mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2003, 06:12 
Cytuj  
Mial ktos okazje grac w retail version? Dowiedzialem sie wlasnie, ze to wyszlo w Polsce i to juz kawalek czasu temu:


Posty: 32
Dołączył(a): 20.12.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2003, 21:17 
Cytuj  
Już grałem, choć przyznam się szczerze, że na razie tylko chwilę. Pierwsze wrażenia? wyobraz sobie Deus Ex w wersji Multiplayer i wiesz wszystko co na razie ja wiem :smile:) generalnie początki mi się podobają, zarzuciłem na razie EQ, żeby lepiej wykorzystać 4 tygodnie free. widok FPP i co ważniejsze walka w prawdziwym REAL TIME. warto spróbować


_________________
każdy głupi może gwizdać na cmentarzu, wystarczy odpowiednio ułożyć wargi

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2003, 21:41 
Cytuj  
Mniej wiecej jak to wyglada, to wiem, bo gralem w beta 3. Zastanawiam sie, czy od tamtej pory cokolwiek sie zmienilo i czy nie trzeba juz chodzic bez konca po kanalach, zeby jakis konkretny level zdobyc. No co poza biciem monsterow mozna robic? Czy ludzie robia jakies guild wary, czy (jak to Europejczycy) siedza na Plaza i trzymaja sie za rece?...


Posty: 32
Dołączył(a): 20.12.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2003, 22:22 
Cytuj  
tak naprawdę to jeszcze nie wiem, za krótko gram, ale już zostałem przyjęty do jakiejś glidii. chociaż jest coś co może dobrze wróżyć. szliśmy do kanałów potrenować i napatoczył się jakiś kolo wrzeszczący na wszystkich. kolesie, którzy nas prowadzili spanikowali i zarządzili natychmiastową ewakuację, tłumacząc to tendencjami kolesia i jego glidii do tłuczenia wszystkich i wszystkiego. na tego kolesia zaczął bluzgać inny koleś grożąc mu sprowadzeniem mu na łeb swoich kolesi ii tak zostawiliśmy ich wiejąc, jak umawiali się na jakieś slash party. zapowiadało się ciekawie, chociaż ja nadal leveluje w kanałach. chociaż największym na razie problemem dla mnie, to znalezć drogę powrotną do apartamentu z najkrótszego nawet spacerku :smile:)


_________________
każdy głupi może gwizdać na cmentarzu, wystarczy odpowiednio ułożyć wargi


Posty: 24
Dołączył(a): 30.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2003, 23:31 
Cytuj  
Gram w NC od bety 4 i teraz non-stop w retail.

Jest napewno lepiej niz bylo w becie czy to ze stabilnoscia czy tez zawartoscia gry, chociaz synchy czy error'ow wciaz sie troche zdarza to jednak jest o niebo lepiej.

Zeby wyjsc z progu bycia takim totalnym niubajem wciaz trzeba polowac czy to w piwnicach, czy to kanalach (pepper albo miejskie), lub jest startuje sie jako City Merc, Twilight Guardian, Fallen Angel to wtedy poluje sie w bazach tych frakcji naszczescie nie na mutanty.

Istnieje jednak mozliwosc rozwoju postaci poprzez konstrukcje, researching chociaz to juz jest trudna i zmudna zabawa.

Co do walk o opy i generalnie miedzy klanami to dzieje sie sporo, czy to walki w pepper czy tez atak/obrona outpost'ow. Klanow jest duzo i dla kazdego op'a nie starczy, teraz szczegolnie male klany maja problemy z przebiciem sie przez te wieksze trzymajace po kilka op'ow kazdy.

Sporo zmian jest ostatnio w Neocronie, zmiany w systemie SL czy tez wieksze utrudnienia dla notorycznych pk, jednak zwykla walka nie jest utrudniona wiec jest co robic w tym aspekcie.

Zapraszam do przetestowania bo warto, mi jak narazie gra po trzech miesiacach jeszcze w ogole nie zaczela sie nudzic, mam co robic prowadzac klan itd.

