mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

może zagram w:
ArcheAge 23%  23%  [ 17 ]
Black Desert 8%  8%  [ 6 ]
Elder Scrolls Online 33%  33%  [ 24 ]
Neverwinter 23%  23%  [ 17 ]
Repopulation 12%  12%  [ 9 ]
Liczba głosów : 73
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 15:04 
Cytuj  
W 2013 roku zapowiada się że nie ma zapowiadanej premiery gry z wielkim hypem, może to i dobrze ponieważ jest szansa na coś grywalnego.
ArcheAge
Black Desert
Elder Scrolls Online
Neverwinter
Repopulation
Zainteresowani znajdą sobie materiały o tych grach, gry w większości mają mieć w sobie mniej lub więcej z sandboxa co sprawia że widać pewien kierunek, jednak obawiam się że ta nisza będzie jeszcze długo wypełniona nadal bardzo grywalnym eve online.
Nie wymieniam tu innych projektów, które polegają na reanimacji trupa jak DFO, czy coop/multi jak Defiance, projekty nie mające szansy na premiere czy już na starcie tak beznadziejne ze szkoda o tym wspominać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 15:06 
Cytuj  
Czekam na info o WoD oraz na premierę Neverwinter Online (jeśli to będzie taki lepszy nwn z większym naciskiem na coop to super)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 15:26 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Czekam na info o WoD

+1
No i Defiance.
Z wymienionych to sprawdze TESO (co tam jest z sandboxa?). Black desert moze byc ciekawe, dzieki systemowi walki. Moze jeszcze Repopulation, ale tam combat wyglada na drewniany, wiec pewnie sprawdze bete i tyle.

Czemu w pogawedkach?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 15:27 
Cytuj  
Chodzi tylko o mmorpg tak? Brakuje opcji: inne.

W sumi to czekam na info o WoD. Moze Black Desert.

Inne: DayZ standalone, ET live, moze dirty bomb.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 16:08 
Cytuj  
W sumie to czekam tylko na Neverwintera, ktory przy odrobinie szczescia moze byc fajnym, odmozdzajacym slasherkiem w sosie MMO. Czegos takiego brakuje mi na rynku i jesli PWE nie spierdoli monetyzacji to moze cos z tego bedzie. Zaglosowalem jeszcze na TESO, ale zagram w to tylko wtedy jesli opinie ludzi beda pozytywne, chociaz jesli faktycznie bedzie abonament to pewnie nawet i one nie przekonaja mnie do zakupu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 17:29 
Cytuj  
Neverwinter i ArcheAge.
Neverwinter bo to idealnie sie wpasowuje to co chce. Mordowanie w TPP, w FR i jakims tam rozwojem postaci. O ile Cryptic tego nie zjebie to bedzie dobra miła gra.

ArcheAge to czekam głownie z ciekawosci... Bo dalej uwazam, ze gra laczy najgorsze elementy z theme parkow z elementami Sandboxa. Ale przynajmniej ładnie wyglada ;s.

edit:
TESO bedzie failem co najmniej na miare Tortanica.
Black Desert to nie wiadomo nawet kiedy wyjdzie z fazy mamy pomysl, robimy ale w sumie to nie wiemy kiedy cos z tego bedzie. (edit: no podobno jakas beta ma byc w tym roku, w Azji, to tak za 5-6 lat moze beda zapowiedzi ze wyjdzie na zachodzie).

Repopulation to nie moj klimat, niemniej moze byc ciekawe.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:13 
Cytuj  
Tobie inside się ArcheAge nie spodoba. Grałem wczoraj trochę w koreańską betę i jeszcze trochę pogram to widzę masę małych rzeczy, które nie są w twoim stylu, sporo tam jest rzeczy, które uważasz za time-sinki i nie interesujące. Wrzucę może za parę dni jakieś filmiki.

Jeżeli o mnie chodzi. Jak będzie p2p na zachodzie - to będę w AA grał. W przeciwnym wypadku nie.

