mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 09:37 
Cytuj  
Mam propozycje dodania nowej zasady postowania. Kasowanie postow za bledy ortograficzne, bo mi rece opadaja jak widze mase bledow w podstawowych wyrazach. Bedzie to z korzyscia dla ludzi, ktorzy takich bledow nie robia (chodzi o trwale uszkodzenie mozgu) i dla ludzi, ktorzy takie bledy robia (rodzice sie uciesza, ze ich pociecha nauczyla sie w koncu poprawnie pisac i podwyzsza jej kieszonkowe :wink:).
Naprawde nie trzeba byc mistrzem ortografii, wystarczy odrobina dobrej woli. Jak ktos nie zna podstawowych zasad to moze miec tylko zal do siebie. Niech wyswiadczy NAM (tym nie robiacym bledow :wink:) przysluge i sie ich nauczy. Zasady powinny byc w kazdym slowniku ortograficznym.
Wracajac do kasowania postow. Jak delikwent zrobi bledy ortograficzne to pan Moderator zrobi edit, wytnie wszystko i napisze, np.: "Zachecam do korzystania ze slownika ortograficznego". Jak ktos zostanie zmuszony do pisania tego samego postu kilkanascie razy, to moze sie zastanowi nad pisownia.
Jak ktos nie ma w domu slownika to moze korzystac z tego.

Pozdrawiam analfabetow. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 09:48 
Cytuj  
a co z ludzmi ktorzy mieszkaja od dluzszego czasu za granica ?

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 10:22 
Cytuj  
Faktycznie ludzie mieszkajacy zagranica, np. od 6 roku zycia moga miec problemy z poprawna pisownia.
Jak to mowia, czlowiek uczy sie cale zycie. :wink: Nie widze powodu dla ktorego nie mogliby opanowac zasad poprawnego pisania. Jakze potrzebnych i swiadczacych o kulturze osobistej piszacego.

_________________
Are you who you think you are Obrazek

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mutant dnia 2004-03-19 10:23 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 12:09 
Cytuj  
Masz szczescie ze ja nie jestem moderatorem
bo wtedy twoj post wygladal by tak
Mam propozycjie dodania nowej zasady pozdowania. Kasowanie postuw za bledy ortograficzne bo mi rece opadaja jak widze mase bleduw w podstawowych wyrazah. Bedze to z kozyscia dla lódzi, któży takih bleduw nie robia (hodzi o trfale ószkodzenie muzgó) i dla ludzi, ktozy takie bledy robia (rodzice sie óciesza, ze ich pocieha nauczyla sie w koncu poprawnie pisac i podwyza jej kieszonkowe ).

a tak na serio polecam omijac dzial darmowe mmorpg i powinno wystarczyc.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 12:21 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-19 09:37, Mutant napisał:
Mam propozycje dodania nowej zasady (...)


MoŻe teŻ zaczniemy wymagac stosowania polskich znakÓw diakrytycznych? :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 12:26 
Cytuj  
a powaznie

Kazdy sam pracuje na swoja opinie.
Mozna co prawda zmusic ludzi do tego zeby pisali ortograficznie, nie uzywali slangu, stawiali we wlasciwym miejscu przecinki i kropki tylko po co?
Jesli czujesz ze to jest Twoim powolaniem to sie nie krepuj :smile: ale mi sie nie usmiecha czytanie w calosci debilnych tekstow np. Pana42 - sprawdzam czy nie ma za duzo bluzgow i tyle :smile:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 12:33 
Cytuj  
Nie sondzirz rze niektuszy lócie maiom wasznieirze szedzy na glofie nisz nauka ortograwi ?

P.S. Pan42=Pan24 ? ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 12:37 
Cytuj  
To kto poprawi wszystkie bledy ort. na forum ? Mutant? reflektujesz?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 12:42 
Cytuj  
Znajac Mutanta to zmajstruje jakiegos robaka ktory to za niego zrobi :smile:

Ja sie natomiast zastanawiam czy ten pomysl nie wynika przypadkiem z tego, ze SO ma 28% poparcia i Mutantowi sie udzielila psychoza: "przyjda prosci ludzie, rolnicy, sól tej ziemi.... inaczej mowiac - debile :grin:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-03-19 12:44 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 12:45 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-19 12:42, Karol66 napisał:

Ja sie natomiast zastnawiam czy ten pomysl nie wynika przypadkiem z tego ze SO ma 28% poparcia i Mutantowi sie udzielila psychoza ze zaraz przyjda prosci ludzie, rolnicy, sól tej ziemi.... inaczej mowiac - debile :grin:



ROFL jak juz jestesmy w tym temacie to http://info.onet.pl/888635,11,item.html


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 13:01 
Cytuj  
propaganda

pamietam jak Tyminski dostal tez cos ok 30% poparcia to sie od razu z "niezaleznego kandydata z Kanady" (prasowe okreslenia z czasow gdy mial 5% glosow) zrobil wspolpracownikiem SB, kartelu z Medelin i szalencem (choc w to ostatnie bylem gotow uwierzyc nawet wtedy gdy mial jeszcze te 5% :grin: )

Prawdziwym problemem jest to, ze Leper jest dokladnie na poziomie tych 30% spoleczenstwa i trudno sie dziwic, ze glosuja na podobnego sobie (szczerze mowiac to dziwie sie ze dopiero teraz to robia)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 13:01 
Cytuj  
Karol i Ashton - bardziej sie postarajcie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-03-19 13:20 ]</font>

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 13:09 
Cytuj  
Cytuj:
Karol66 napisał:
...Mozna co prawda zmusic ludzi do tego zeby pisali ortograficznie, nie uzywali slangu, stawiali we wlasciwym miejscu przecinki i kropki tylko po co?...

Dla dobra rasy ludzkiej. :grin:



Co do znakow diaktrycznych to wszyscy wiedza, ze nie uzywa sie ich ze wzgledu na dwa standardy ISO-8859-2 i Windows-1250. Wtedy na pewno nikt nie bedzie mial smieci zamiast polskich liter.
Ja jestem starej daty. :wink: Za moich czasow uzywanie znakow diaktrycznych bylo zakazane i nioslo powazne konsekwencje. :wink:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 13:18 
Cytuj  
Co do poparcie dla SO to uwazam, ze chyba nadszedl najwyzszy czas, zeby z tego kraju uciekac.
Nie rozumiem dlaczego ktos z watpliwym wyksztalceniem za pieprzenie glupot ma dostawac 4k-5k miesiecznie. Kiedy ja po studiach mam problemy ze znalezieniem pracy. Nie mowiac o zarabianiu chociaz sredniej krajowej.


Moj post o nowej zasadzie postowania wynikal jedynie z czystej checi niesienia pomocy innych (jak wiadomo czlowiek najszybciej uczy sie na wlasnych bledach :grin: :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 13:23 
Cytuj  
Bez przesady - zdecydowana większość SO ma już wykształcenie wyższe, pozostała grupka w trybie ekspresowym robi to wykształcenie. Sami liderzy pewnie już doktoraty trzepią.

Więc chyba nie o wykształcenie tu chodzi :wink:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 13:28 
Cytuj  
Teraz w Polsce jest Millej i Leppiej. :wink: Juz niedlugo bedzie juz tylko Leppiej.

My tu gadu gadu, a odbieglismy od jakze waznej kwestii poruszonej przez autora tego tematu, a mianowicie: "Slownik ortograficzny twoim najlepszym przyjacielem".

_________________
Are you who you think you are Obrazek

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mutant dnia 2004-03-19 13:29 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 14:15 
Cytuj  
Tak jak mowil Aenima, wystarczy omijac szerokim lukiem dzial "darmowe mmorpg" i powinno byc OK. Ale widze, ze powoli WATACHA dys<jedna z kilku tysiecy opcji> powoli przechodzi na Pogawedki :.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 15:45 
Cytuj  
Cytuj:
(...) Kiedy ja po studiach mam problemy ze znalezieniem pracy. Nie mowiac o zarabianiu chociaz sredniej krajowej.
(...)


tak btw - wiesz co to jest dyplom wyzszej uczelni?
"Pisemne potwierdzenie ze MIALES W ZYCIU SZANSE sie czegos nauczyc..." :grin:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 18:20 
Cytuj  
WATACHA dys<jedna z kilku tysiecy opcji> powoli przechodzi na Pogawedki :.

taa potem na ogolne itd. gorzej niz ebola...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.