Jeszcze o zawartosci, zostala dodana ogromna masa czarow dla psionikow, troche broni, pojazd APC.
Poza tym szykuje sie powoli darmowy dodatek z drugim miastem (York), epic runs (questy dla frakcji, klanow), power armory dla wszystkich klas, hack net (taka siec dla hakerow, ma ponoc przypominac okienko MS-DOS) no i troche pozniej mechy bojowe coby rozruszac walke przy uzyciu pojazdow takze.

-End of commercial brake-

PS.Jak ktos sie skusi to zapraszam na serwer Pluton (jednopostaciowy, anglojezyczny), zapraszam tez do klanu Narrenturm.

I radze unikac cztero postaciowych serwerow, chyba, ze komus podoba sie rozgrywka przy uzyciu postaci mulow...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2003, 23:49 
Cytuj  
a jak tam z pvp ogolnie ? kazdy mzoe kazdego atakowac ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 01:09 
Cytuj  
Wlasnie zastanawiam sie, na ktorym serwerze zaczac grac... Z jednej strony jedna postac fajnie brzmi, ale znajac zycie to ci, co beda chcieli i tak kupia kilka kont, zeby na takim jedno-postaciowym serwerze miec przewage nad reszta.

O ile od bety strasznie sie to nie zmienilo, to PvP wyglada tak... ze mozesz atakowac w wiekszosci zone'ow wszystkich bez LE. Jest pare miejsc calkowicie bezpiecznych (Plaza) i jest troche miejsc chronionych przez straznikow, ktorzy rzuca sie na ciebie, jesli zaatakujesz kogos o SL+ (Soul Light dziala mniej wiecej jak karma w UO).
Wspomniany LE to taki chip, ktory siedzi w glowie, rodzaj PvP Switcha. Jesli ktos go ma, to nie mozesz go zaatakowac, ale z takim implantem w mozgu wolniej rosnie exp, sa wieksze wymagania na bron itp. Implanta nie mozna przenosic pomiedzy postaciami i nie mozna go naprawiac, a bardzo sie psuje za kazdym razem, jak sie go wyjmuje/wklada (to tez sie moglo zmienic...).
A poza tym PvP jest nawet niezle, bo strzela sie jak w Quake'u - Tryb FPS, crosshair i dodatkowo celnosc i dmg zalezny jest od skilla w broni, ktorej uzywasz. Nie wiem, jak to wyglada z PSI. Do tego sa pojazdy, masa broni(takze bialej), armorkow, implantow, dronow...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 01:21 
Cytuj  
to ze tryb fpp jest to wiem bo to mnie przekonuje do tej gry troche ale ten implat coz wolalbym full pvp troche to nierealne masz implat niemozna cie zabic co ten implant robi ? dziala na podswiadomosc goscia ktory chce cie zalatwic ? ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 01:22 
Cytuj  
a co te opy ? co gosc mowil :smile:


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 02:27 
Cytuj  
Nie wiem... Outposty? W kazdym badz razie za moich czasow jeszcze tego nie bylo :E Nie doszukuj sie realizmu w grze S-F kthx.


Posty: 24
Dołączył(a): 30.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 02:38 
Cytuj  
Teraz sie troszke zmienilo, LE nie mozna (od nastepnego patcha) wkladac juz z powrotem dzieki bogu wiec w tryb pvp przenosisz sie na stale.

Poza tym tak jak Konrador napisal, mozna atakowac kazdego wszedzie poza kilkoma bezpiecznymi sektorami (stacja metra, plaza czyli w zasadzie taki rodzaj targu), tak wiec pvp jest sporo.

Opy to outposty, takie bazy porozrzucane po calym swiecie, aby zdobyc opa trzeba go zhackowac (a nastepnie obronic ale to juz inna bajka) op daje na terenie sektora w ktorym sie znajdue kazdemu czlonkowi klanu - +50 research (laboratorium), +50 construction(fabryka), +50recycling(kopalnia), +50hacking(uplink) lub +20 do kilku skilli bojowych(forteca).
Poza tym op daje 10 000cr co godzine na konto klanowe, generalnie rzecz biorac posiadanie op'ow sie bardzo oplaca i to o nie idzie cala walka poza miastem.