Poza tym jeżeli będzie darmowa beta (i jakiś bardzo dobry lajtowy CS business model) do spróbowania do spróbuję TESO czy mi leży jako casualowy dobrej technicznej jakości themepark do trzaśnięcia PvE dunga raz na parę dni. Choć w sumie próbowałem już do kilku mmorpg tak podchodzić od czasu frituplej i jeszcze ani raz mi się nie spodobało.

Neverwinter - nie interesują mnie tego typu gry. Z NWN 1 czy NWN 2 to wygląda, że oprócz nazwy raczej mało będzie mieć wspólnego. Bardziej z C9 czy Vindictusem.

Black Desert - nie jestem już zainteresowany.

Repopulation - Za mało wiem o tej grze. Jak ta gra nabierze jakiegoś potwierdzonego ostatecznego kształtu i będzie wiadomo co im się udało upichcić i jaki jest model biznesowy - to zdecyduję. Lista mocno rezerwowa.

----------

Jak będę miał czas irl i żadnej innej wciągającej gry na tapecie to spróbuję standalone DayZ. To nie mmorpg ani mmo, ale pod niektórymi specyficznymi względami ma z oryginalną koncepcją więcej wspólnego niż większość mmo na rynku.

@High

Zawsze możesz zrobić temat 'jakie gry w 2013' i pool-a bez mmorpg-ów i sobie tam wtedy ET czy Dirty Bomb wpisać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
TESO bedzie failem co najmniej na miare Tortanica.


Czemu? Znaczy fail moze byc, ale ze conajmniej na miare Tortanic'a to dosyc odwazna teoria.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:21 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
iniside napisał(a):
TESO bedzie failem co najmniej na miare Tortanica.


Czemu? Znaczy fail moze byc, ale ze conajmniej na miare Tortanic'a to dosyc odwazna teoria.

Odnosze wrazenie, ze oni nie bardzo wiedza co wlasciwie chca z ta gra zrobic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:23 
Cytuj  
sula napisał(a):
Zawsze możesz zrobić temat 'jakie gry w 2013' i pool-a bez mmorpg-ów i sobie tam wtedy ET czy Dirty Bomb wpisać.

Chodzi o to, ze autor tematu jasno tego nie okreslil, ze chodzi o mmorpg.

Imo ostatecznie bedzie wszystko na 1 miesiac. Moze wyjdzie jakis indie, ktory bedzie dobry na papierz ale zabije nas wydajnosc i niedopracowanie. Czyli np. takie Repo.

Odnosnie tematu, to dawalem w innym temacie ale tu bardziej pasuje http://youtu.be/QHO2EMo5NZE
Black desert, jak na bodajze pochodzenie azjatyckie ma niesamowita grafe. Predzej to bedzie dobre niz TESO. A WoD pewnie w 2014.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:31 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Chodzi o to, ze autor tematu jasno tego nie okreslil, ze chodzi o mmorpg.

fakt


iniside napisał(a):
Odnosze wrazenie, ze oni nie bardzo wiedza co wlasciwie chca z ta gra zrobic.

Też tak mam. Najbardziej mnie ciekawi ta gra przez to, że to pierwszy medieval w europejskim stylu fantasy mmorpg od dłuższego czasu. Choć tu od razy pojawia się kwestia ich nie zdecydowania, bo Zenimax mówił, że niby 'online rpg' a tu narazie wychodzi z zapowiedzi po prostu mocno zonowane, instancjowane i matchmaking mmo.(rpg). To im w zasadzie może dać największy sukces - bo wyraźnie biją w te same dzwony co WoW, Swtor, Rift, Lotro czy po części TSW, a jako jedyna z nowych gier tego typu będzie miała cross-teleport-auto-LFG od samego początku.


