mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 02:27 
Cytuj  
Szukam kogos, kto zna sie na sprzecie kina domowego, gdyz na dniach zamierzam dokonac zakupu.

Na celowniku mam Yamaha (amp) RX-V630RDS i do tego DVD-S530. Teraz glowie sie nad dobraniem do tego kolumn 6.1 - nie wiem czy warto zaiwestowac w mocniejsze przody (np Yamaha NS300). Kolumny wybieram z oferty B&W i Yamahy. Calosc wyladuje w moim malym (<20m) pokoju, dlatego super mocne kolumny nie sa mi potrzebne.

Anyone?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 16:43 
Cytuj  
Msg. me on ICQ. Jestem audiofilem:)
Zastanow sie jaka kwota dysponujesz, sprawdz jaki masz pokoj, ile w nim mebli, jaki jego ksztalt i w ogole. Zastanow sie tez czy chcesz tylko kino domowe czy tez czasami posluchac troche dobrej muzyki. Bo ja na przyklad slucham glownie muzyki a przy okazji czasami uzywam sprzetu do kina domowego. Glosniki juz teraz moge ci polecic B&W, sam posiadam serie CDM NT, z glownymi 9NT. Graja slicznie. Tylko wzmacniacz potrzebny jest potezny z duza wydajnoscia pradowa bo straca na swoim uroku. Aha, 5.1, nie 6.1. Czemu? Zobaczysz, albo raczej przeczytasz.
Zreszta dorwij mnie na ICQ, sluze pomoca:) Jak bede:P Ew. sie zmailujemy. Bo zawsze duzo i dlugo pisze... szczegolnie n/t muzyki i sprzetu. Icq moze nie wydolic:P

EDIT: aha pamietaj, te parametry pokoju, umeblowania etc. sa bardzo wazne, bo nawet najlepszy sprzet po prostu "nie zagra" jak sie zle dobierze komponenty i otoczenie, a niestety w Polsce kasa nie sramy i sie sprzet dobiera do otoczenia:<

EDIT2: pokoj 20m jest idealny i nie ma takiego pojecia jak super mocne kolumny:| Po prostu sa kolumny. A to jak beda graly zalezy od ich parametrow i od sprzetu jaki do nich dobierzesz. One maja ZAGRAC a nie napierdalac... moze inaczej. Maja grac jak ty chcesz, raz napierdalac, raz oddac maksymalnie jak najblizsza realnosc dzwieku, raz rozkoszowac ciebie delikatnym dzwiekiem... wszystko zalezy od dynamiki utworu/sytuacji w filmie. Jak chcesz juz kupowac cos z B&W to maly kroczek w strone dobrego sprzetu... to nie zestaw dla dzieciaka marki Philips zeby mu napierdalaly waty i basy, praktycznie nie grajac.
EDIT3: Aha heheh moze bede sprzedawal moje tyly glosnikowe B&W DM 602 S2, kapitalne do kina domowego (na przod jesli maly pokoj, na tyl jest duzy pokoj lub silne glosiki z przodu). Stan idealny, kosz glosnika srednio-nisko tonowego jest pleciony z kewlaru. Do tego dwa standy, kazdy na trzech szpilkach z podkladkami. Ciezkie, dobrze stoja, nie przenosza drgan i pewnie trzymaja kolumienke. Czyli, monitorki do sprzedania moze beda:) Ile? Jeszcze kurna nie wiem:)
_________________
Rimor Soldier...Omni-Tek is your friend:[
------------------------
-->Me & My Mallorie:)<--

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oyci3C dnia 2002-12-07 16:48 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oyci3C dnia 2002-12-07 17:00 ]</font>


Posty: 15
Dołączył(a): 14.12.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2002, 12:21 
Cytuj  
Podaj chociash zakres cenowy w zaokrągleniu do 1k :wink:


_________________
Ekhm..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.