Co do serwerow jedno/wielo postaciowych to oczywiscie mozna miec kilka kont ale jednak NC nie ma takiej bazy graczy aby byl to juz proceder nagminny no i jest pare spraw z serwerami kilkupostaciowymi, gra na nich kupa niemcow (to moze byc nawet plus jesli ktos sprechen sie deutchen czy jakos tak), calkowity brak klimatu, mniej graczy i to nawet dwukrotnie(!) w godzinach szczytowych, calkowity brak zaleznosci pomiedzy wojownikami/konstruktorami itd. (bo kazdy ma swojego), paranoja z klanami(twoj klan walczy z innym wiec tworzysz nowa postac wprowadzasz do przeciwnego klanu i robisz za pluskwe, jak dla mnie to paranoja), glupio sie walczy z jesli wiadomo, ze koles moze wrocic inna postacia (to juz nie ta zabawa)... i wiele wiele innych.

A jesli chcesz cos przetestowac to logujesz sie na serwer 4-postaciowy i tam sprawdzasz.


Posty: 24
Dołączył(a): 30.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 02:42 
Cytuj  
Jesli ktos sie zdecyduje grac na Plutonie to prosze na directa (imie Triss) albo wyslac maila w grze. Chetnie pomoge.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 03:14 
Cytuj  
hmmm niezle ale poczekam z decyzja niedlugo rynek zasypia tony nowych mmorpgow i zobacze kto gdzie pojdzie

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 13:29 
Cytuj  
Hmm, w takim razie wolalbym chyba grac na tym jedno-postaciowym. W Deutsch to od biedy umialbym sie przywitac i przedstawic ;), a od Niemcow wole sie trzymac z daleka. Ale czytalem, ze slabo moze byc tam z pingiem... Mam SDI i na polaczenia po Europie w sumie nie narzekam, a z serwerami za duza woda roznie bywa:E


Posty: 24
Dołączył(a): 30.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 13:51 
Cytuj  
Rzeczywiscie pare osob narzeka na pingi na serwerach jednopostaciowych, ja mam SDI i ping 100-120 (raz na tydzien zdarza sie, ze wzrosnie do 2500 na pare minut), nie mam zadnych problemow z lagiem.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 13:58 
Cytuj  
W takim razie postanowione :O Szkoda tylko, ze gra tam tak malo Polakow.


Posty: 24
Dołączył(a): 30.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 14:06 
Cytuj  
Kilku polakow to:
Triss
Skryre
Lorgoth
Chemik
(ci sa w moim klanie)

poza tym
Constantin
Dr Quinn (co za nick :smile:

i jeszcze widzialem czterech innych ale nie pamietam nickow.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Triss dnia 2003-01-26 14:06 ]</font>


Posty: 32
Dołączył(a): 20.12.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 15:36 
Cytuj  
LUUUDZIE!!!! ja też gram na PLUTO, jako zupełnie zielony PE Thomallas, należe do klany PsyNet, ale, jeżeli nie będzxiecie miwli nic przeciwko, to przeniosę się (jeżeli mnie przyjmiecie ofcs) nie mam możliwości długo pograć, dlatego jestem raczej wiecznym newbie, ale chyba nie odrzucicie krajana :smile:). Dam DM-a jak dsię zaloguję . Gdzie was można znalezć? (ja na razie nie mogę wyjść poza kwadrat Via-Plaza, po prostu boje się,że nie trafię z powrotem do siebie :smile:)) mam jakieś problemy z NavRayem, za każdym razem kieruje mnie do ProtoPharmaLabs :smile:)


_________________
każdy głupi może gwizdać na cmentarzu, wystarczy odpowiednio ułożyć wargi

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 16:20 
Cytuj  
[i]ja na razie nie mogę wyjść poza kwadrat Via-Plaza, po prostu boje się,że nie trafię z powrotem do siebie )) mam jakieś problemy z NavRayem, za każdym razem kieruje mnie do ProtoPharmaLabs[i]

Pewnie po jakies medykamenty na skleroze :)


Posty: 32
Dołączył(a): 20.12.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2003, 23:02 
Cytuj  
kehem, kehem, niby jaką sklerozę, o czym miałbym niby zapomnieć, a w ogóle, to kto ty jesteś? tzn gdzie my jesteśmy..... jacy my... a w ogóle to co ja tu robie, miałem być.... hmmm nie pamiętam


_________________
każdy głupi może gwizdać na cmentarzu, wystarczy odpowiednio ułożyć wargi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.