poniżej. Badanie wymaga tylko wypełnienia kwestionariusza znajdującego się pod tym linkiem

>>>> https://spreadsheets.google.com/viewfor ... U2xGS2c6MQ <<<<

Badanie jest anonimowe, trwa około 5 minut. Ogólne wyniki badania mogą być udostępnione pod adresem [email protected]

Lista gier:
Aion
Age of Connan
Atlantica Online
Dark age of Camelot
Guild Wars
EverQuest 2
Lineage 2
Lord Of the Rings Online
Warhammer Online
World of Warcraft

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 19:59 
Cytuj  
za mała lista gier


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 20:08 
Cytuj  
500zl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 20:26 
Cytuj  
Za ankietę czy magisterkę? ;P


Posty: 2
Dołączył(a): 13.04.2011
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 21:05 
Cytuj  
Na magistra
A co do gier to ciezko jest wybrac. Sugerowalem sie populacja i wyszlo cos takiego.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 21:05 
Cytuj  
a gdzie SWG EVE i UO ??

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 21:12 
Cytuj  
Pogadaj z Tibiczykami to możesz jeszcze dorzucić degenerację młodzieży do pracy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 21:45 
Cytuj  
500zl za wypelnienie ankiety.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 21:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
500zl za wypelnienie ankiety.

499 zł ;]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 22:09 
Cytuj  
Co studiujesz?

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 22:59 
Cytuj  
Wypełniona.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 05:37 
Cytuj  
a gdźe tibja?


_________________
Free your brain of your mind

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 09:37 
Cytuj  
U twojej starej:D
Ankieta własnie robiona, powodzenia z magisterka;)

EDIT: Sry, ale co za pytania?
Poświęciłem/am grze całą uwagę. (do wyboru pomiedzy grami)
Czułem/am się tak jak gdybym był/a fizycznie obecny/a w przedstawionej w grze przestrzeni.
Miałem/am wrażenie, że mogłem/am dotknąć przedmiotów w grze.
Trudno mi było uzyskać wrażenie realnej obecności w przedstawionej w grze przestrzeni.
itp.
Co ja mam tu wpisac? Zadnej grze nie poswiecalem calej uwagi, w zadnej nie czulem sie fizycznie obecny, w zadnej nie mialem wrazeznia ze moge cos dotknac? Dziwne toto. Wypelniona przezemnie ankieta bedzie totalnie nie wiarygodna...

EDIT2: I perełka:
Byłem/am cały czas świadomy/a swojej obecności w realnym świecie.
Wybor pomiedzy gra nr1 a gra nr2. Jak w zadnej nie tracilem poczucia obecnosci w realnym swiecie?:C

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 12:04 
Cytuj  
Chciałam zrobić dobry uczynek i wypełnić tę ankietę, ale nie dałam rady. Popłakałam się ze śmiechu.
Ja wiem, że niektórym to ciężko przychodzi, ale naprawdę, to, że czasami zbieram wirtualne kwiatki nie znaczy, że tracę kontakt z rzeczywistością.

Równie dobrze ktoś mi może dać do wypełnienia ankietę z pytaniami w stylu:
'Jak bardzo batonik, który Pani właśnie zjadła, wydawał się rzeczywisty?
a) boleśnie rzeczywisty - przytyłam po nim pół kilo
b) umiarkowanie rzeczywisty
c) mam wątpliwości, czy coś zjadłam - przekonam się za parę godzin
d) jaki batonik?'

Wszystko fajnie, tylko gdzie tu miejsce na magisterkę?


_________________
http://karolinacianciara.pl/

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 12:09 
Cytuj  
Plutonka: to psychologia:) Jeszcze jakis czas zajmie im przeksztalcenie zbioru teorii roznych och ach psychologow w naukę.

Edit: Rany boskie co to za metodologia. Kto Ci czlowieku wymyslil te pytania?

2. Czułem/am się tak jak gdybym był/a fizycznie obecny/a w przedstawionej w grze przestrzeni. I mam do wyboru czy bardziej w grze 1 czy grze 2, a czemu 2? a nie 5? I czemu zakladasz ze gracz czul sie tak jakby byl obecny w przedstawionej w grze przestrzeni.

Edit dwa: Czym rozni sie "zdecydowanie tak" od "tak"? Czemu skala jest 7 stopniowa? czym rozni sie 2 od 3?

