mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 15:27 
Cytuj  
Nazwa jakiegoś programiku darmowego do ściągnięcia z sieci, który dobrze, lub bardzo dobrze, odzyskuje pliki z twardego dysku, który był fizycznie padł... Tzn. otwiera się, ale robi zwis męski elegancki na plikach, na których mi cholernie zależy. Jakieś sektory padły.
Coś co rzeczywiście działa, bo szukanie przez 2krowy czy cokolwiek to strata czasu...
Acha, Windoza oczywiście...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 17:24 
Cytuj  
Dopiero co dzis kumpel napisal posta o odzyskiwaniu danych..
http://cert-clan.com/board/index.php?showtopic=1807


_________________
.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 19:31 
Cytuj  
Dzięki... Rzeczywiście sensownie napisane...
Tylko obawiam się, że na chuj mi się zda, bo najlepszy programik - czyli Easy Recovery - jest płatny... No nic, poszukam na astalavista, może znajdę klucz...
Jak się pierdoli, to na całego... Mój główny komputer, a właściwie jego dysk systemowy, też odmawia współpracy... BIOS czyta go na auto jako jakieś totalne bzdury, a na manualnym w ogóle nie widzi... Udało mi się go odpalić po 3 godzinach metodą prób i błędów :sad:

Kurwa twarz, co to za lato?

Niech ktoś mnie zabije, albo przynajmniej nabluzga, żebym mógł się wyżyć...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2004-07-22 20:33 ]</font>

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 14:42 
Cytuj  
A jak wolisz zginąć... :>????


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 14:52 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-22 20:31, Holger napisał:
Dzięki... Rzeczywiście sensownie napisane...
Tylko obawiam się, że na chuj mi się zda, bo najlepszy programik - czyli Easy Recovery - jest płatny... No nic, poszukam na astalavista, może znajdę klucz...

Niech ktoś mnie zabije, albo przynajmniej nabluzga, żebym mógł się wyżyć...


Do uslug.
Moze bys stary fiucie zatytulowal swoja wiadomosc "chce cos ukrasc"? :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 20:20 
Cytuj  
<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2004-07-23 21:33 ]</font>

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 20:29 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-23 15:52, Karol66 napisał:
Do uslug.


Dzięki, ale nieczęsto ostatnio jeżdżę tirami...
Ale jak jeszcze trochę poćwiczysz zwrot "do usług", to może rzeczywiście poszukam cię gdzieś na jakiejś szosie. Włóż czarną, skórzaną spódniczkę, nie dłuższą niż tyłek, i zółty T-shirt z mocnym napisem "Karol". Rozpoznam cię i obiecuję, że się zatrzymam. Coś zarobisz.

Cytuj:
2004-07-23 15:52, Karol66 napisał:
Moze bys stary fiucie zatytulowal swoja wiadomosc "chce cos ukrasc"? :smile:


A po cholerę? Co miałem ukraść, już ukradłem...
Poza tym oprotestowuję określenie "stary fiucie"... Jak cię znajdę na szosie, to się dowiesz dlaczego.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 17:47 
Cytuj  
Ale jak jeszcze trochę poćwiczysz zwrot "do usług", to może rzeczywiście poszukam cię gdzieś na jakiejś szosie. Włóż czarną, skórzaną spódniczkę, nie dłuższą niż tyłek, i zółty T-shirt z mocnym napisem "Karol". Rozpoznam cię i obiecuję, że się zatrzymam. Coś zarobisz.

Ty mylisz moja profesje handlowca z profesja kurwy.
Zgadza sie - i tu, i tam klient placi ale roznica polega na tym ze po wzieciu kasy to ja klienta pierdole - to z kurwami jest odwrotnie :smile:

Poza tym oprotestowuję określenie "stary fiucie"... Jak cię znajdę na szosie, to się dowiesz dlaczego.

wiem co mowie - Twoja zona mi mowila :grin:


_________________
Prawdziwy seks - to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-07-24 18:48 ]</font>

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 20:46 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-24 18:47, Karol66 napisał:
Ty mylisz moja profesje handlowca z profesja kurwy.
Zgadza sie - i tu, i tam klient placi ale roznica polega na tym ze po wzieciu kasy to ja klienta pierdole - to z kurwami jest odwrotnie :smile:


Karol, na miłość logiki!

