mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 12:31 
Cytuj  
A wiec tak : od jakiegos czasy dysk (WD 160GB) zaczol mi sie dziwnie zachowywac , zaczol mi sie zawieszac podczas pracy itp . Czasami znikal calkowicie w biosie ale potem znowu sie pojawial i wszystko bylo ok . Wczoraj wieczorem po prostu nagle znikl mi z windowsa (win XP). Przy restarcie bios go widzi ale winda nadal nie. Jak probowalem odpalic partition magic zeby w koncu wywalic partycje i zrobic na nowo to dostaje taki blad "Init failed : Error 100 , Partition table is bad" I mi sie wogule partition magic nie che odpalic .. Probowalem obejsc to i odpalilem instalator win XP bo tam tesz jest jakis program do robienia partycji i mimo iz widzi tego WD to jest "Setup cannot access this drive" czy cos co wygladalo podobnie . Jakies pomysly ?

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 12:34 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
A wiec tak : od jakiegos czasy dysk (WD 160GB) zaczol mi sie dziwnie zachowywac , zaczol mi sie zawieszac podczas pracy itp . Czasami znikal calkowicie w biosie ale potem znowu sie pojawial i wszystko bylo ok . Wczoraj wieczorem po prostu nagle znikl mi z windowsa (win XP). Przy restarcie bios go widzi ale winda nadal nie. Jak probowalem odpalic partition magic zeby w koncu wywalic partycje i zrobic na nowo to dostaje taki blad "Init failed : Error 100 , Partition table is bad" I mi sie wogule partition magic nie che odpalic .. Probowalem obejsc to i odpalilem instalator win XP bo tam tesz jest jakis program do robienia partycji i mimo iz widzi tego WD to jest "Setup cannot access this drive" czy cos co wygladalo podobnie . Jakies pomysly ?


Moim skromnym zdaniem... idz pan do serwisiu i wymien dysk na nowy :(

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 13:10 
Cytuj  
Wejdz sobie tutaj http://www.benchmarkhq.ru/english.html?/be_hdd2.html
Sciagnij programik diagnosyczny dla WD i sprawdz
Ale imho to sie nadaje tylko do serwisu.
Jesli masz jakies cenne dane i musisz je wyciagnac z tego dysku to w szczelna foliowa torebke i do zamrazalnika na 2 godziny potem podlaczyc i szybko zgrac to co potrzeba.


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 13:20 
Cytuj  
Bad partition table = low level format =/

Jak najbardziej do naprawienia w domowych warunkach, ale stracisz dane (po LLF, tylko ze 160giga przy LLF to bedzie wieki trwalo).

Ale najpierw wejdz tu http://www.diydatarecovery.nl/~tkuurstra/DiskPatch.htm i zobacz moze Ci sie uda odyzksac z backupu...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Ostatnio edytowano 22 wrz 2004, 13:20 przez Zematis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 13:20 
Cytuj  
ehh no nic widze ze sie nadaje na serwis tylko .. :( Ehh jak ja niecierpie uzerac sie z ludzmi z reklamacji a w media markt to juz wogule ..:)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 16:59 
Cytuj  
Bo widzisz.... w Media Markt sprzetu sie nie kupuje.
Ew. plytki z muzyka :(
To jest market i na dobra sprawe klienta maja w dupie.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 18:00 
Cytuj  
kupowałeś części w media? lol
ja tam kupuje tylko płytki (tanie hawki po 80 gr ) :D

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 18:12 
Cytuj  
No ew. slupki z plytkami, ktore sie dobrze pala ;)


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 18:17 
Cytuj  
tru :) , palą sie prawie tak samo dobrze jak te reklamy media markt co zawalają mi skrzynke

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 03:36 
Cytuj  
problem w tym ze mialem malo do gadania a jak sie ma okazje na 160GB z minuty na minute to sie nie zastanawia tylko bieze :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.