W skali "wczucia się" w grę skala jest 100 stopniowa, czym rozni się 21 od 23 albo od 74?

Pytania: "Jak smakowal ci pączek w skali od 1 do 10"? "Byl super, dalbym 12" to moga sobie zadawac podekscytowane dzieci, albo hostessy w supermarkecie. Skoro praca ma byc naukowa to to musi miec prezycyjne znaczenie.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 12:48 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Wszystko fajnie, tylko gdzie tu miejsce na magisterkę?


To chyba już nie twój problem?

...

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 16:04 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Chciałam zrobić dobry uczynek i wypełnić tę ankietę, ale nie dałam rady. Popłakałam się ze śmiechu.
Ja wiem, że niektórym to ciężko przychodzi, ale naprawdę, to, że czasami zbieram wirtualne kwiatki nie znaczy, że tracę kontakt z rzeczywistością.

Równie dobrze ktoś mi może dać do wypełnienia ankietę z pytaniami w stylu:
'Jak bardzo batonik, który Pani właśnie zjadła, wydawał się rzeczywisty?
a) boleśnie rzeczywisty - przytyłam po nim pół kilo
b) umiarkowanie rzeczywisty
c) mam wątpliwości, czy coś zjadłam - przekonam się za parę godzin
d) jaki batonik?'

Wszystko fajnie, tylko gdzie tu miejsce na magisterkę?


mogę się mylić, ale wydaje mi się że chodzi tu określenie czy gry maja wpływ na postrzeganie przestrzenne. nie wiem jak te mmo, ale pamiętam stare rpg, jak eye of the beholder lol, tam trzeba się było wysilić w tym kierunku i był to jakiś tam trening

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 16:21 
Cytuj  
Alpharius napisał(a):
Na magistra


jak nie zrozumiałeś co napisał mendol i koleś to ja kiepsko widzę tą twoją 'magisterkę'


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 16:56 
Cytuj  
Pierdole, kolejny magister piszacy na temat o ktorym nie ma zielonego pojecia. Wez poswiec troche czasu na analize tematu zanim zaczniesz wymyslac takie kretynskie ankiety. Nawet nie wiesz w jakie gry ludzie graja/grali.

Potem banda jelopow sie dziwi "ZE W TYM KRAJU NIE MA ROBOTY DLA LUDZI Z MOIM WYKSZTALCENIEM"... Bo w tym kraju 3/4 magistrow to chuj a nie magister.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 19:01 
Cytuj  
zax napisał(a):
Plutonka napisał(a):
Wszystko fajnie, tylko gdzie tu miejsce na magisterkę?


To chyba już nie twój problem?

...

Problem na szczęście nie mój, bo starczą mi moje własne - ale ja tylko zadałam pytanie. Naprawdę to jest ankieta na pracę magisterską? Jeśli tak, to chociaż mam nadzieje, że autor płaci za swoje studia, a nie idą na to pieniądze z podatków.

Ja naprawdę nie oczekuję, że każda praca magisterska będzie twórcza, bo wiem, że w niektórych dziedzinach ciężko wymyślić coś nowego. Ale mam takie pobożne życzenie, że byłoby fajnie, gdyby każda była wartościowa. Chociaż trochę. A z tych pytań to ja naprawdę nic nie rozumiem. No bo jak ocenić w ogóle coś takiego:

Rodzaj grafiki
Pytanie dotyczy państwa stosunku odnośnie rodzaju, stylu grafiki w kontekście „gry 1” oraz „gry 2”. Gry mogą się różnić od siebie stylem grafiki np. w niektórych grach oprawa graficzna jest „ciemna i mroczna niczym z horroru” natomiast w innych bywa „ciepła, kolorowa niczym w bajkach”.

No HALO, gdybym ja coś takiego umieściła w mojej pracy, to moja promotorka by mnie wykopała oknem i przetrzymała potem ze dwa dni na wycieraczce.
No naprawdę, jak na to patrzeć obojętnie, jak mój tata ma magisterkę projektował silnik, ja siedziałam prawie rok nad rewitalizacją mojej rodzinnej wsi, a tutaj jakiś delikwent zadaje pytania o kontakt z rzeczywistością. Nie wiem jak twórca tego tematu, ale ja swój oceniam na całkiem niezły.

Tak jak napisał Asmax - najpierw się robi takie 'magisterki', a potem się płacze, że 'po studiach nie ma pracy'.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.