Ostatnio edytowano 6 sty 2013, 18:35 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:34 
Cytuj  
z tym "europejskim stylem" to bym nie przesadzal biorac pod uwage grafike.
http://s17.postimage.org/utahrsab3/ELDE ... ONLINE.jpg


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:36 
Cytuj  
Chce raczej dyskusji o w/w grach z tego względu że mimo wszystko dają nadzieje że nie będzie to crap, tzn może mi czy wam nie spodoba się ale ogólnie wydaje się że producenci tego podchodzą poważnie.
Można by dopisać dfo uw ale sorki aventurine miało swoje pięć minut i niech się sami ruchaja w tej grecji, a nie ponownie graczy.
WoD nie ma szansy by pojawiło się wcześniej jak 2-3 lata, Defiance wygląda na czysty shoterek, zobaczymy.

Blach Desert daje największą szanse pod warunkiem ze ta gra szybciej pojawi się na rynku, jeśli przegapią 2013 rok to będzie ściema jak mortal online i dfo uw.
BD ma bardzo ciekawy pomysł, "sterowanie tłumem" czyli można wydawać komendy grupie graczy online w raidzie by wykonywali jakieś grupowe ataki/taktyki, jest to rewolucyjne.
Repopulation ze względu na to że chcą w tej grze wskrzesić starego dobrego sw galaxies, zobaczymy.

Archeage po obadaniu chwilkę bety krzaczkowej ostudził mój hype, tu dyskutować można zacząć jak będzie data eu/us premiery.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 6 sty 2013, 18:40 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:36 
Cytuj  
@High

lol tyle to ja wiem. Porównywałem do innych mmorpg, pseudo-mmorpg, corpg, itd w ostatnich latach. Nie do singli przecież, ani do starych mmorpg-ów nawet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:39 
Cytuj  
hehe ok.

Co do Neverwinter to jest to troche co innego na tle pozostalych.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:45 
Cytuj  
...a i jeszcze warto zauważyć że korea nadal potrafi od strony graficznej i animacji ownowac resztę świata, która nadal za wzór bierze buro szary świat i kołki w dupach, jedna z dziesiątków gier koreańskich http://www.youtube.com/watch?v=HR_iBJcZtwI nie ma tu słodkości w stylu aion, miło się to ogląda ale czy ktoś ma ochotę na farmquest to wątpię.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:11 
Cytuj  
ta, ale pewnie i dziala lepiej od zachodnich produkcji.

DayZ imo jak najbardziej pasuje do tematu. Gloria victis nie rokuje nadziei? albo Embers of Caerus?


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 sty 2013, 19:14 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:13 
Cytuj  
No Neverwinter ma wlasnie b.fajne animacje i caly system walki wyglada intersujaco + robi to jednak europejski developer, dlatego licze, ze moze to byc cos ciekawego, bez super grindu. Boje sie tylko o to, ze PWE moze to spierdolic jakas syfna monetyzacja.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Odnosze wrazenie, ze oni nie bardzo wiedza co wlasciwie chca z ta gra zrobic.


No coz, w sumie mozesz miec racje. Teoretycznie w pierwszej kolejnosci robia TES w wersji online. Dopiero potem mmo. Dla mnie ok.
Tyle, ze widac, ze combat system (nawet ten po zmianach) jest dostosowany do wymogow mmo (chociaz to tez jest dyskusyjne). No i ograniczenia w swobodzie (dla mnie to jeden ze znakow rozpoznawczych serii TES). Nie mozna wchodzic na teren przeciwnej frakcji, nie mozna zabijac npc-ow w miastach, o pvp nie wspomne... Przy technologii mega-server, gdzie teoretycznie mozesz dostosowac gre pod siebie, i przy uzyciu phasingu, to lekkie przegiecie.
Jak to spierdola, to pojade do Zenimax i odwale im powtorke z Brevika w siedzibie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:57 
Cytuj  
Chyba sie starzeje - zaden z tych tytulow mnie nie jara. Moze ewentualnie sprobuje AA.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.