mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2003, 19:12 
Cytuj  
Jak ktoś może nich zajrzy i sobie poczyta.
serwer news.faq.net.pl, lista: pl.rec.gry.komputerowe.pl, wątek: pytanie o mmorpg.

oto co lepsze kwiatki:

Cytuj:
>1. Które free mmorpg grupa prgkr by mi poleciła? Czy Tibia to najlepszy
>wybór?

nie znam sie na mmorpgach, ale krotko pogralem w Tibie...
nudy, panie... :/



Cytuj:
Co do UO.
Co nie oznacza ze rozni sie na niekorzysc darmowych.
Pewne rzeczy sa lepsze, pewne gorsze, gorsza jest na pewno stabilnosc.
(chociaz np. polski dream master jest chyba na okraglo up).
Jesli szukasz klimatu rpg to polecam wlasnie free rpg shard-y (serwery).
Mi one bardziej przypadly do gustu niz shardy orginalne, platne (tzn.
serwery osi).
Kwestia gustu.
Do wielu poslkich free shardow ping (szybkosc polaczenia) potrafi byc bardzo
dobry, duzo lepszy niz do serwerow osi.
Ja np. do dream mastera mam pinga 20-30 ms.



I mam pytanie, już tak od siebie.
Otóż, może to i głupie ale nigdy nie gralem na jakichś shardach, emulatorach itd. I nawet mnie to nie ciągnie :sad:
O co chodzi z tym klimatem?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2003, 19:53 
Cytuj  
ot zasady zerzniete z arkadii i jak ktos nie podporzadkuje gmy maja zabawe z swojej roboty...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2003, 20:16 
Cytuj  
eee z tym klimatem to nieco bardziej skomplikowane :smile: np. zeby miec gm anat to niemozna makrowac (przeciez to nierealistyczne!) trzeba tego uzywac sprawdzajac czy wygramy z n-tym headlessem ;] i lata tam zgraja imanoobkow :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 11:21 
Cytuj  
No ale co to jest ten klimat? Nigdy nie grałem na żadnym emu, a ludzie tam piszą, że emu wcale nie jest takie złe bo jest tam o niebo lepszy klimat.

O co chodzi?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 14:27 
Cytuj  
O jezu...
Chodzi ogulnie o to ze na OSI szardach masz moze troche wiecej sfobody ale placisz miesiecznie. Na darmowych szardach nic nie placisz ale musisz sie podporzadkowac zasada stworzynym przez tych ludzi co prowadza dany server. Jak nie bedziesz ich sie sluchal i gral tak jak oni chca to cie zbanuja albo wrzuca do wieziena za na przyklad pisanie ":)" zamiast "*Smiles*".


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 14:31 
Cytuj  
Chyba o to, ze trzeba schodzic z konia przed sklepem, na serwerze gra tak malo osob, ze ''dziala'' tylko 1-2 miasta, wiec kazdy kazdego zna, no i kazdy sili sie na mowe staropolska... Rzeczywiscie klimat jest - cyrkowy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 22:50 
Cytuj  
Czyli żeby rozwiać ostatnie wątpliwości:

zamiast mówić - "afk 3min - bio", na shardach odstawiamy mały kabaret w stylu "a teraz przepraszam szanownych waćpanów, konia napoić muszę i żwawo wracam" ???

heh, to może byc nawet zabawne :wink:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 23:29 
Cytuj  
Cos w tym stylu... Jak ktos ma lagi to ma zbindowany emot *Skurcz* , fajnie to wyglada jak idzie grupka 10 pp... Wacpanow na mobki i kazdy *Skurcz* *Lapie go skurcz w nodze i kustyka* *Widac jak cierpi z powodu zakwasow* *Ledwo co chodzi na nogach przez reumatyzm* itd itp.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 23:22 
Cytuj  
GMi robia oswiecim... Gracze sa zmuszeni do walenia tekstow w stylu "ktory krag zrecznosci posiadles?" itd.. bo ma byc "klimatycznie" a przez pojecie klimat nie nalezy rozumiec dobrej zabawy itd... nieee.... Tu chodzi o to zeby miec pobindowane "Witaj!" "Zegnaj" itd pod klawiszami.. Bo na np ZS dostaniesz ban za nie przywitanie przechodnia :smile: (sic!)

Inaczej mowiac.. .chcesz klimatu fajnej gierki, idz na osi. Chcesz sie bac o swoja postac i slizgac w wazelinie zeby po rok ugry zabic smoka w 10 osob... Idz na ansz polskie "kliamtyczne" shardy :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2003, 02:58 
Cytuj  
zabawne ale mam dziwne przeczucie bloob ze nie tak dawno temu byles GM-em UO freeshardu
a moze sie myle wyprowadz mnie z bledu :smile:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2003, 08:40 
Cytuj  
Cytuj:
Chcesz sie bac o swoja postac i slizgac w wazelinie zeby po rok ugry zabic smoka w 10 osob... Idz na ansz polskie "kliamtyczne" shardy :smile:


teraz rozumiem czemu konrador tak nie lubi eq :grin:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2003, 12:03 
Cytuj  
Myslisz, że wyślizgał już swoje w tej "wazelinie" ?? :wink:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2003, 11:48 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-29 02:58, Aldatha napisał:
zabawne ale mam dziwne przeczucie bloob ze nie tak dawno temu byles GM-em UO freeshardu
a moze sie myle wyprowadz mnie z bledu :smile:

ale tamten byl chyba jedyny polski gdzie mozna bylo grac bez "klimatu" ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.