mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 10:22 
Cytuj  
Poza tym ze nie spalem cala noc i jest teraz 5:15 AM jak wlaczyli prad w naszym rejonie to nie bylo az tak zle. Kazdy sie przygotowal na 2-3 dni bo kazdy pamienta jak takie cos identyko stalo sie w 1962 :smile:

Poszedlem z ojcem 4 godz. po straceniu pradu przejsc sie po sklepach kucic troche rzeczy. czywiscie wszystkie baterie i swiece byly juz dawno wykupione. My mielismy jednak latarke no i swiece byly w domu.

Jeden plus z tego wszystkiego to to ze na przyklad lody sprzedawali 1.5$ a normalnie kosztuja one ok. 3-4 $ :smile:
Kazdy byl nastawiony ze to potrwa jeszcze do soboty czy niedzieli i co kolwiek potrzebowaloby zamrazarek bylo sprzedawane tanio :smile:

Anyways... rzad widac nic nie zrobil od czasu 1962 by bardziej zabezpieczyc lacza pradu. Wczorajsze (august 14) wydarzenie o tym swiadczy...

Moim zdaniem US pokazala jak slabo jest jeszcze przygotowana na cokolwiek. Terorrysci wiedza teraz w co mierzyc chyba bo jak nie ma produ to nie pomoga milionowe alarmy i zabezpieczenia Ameryce.

P.S.
Podczas braku pradu NYC bylo totalnie odsloniete. Swiatla na korytarzach dzilaly przez 30 min.( sa to swiatla awaryjne w razie pozaru), w ciagu kilku godzin sklepy byly wysprzedane z potrzebnych rzeczy (woda, chleb, baterie, swiece... ), pompy na CPN-ach nie dzialaly bo wszystko jest zmodernizowane i elektronicznie obslugiwane itd itd itd...

Co coz... Ide wlaczyc AC i sie przespac troche bo dochodzi 5:30 rano. Duzo emocji wczorajszy dzien i dzisiejsza noc przyniosly :smile:

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 10:59 
Cytuj  
Wiesz Luki nigdy nie bylem w US(chociaz mam nadzieje ze jeszce bede :smile:) ale wydaje mi sie ze takie "dzialy" jak wojsko czy systemy zabezpieczen jednak prad mialy.Nie wiem, moze za duzo telewizji ogladam ale wydaje mi sie ze taka potega militarna musi miec jakies dodatkowe generatory przynajmniej dla wojska :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 11:02 
Cytuj  
Jeden plus z tego wszystkiego to to ze na przyklad lody sprzedawali 1.5$ a normalnie kosztuja one ok. 3-4 $

taaaaaaa tez chce zeby abonament za mmorpgi byl rowny cenie 3ch lodow ;]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 11:35 
Cytuj  
16zl za lody sie u Was placi? OMG :sad:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 11:52 
Cytuj  
u nas za tyle to z 30 kupisz...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 13:27 
Cytuj  
Ale chyba nie takich lodow z zamrazarki Asston :(

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 16:26 
Cytuj  
Wkoncu wstalem :smile:
No tak, wojsko itd napewno mieli prad. A jak nie mieli to zciagneli generatory od Con Ed i prad byl.
Szpitale, Wall st., policja itd itd.. maja swoje generatory wiec oni byli ok.

Przypomnialo mi sie jeszcze jak wrucilismy z zakopow z ojcem. Nie mielismy wystarczajaca baterii do radia ( 4 D baterie ) wiec sami zaczelismy eksperymentowac :smile: Wcisnelismy na sile inne, mniejsze baterie i w 45 min mielismy radio dzialajace :smile:

Przypomialo mi sie jeszcze jak swiatla padly i ciemnosc ok. 8:30 PM zaczela powielac NYC ze taka screne juz raz widzialem :smile: W filmie "28 days later". Fakt to tylko film no i nie bylo virusa ale zrobilo sie "niewygodnie" mowiac lekko jak jedyne swiatla wydobywaly sie z przejezdzajacych samochodow i karetek, strarzy i policji :smile:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2003, 16:28 
Cytuj  
kon nie wiem jak u ciebie ale w sklepie na osiedlu sa lody w kubeczkach po oklo 60gr..

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 15:01 
Cytuj  
Heh Konradorowi pewnie chodzilo o takie lody to sie bierze koledze ze spodni, tak to sie nazywa potocznie. Ale badzmy wyrozumiali dla Kon'a, przeciez gej to tez czlowiek:)


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 16:17 
Cytuj  
Peonz0r kim ty wogole jestes pajacu?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 16:18 
Cytuj  
Nastepny ash tzn debil nam rosnie?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 17:51 
Cytuj  
No p33nz0r niezly jest, fakt. Prawdziwy Sherlock na dodatek...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 18:39 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-17 17:18, Aenima napisał:
Nastepny ash tzn debil nam rosnie?




No tos nam przygadal, az sie poplakalem :<< Aenima: ja rozumiem ze jestes tepy ze kochasz kona i mu ciagle lizesz dupe i inne organy, ale jak chcesz po nas pojechac nie musisz odpowiadac sam sobie, starczy nacisnac przycisk edit. Pozatym please, postaraj sie troche bardziej napracowac nad postami bo narazie to 3/4 twoich postow nic nie wnosza..

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 19:59 
Cytuj  
Ide sobie stad:< Tgo forum is gay, postuje na nim z 5 osob i sobie chata zrobili:/
Bye.
Aenima: Nie chcesz wiedziec kim ja jestem...


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 20:23 
Cytuj  
Peniusz, nie odchodz :


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 21:20 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-17 19:39, Ashton wybelkotal again:

No tos nam przygadal, az sie poplakalem :<< Aenima: ja rozumiem ze jestes tepy ze kochasz kona i mu ciagle lizesz dupe i inne organy, ale jak chcesz po nas pojechac nie musisz odpowiadac sam sobie, starczy nacisnac przycisk edit. Pozatym please, postaraj sie troche bardziej napracowac nad postami bo narazie to 3/4 twoich postow nic nie wnosza..


twoja elokwencja i wiedza mnie poraza
jezli dupa jest organem to grats kretynie ,
ale 12 letni szczeniak moze takich trudnych rzeczy nie wiedziec.
Idz na przyrode czy tam biologie i doucz sie.
Powiedzal bym ci kto tu jest tepy ale zreszta sam sie domysl
Click me!

Aenima: Nie chcesz wiedziec kim ja jestem...
chce


_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-08-17 22:20 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.