Ty, taki stary wróbel, popełniasz tak podstawowe błędy?

Przecież kurwa to charakter!!!

To, co jest zawodem i bierze szmal, nazywa się prostytutką.

Zapamiętaj raz na dziś:
Kurwa to charakter, zawód to prostytutka...

Mogę to jeszcze raz powtórzyć, żebyś zapamiętał, ale mi się nie chce...

Nie odnoszę się to tego, kiedy pierdolisz klienta i w jakim w powyższych wcieleń, bo na szczęście nie posiadam na ten temat dostatecznej wiedzy...
Raz, bodaj, coś od ciebie kupiłem, i nawet jeśli mnie pierdoliłeś po wzięciu szmalu, to było to dla mnie niezauważalne... Albo twój fiutek jest za mały, żeby zrobić mi krzywdę, albo inne rzeczy były ważniejsze i nie zwróciłem uwagi :smile:

Cytuj:
2004-07-24 18:47, Karol66 napisał:
wiem co mowie - Twoja zona mi mowila :grin:


Eeee... Oczywiście ci nie wierzę...
Nie wiesz, co mówisz...
Nic ci moja żona nie powiedziała, bo gdyby ona z tobą porozmiawiała, to teraz opływałbyś wpław Przylądek Horn, dziękując Najwyższemu, że uchodzisz z życiem...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2004, 21:07 
Cytuj  
"Nic ci moja żona nie powiedziała, bo gdyby ona z tobą porozmiawiała, to teraz opływałbyś wpław Przylądek Horn, dziękując Najwyższemu, że uchodzisz z życiem... "

Dobre :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 11:08 
Cytuj  
nie da sie ukryc - rewelacja :smile:

a tak btw zon: zrobilem sobie nowa postac w L2 - low level dwarf female do macrowania.
Dalem jej na imie Agnieszka (tak po zonie).
Aga to zauwazyla i wywiazala sie taka rozmowa:

A: O, jak milo kochanie, nawet jak grasz to chcesz myslec o mnie....
Ja: No...
A: A co ona bedzie robila?
Ja: Bedzie zapierdalala i zarabiala kase jak ja pojde spac.
A: (obrazila sie)

Kobiety to nie maja za grosz poczucia humoru :grin:


_________________
Prawdziwy seks - to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-07-25 12:09 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 19:55 
Cytuj  
moze nawet nie wiesz ze ma swoj account w L2
:razz:

a nawiasem mowiac w pelni cie rozumiem , masz dzieki temu wiecej czasu dla żonki w nocy a ona tego nie docenia wyraznie :wink:


Posty: 11
Dołączył(a): 9.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 15:32 
Cytuj  
Przejzalem wiekszosc tematow na waszym forum. Nazwy tematow sa malo czytelne dla niedoswiadzonych. FAQ przeczytalem cale. Nie znalezlem nic oprocz 1 strony co pasowaloby do tematu. W swoim czasie gralem sporo w kafejkach, niestety potem zalalo mnie odpowiedzialne zycie. Wypadlem z watku.Tydzien temu usciulalem na upragnione lacze o przyzwoitym transferze. Postanowilem zaangazowac sie w mmorpg. Wydawalo sie logiczne aby zaczac od zapoznania sie z opiniami innych graczy, rodakow. 3 dni poswiecone waszej stronie przyprawily mnie o nerwice i pozbawily 6 poczek fajek. Mam duzo szacunku dla ludzi prowadzacych ta inicjatywe, wiem jaka to ciezka praca. Rownoczesnie spodziewalem sie wiecej. Wierze ze kazdy temat zostal tu poruszony, nie wiem natomiast gdzie.Moze zle szukalem. Moze chce wszystko miec podane na talerzu? Byloby milo BTW. Mam duzooo pytan,a nie chce zasmicac forum, zreszta juz na to troche za pozno. Sorki za wczoraj. Naprawde chcialbym w cos pograc,licze wiec na wasza pomoc. Obiecuje ze postaram sie jak najwiecej rzeczy sam dowiedziec.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 15:39 
Cytuj  
eeeee... a jakie było pytanie??
:grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.