mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 09:28 
Cytuj  
Od początku lata czas, w którym nie mam słuchawek na uszach to chujowy czas. Z dość ładnego podwórka grupa podwórkowych kiboli zrobiła sobie miejsce spotkań - urzędują z reguły w godzinach 21 - 02:00. Rok temu byl spokój a teraz chyba wszyscy wyszli z pudła/wróciły z Holandi i znaleźli sobie nową miejscówkę.

Nawet na klatce schodowej pojawiło się ogłoszenie, że jest dużo zgłoszeń w związku z zakłócaniem ciszy nocnej i żeby zgłaszać to na policję.

Pytam, bo może ktoś z was walczył kiedys z podobnym tematem albo coś słyszał etc - jak zmusić policję do regularnych patroli lub czegoś co sprawi, że zainteresują się tematem? Ja sam dzwoniłem na 112 w poprzednim tygodniu 4 razy. Nie zawsze dzwonią bo wiem, że przyjadą za 50 minut a do tego czasu to jakiś dziadek/babcia wyjdzie i zacznie próbowac przeganiać - z reguły nie działa ale chyba to jest sposób na litość :/ bo co biedna babcia może.

Stopery na uszy są rozwiązaniem ale jak mnie wtedy budzik obudzi do pracy :F. Do tego moja sypialnia jest szczytowa i teraz latem jak napierdala słońce to musze mieć otworzone okna bo wymiękam. Z racji alergi klimatyzator odpada niestety. A jak już mam otwarte okna to po prostu słysze tych kiboli.

Oczywiście można się wyprowadzić, ale umowa wygada dopiero w styczniu, a jak zerwę to jestem sporo siana w plecy niestety.

Z dzielnicowym kontakt jest w uj utrudniony, bo mimo że dostali komórki to mają cały czas wyłączone. Nie wiem już czy dzwonić do rady osiedla czy na komisariat, czy pisać jakies skargi etc. Najgorsze jest to, że gdyby to był sąsiad alkoholik to mogę wskazać adres i przyjdą dokłądnie do niego, a jak dzwonisz i mówim, że grupa dekli zrobiła sobie impreze w osiedlowym parku to nawet nie ma kogo zaskarżyć, bo nie znasz imienia/nazwiska/adresu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 09:52 
Cytuj  
1) Radykalna metoda : wyjebać ławki.
2) Wkurwiająca (policję) metoda : Za każdym razem kiedy imprezują minutę po 22:00 dzwoń... Kontakt z dzielnicowym wskazany... jeżeli brak reakcji to składaj pisemne wnioski do Komendanta policji o wszczęcie postępowania w sprawie wykroczenia o zakłócanie ciszy nocnej w tym i tym miejscu, o tej i o tamtej godzinie przez tyle a tyle osób.
3) Metoda potulnego obywatela : włożyć stopery, ustawić głośne budziki.
4) Metoda ruletkowa : idź na podwórko i ich wyzywaj, tylko miej pod ręką broń palną albo chociaż kastet :D

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 09:52 
Cytuj  
Tutaj masz rozwiązanie swoich problemów http://www.omnicorp.com/, postawisz coś takiego na chodniku i masz spokój, nawet jebani ruscy spadochroniarze/kosmici nie będą już utrapieniem.

U mnie na wiosce, mam po drugiej stronie chodnika kościół i jak mam otwarte okno to wszystko słyszę. Niedziela rano to prawdziwe utrapienie, człowiek chciałby dłużej pospać, a tu chujnia.
To rano. Wieczorami, mam to samo co ty, obok kościółka jest miejscówka jakiś dzieciaków.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 10:24 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Thread posprzątany. Trollownia wypad do flames. Za flamowanie poza flames będą warningi i bany.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 10:44 
Cytuj  
No tutaj właśnie pytanie, czy policja się prędzej zirytuje czy ja sam :).
Dzwonić dzwonie ale to zaczyna być po prostu nieefektywne. Dzwonie, odzywa się babka i po chwili przyjmuje ode mnie zgłoszenie. Potem czekam jakieś 40-50 minut na przyjazd. Z racji tego ,ze jest z reguły dość późna godzina to często jest tak, że np o 1 w nocy zmyją. Police przyjeżdża i widzi tylko jednego żula co zasnął.

