mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 01:56 
Cytuj  
Na wstepie jeszcze raz zaznaczma ze nic wam o filmie nie powiem konkretnego bo byscie przylecieli tu osobiscie i mnie pocwiartowali jak bym wam zepsul nastruj opowiadajac film :smile:
Moje wrazenia w prawdze nie interesuja pewnie wiekszosc z was ale musze sie z kims nimi podzielic :smile:
Film byl cudo chociaz musze isc z 1-2 razy jeszcze bo koncowki nie do konca zrozumialem chyba :smile: Co do filmu jednak to sie prawie nie posikalem z emocji :smile: Jestem gotow pisac list do braci Wachowskich jaki to ja jestem dumny ze Polacy tez umia dobrze rezyserowac :smile:
Warto bylo czekac, naprawde... chociaz szkoda ze to juz ostatnia czesc :/ No ale coz, jak to Oracle mowi "Wszystko ma poczatek i koniec" :smile:
Przyjemnego ogladania jak u was wyjdzie/wyszedl. Dopiszie swoje opinie JAK OBEJRZELISCIE ( a nie co spekulujecie o filmie ).
Nara.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 03:19 
Cytuj  
Ja ide w weekend dopiero... Teraz staram sie uwazac na spoilery :

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 03:50 
Cytuj  
Czy aby na pewno polacy ? Z tego co wiem to
bracia Wachowscy urodzili się i dorastali w Chicago i bynajmniej nie czują się polakami ...

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 06:37 
Cytuj  
Poza tym nie bardzo można o nich już mówić bracia - raczej rodzeństwo.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 06:50 
Cytuj  
No jezeli byl taki wspanialy to teraz tylko zalowac ze 2ka wyszla, bo popsula wszystko, ale i tak nie masz sie co zalamywac, teraz wyjdzie pewnie jeszcze 147 filmow w alternatywnej rzeczywisotsci i kilkaset gier polegajacych na tym samym tylko ze z innymi poke.. wrogami. Moga jeszcze napisac film o kazdym z bohaterow, dorzucic kilku innych, co robily inne postacie, prequele itp..

Oni napewno beda doic z tego kase jak lucas ze star warsow.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 10:21 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-06 06:50, Ashton napisał:
... tylko ze z innymi poke.. wrogami.


Za dużo grasz w te pokemony.... :/

Cytuj:
Oni napewno beda doic z tego kase jak lucas ze star warsow.


A niech sobie doją, mi to absolutnie nie przeszkadza. Jak zrobią tysiąc prequeli/sequeli, 10 seriali na motywie Matrixa i będzie to w miarę zjadliwe to z przyjemnościa dam się wydoić braciom Wachowskim, zamiast komuś innemu.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 11:50 
Cytuj  
jeszcze powiedz ze star wars 1 i 2 ci sie podobaly..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 12:17 
Cytuj  
Tak. Podobały mi się.
Widziałem dzisiątki/setki gorszych filmów.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 12:27 
Cytuj  
Atak klonów nie był taki zły :smile:
BTW : Marku co z twoja recenzją Neocrona ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Razorback6(3) dnia 2003-11-06 13:03 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 13:43 
Cytuj  
Co do matrixa to raczej nie moga zrobic juz spin-off z innych postaci. Bedziesz wiedzial co mam na mysli jak obejrzysz revolutions :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 14:23 
Cytuj  
Recenzja Neocrona w moim wydaniu raczej nigdy się nie ukaże. Nie mam czasu grać w uber mmorpgi. Nawet na tego triala szkoda mi czasu :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 14:28 
Cytuj  
Hmm pierwsza czesc byla doskonala, druga juz gorsza a trzecia jest po prostu fatalna.

Jasne ladne efekty.Umm no tak na ladnych efektach sie konczy.

Juz w drugiej czesci nie za bardzo wiedzili co z ta fabula robic a w trzeciej...

Taki filmik do zobaczenia, po pierwszej czesci czlowiek wychodzil z kina i jeszcze godzinami myslal o tym co zobaczyl na ekranie. (jak kogos fascynowal jakis film to wie o czym mowie)
Po drugiej i trzeciej po prostu sie wychodzi i idzie do domu.

To moje osobiste odczucia.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 14:37 
Cytuj  
mowie o epizodach :razz: a 1 i 2 byly okropne, na jednym i 2gim przysypialem

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 14:42 
Cytuj  
A ja mowie o matrixie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 14:48 
Cytuj  
Zematis, mam bardzo podobne odczucia, chociaz jeszcze nie widzialem trojki. Znam ludzi, ktorzy kilka dni po premierze Matrixa zastanawiali sie w jakim swiecie zyja, oraz czym sie rozni rzeczywistosc od snu itd. Po Reaktywacji tego nie bylo. Dla mnie druga czesc to bylo dobre kino akcji bez wiekszej 'glebi'.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 14:54 
Cytuj  
To jestem zawiedziony waszymi opiniami :/ Sa to jednak wasze opinie wiec nie bede sie z nimi sprzeczal ale myslalem ze wam sie zpodoba dosumowanie matrixa :/


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 15:46 
Cytuj  
Luki to jest tak zwany syndrom Polaka.
W stanach pytasz kogoś jak się czuje odpowiada, że świetnie. W Polsce w dobrym tonie jest powiedzieć, że źle, boli głowa, gorąco/zimno.

Kraj narzekaczy :wink:

Film za długi/krótki, nudny/za dużo akcji/nie wiadomo o co chodzi, efekty specjalne kiepskie (my wolimy gumowe potworki z Wiedźmina), plenery źle dobrane (ahh ten las.... krzyży z "nic śmiesznego"), itd. itp. Generalnie jesteśmy urodzonymi krytykami :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 15:47 
Cytuj  
Zawiedziony? Ze sa ludzie na ktorych efekty wizualne czy sceny walki nie robia wrazenia?

Geniusz pierwszej czesci tkwil w fabule.
Druga i trzecia to sa juz dojne krowy wytworni.

Bardzo ale to bardzo rzadko taki sukces udaje sie powtorzyc.
I nie mowie tu o sukcescie kasowym , bo jasnym jest z i 2 i 3 takiowy odniosa.

Po prostu jedynke udalo im sie zrobic tak doskonale ze nie sa juz w stanie "przeskoczyc" samych siebie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 15:57 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-06 15:46, Mark24 napisał:
Luki to jest tak zwany syndrom Polaka.
W stanach pytasz kogoś jak się czuje odpowiada, że świetnie. W Polsce w dobrym tonie jest powiedzieć, że źle, boli głowa, gorąco/zimno.

Kraj narzekaczy :wink:

Film za długi/krótki, nudny/za dużo akcji/nie wiadomo o co chodzi, efekty specjalne kiepskie (my wolimy gumowe potworki z Wiedźmina), plenery źle dobrane (ahh ten las.... krzyży z "nic śmiesznego"), itd. itp. Generalnie jesteśmy urodzonymi krytykami :smile:



A Ty masz syndrom polonusa widze...

edit:btw jaka Ty ameryke widziales ze kazdy zapytany jak sie czuje mowil ze swietnie?
Bo ja tam spedzilem ladne pare lat z mojego zycia i jakos nie przypominam sobie zeby kazdy chodzil z usmiechem od ucha do ucha i na dzien dobry odpowiadal ze czuje sie swietnie.
Zastanow sie co piszesz nim postniesz.

_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-11-06 15:57 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-11-06 16:13 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 16:37 
Cytuj  
marek: jezeli ci sie podobaja gumowe stworki i inne takie rzeczy to twoja prywatna sprawa, wiec please nie mieszaj w to calego kraju

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.