Kontakt z dzielnicowym wskazany ale pytanie co taki dzielnicowy może? Bo chyba nie zmuszę go, aby sobie patrolował moje podwórko po 22:00, chociaż to by było mocno wskazane - wtedy by może ujrzał skalę problemu. Ale jakoś po polskiej policji cudów się w sumie nie spodziewam.

Jest jeszcze rada osiedla - cały czas automatyczna sekretarka. Chyba będzie trzeba się tam przejść...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 10:48 
Cytuj  
od takich rzeczy jest straz miejska,dostaja zgloszenie i musza sprawdzic/przegonic


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 10:59 
Cytuj  
Tak na poważnie, to z tego co widzę problem jest dość rozpowszechniony. U mnie na osiedlu od czasu jak porobili ładne place zabaw z kamerami, wszyscy myśleli że się to zmieni a tu dupa, też przy otwartym oknie spać muszę i dostaję kurwicy jak o 23:00 chcę iść spać i nie mogę...

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 11:11 
Cytuj  
Ja mam ten luksus że znam wszystkich patoli z mojej okolicy i jak coś za bardzo drą ryja to idę i grzecznie mówię że spać nie mogę i jest spoko. Dla sąsiada który jest nowy na osiedlu identyczna sytuacja skończyła się nieco gorzej.

U mojej panny jest ten sam problem i dzwonienie na policję nic nie daje bo albo idą główną alejką i goście najzwyczajniej w świecie pochowają się po klatkach albo próbują zrobić wjazd w stylu Rutkowski i na 30m przed nimi okazuje się że auto się nie zmieści i jest godzina cofania bo kierowca brał lekcje u Maćka z klanu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 11:39 
Cytuj  
No to nic tylko się załamać :). Przeprowadzak to chujowy pomysł niestety bo lokalizacja jest dla mnie genialna - wszędzie blisko z reguły gdzie chcę jechać to mam max 1 przesiadkę a z reguły i bez tego. Do rynku blisko, do marketów blisko etc.

Dlatego stwierdziłem, że pomęczę się i powalczę z naszymi urzędnikami/policjantami i może coś mi się wywalczyć uda. Trochę załamało mnie, że macie podobnie i w sumie gówno idzie z tym zrobić. Dla takich kolesie jakieś zoo powinni wybudować czy coś :/.

Na początek puszczę maila do wszystkich radnych z mojej dzielnicy + w tym tygodniu 22:01 i telefon na 997. Dzielnicowego też spróbuję zmęczyć albo jego przełożoną. Nie wiem w sumie co ten dzielnicowy może. Bo jak przyjdzie o 17 i mnie spyta co mnie boli to mogę mu pokazać najwyżej gromadkę dzieci z matkami i głośną muzę. Pewnie podsumuje mnie, ze jak mi się nie podoba to mam się wyprowadzić...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:07 
Cytuj  
u mnie na osiedlu na kazde 2-3 bloki przypada dyzurka z ochrona 24h i jesli sama ochrona nie pojdzie ludzi uciszac to sie po nich dzwoni i jakos to zalatwiaja z ludzmi w miare sprawnie. no ale raczej problemem sa glosne domowki, a nie penery pijace pod blokiem ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:07 
Cytuj  
gorzej bedzie jak dzielnicowy pojdzie do kiboli i powie ze ten spod 14 spac mu nie daje bo wydzwania codziennie po 22 :)

musisz jakos sie dostosowac bo policja ci nic nie pomoze. jesli moze bys zaczal pisac skargi itd. to w koncu by sie ktos zainteresowal ale pewnie tez bylby ktos wkuriowny ze ma dodatkowa robote a wtedy to patrz wyzej. nastepnym razem szukaj chaty w godzinach wieczornych moze to zobaczysz czy jest cisza czy nie.

a z radykalnych to moze kup jakies smierdzace cos zakop kolo miejsca gdzie siedza albo spryskaj lawki czy cos to sie moze przeniosa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:09 
Cytuj  
walnij pol litra przed snem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:17 
Cytuj  
O w sumie o jakiś smierdzących badziewiach nie pomyślałem. Spryskał bym ławki w nocy albo rano i może by to coś dało :D. Trzeba będzie pomyśleć też z tymi skargami.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:19 
Cytuj  
spryskaj, spryskaj.
jak cie chlopaki przyuwaza to sie bedziesz wyprowadzal w przeciagu godziny.

moze lepiej sprobuj zainwestowac w 10 piw i pogadac z nimi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:27 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a z radykalnych to moze kup jakies smierdzace cos zakop kolo miejsca gdzie siedza albo spryskaj lawki czy cos to sie moze przeniosa.


Ustaw wokół spreparowane czaszki na kijach i zwierzęce w wnętrzności w kociołku. Jesli znają sie na voodoo portaktują to jako ostrzeżenie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 6 sie 2012, 12:29 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:28 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
gorzej bedzie jak dzielnicowy pojdzie do kiboli i powie ze ten spod 14 spac mu nie daje bo wydzwania codziennie po 22 :)

musisz jakos sie dostosowac bo policja ci nic nie pomoze. jesli moze bys zaczal pisac skargi itd. to w koncu by sie ktos zainteresowal ale pewnie tez bylby ktos wkuriowny ze ma dodatkowa robote a wtedy to patrz wyzej. nastepnym razem szukaj chaty w godzinach wieczornych moze to zobaczysz czy jest cisza czy nie.

a z radykalnych to moze kup jakies smierdzace cos zakop kolo miejsca gdzie siedza albo spryskaj lawki czy cos to sie moze przeniosa.


Chciałbyś żeby twoje dziecko usiadło na jakąś smołę albo gówno rozsmarowane przez jakiegoś typka ? ;>
Żabol, jeśli nie możesz ich pokonać to się do nich przyłącz. Albo pokaż im d3 to może już od jutra będą siedzieć w domu i koxać. ;>
Wcześniej mieszkałem w wieżowcu na wysokim piętrze, niedawno przeprowadziliśmy się do mniejszego na parter i też czasami coś tam paszczą drą, ale to dla mnie tak naturalne odgłosy jak jeżdżące samochody itp. Być może problem nie jest na tyle duży jak wymienione wyżej, albo taki szczegół, że całe życie człowiek mieszka w mieście i jak się wyjedzie gdzieś na wiochę to jakoś tak głucho. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:30 
Cytuj  
o to atherius jak sobciu tez z rodzicami mieszka :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:44 
Cytuj  
No wiesz... Dosiąść się nie dosiądę bo polska piłka mnie nie interesuje i z kibolami rozmawiać nie będę. Prędzej motyw z D3 by poskutkował.

Wiesz, ja sam jakoś mega wrażliwy nie jestem. Po prostu są jakieś granice. Jak chcę się położyć spać o 24 albo ciut później to nie jestem w stanie tego zrobić bo napierdalają na dworze. Na wojdę z nimi nie pójdę bo mnie okopią bo nie jestem ze śląska...

Kupię sobie stopery i zobaczę, czy to coś zmieni - chociaż pewnie do roboty zaśpie ale co tam.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:49 
Cytuj  
A może na każdej ławce dyskretnie od spodu rozsmarować odrobinę miodu? Owady załatwią resztę. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 12:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o to atherius jak sobciu tez z rodzicami mieszka :)


Witaj w klubie. :)


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 6 sie 2012, 12:58 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.