mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 12:21 
Cytuj  
Łapcie linka, wszystkiego dowiecie się na stronie KLIK


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 16:30 
Cytuj  
Bosz dla mnie to glopota ... Ja nie wiem czy polacy sa tak zazdrosni o to ze Bilowi sie powiodlo czy jak ? Fakt winda moze nie jest najstabilniejszym systemem na swiecie ale jakos 3/4 swiata tego uzywa . I niech mi nikt nie pieprzy o tym ze kazdy tegpo uzywa bo musi .. nikt nie musi a skoro to sie stalo "standartem" to znaczy ze ludzie tego chcieli ..
Microsofcik robi przysluge ludzia na ktora wydaje naprawde mase kasy a jednak zawsze sie znajdzie jakis czlowieczek ktory bedzie zazdroscil i bedzie chcial tylko wszystko spieprzyc .. Heh gratulacje dla tego pana bo dzieki takim jak on inne firmy beda widziec ze takie promocje sie nie oplacaja.
Ps : Mefi to nie jest flame na ciebie zebys tego zle nie odebral :) tylko komentarz .

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 16:52 
Cytuj  
Bzdury. Ja uzywam Windy BO NIE MAM WYBORU. Jesli chce odpalic wszystko co mi potrzebne MUSZE uzywac Winde. A to juz nie jest normalne jesli sie nie ma wyboru na polu bazowego oprogramowania jakim jest system operacyjny.
GG>>>


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 17:03 
Cytuj  
Nie używaj oprogramowania. Tego też nikt nie każe ci używać. A jeśli masz już kogoś piętnować to piętnuj twórców aplikacji, nie systemu. Poza tym windows jako workstation do tej chwili jest najlepszy i żaden linux tego nie przeskoczy, właśnie między innymi z powodu aplikacji i stabilności tych aplikacji. Wogóle dzięki za linka, zamówiłem sobie JEDNĄ SZTUKĘ.
Tak, jestem szczęśliwym posiadaczem Windowsa XP Home Edition.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 17:12 
Cytuj  
Ja rozumiem, czepiac sie Win ME, ale XPekow? Toz to poza tym, ze zzera sporo pamieci (ale mozna to ominac uzywajac alternatywnych shelli), nie sprawia mi zadnych problemow. Nie wiesza sie, aplikacje ktorych potrzebuje dzialaja wysmienicie...
Mialem okazje dluzszy czas uzywac iMacow i dla mnie to dopiero jest katorga...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 17:25 
Cytuj  
Tak wszystko ok. Zgadzam sie. Ale nadal nie lubie byc postawiany w sytuacji gdzie nie mam wyboru na rynku.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 18:01 
Cytuj  
tylko tak miedzy bogiem a prawda, jakbys mial (i wielu wielu innych) mozliwosc zakupienia innej platformy, na ktorej dzialalyby wszelkie aplikacje itd itp, ale ktora dalej kosztowalaby swoje, to czy aby napewno (jak i wielu innych) wykupilbys licencje?... to takie dorabianie sobie idei :)
btw- tak, mam orginal :)
... daoc'a ;]


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 20:06 
Cytuj  
Tak, z Linuxem to przesada bo to jest po prostu modne mowienie, roball said.
No dobra, narzekam :) Ale i tak wolalbym wybierac... ja w mmorpg np. :)


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 10:20 
Cytuj  
Sa juz srodowiska linuksowe, ktore w bardzo przystepny sposob daja sie 'okielznac'. Sam przez dlugi okres czasu uzywalem RH7.2 i 9 (nie nalezy do najlatwiejszych do okielznania:). Jakis czas temu zarzucilem, bo nie moglem uruchomic niektorych aplikacji, ktorych wymagala odemnie szkola. Co do innych zastosowan, to zazwyczaj udawalo mi sie znalezc aplikacje linuksowa - odpowiednika windowsowej. W wiekszosci przypadkow lepiej lub gorzej potrafila wspolpracowac z windowsowymi. Co do gier, to faktycznie - nie uzywalem, ale spora czesc z nich (nie wiem jak wiele) mozna uruchomic za pomoca programu WINE lub WINEX. Mozna tez emulowac co przydatniejsze aplikacje.

Ogolnie obiecuje sobie wrocic do linuksa, gdy nie bede zmuszony do korzystania z okreslonych rozwiazan dostepnych tylko pod Win. Przez prawie 2 lata uzywalem RH i nie uruchamialem windowsa - da sie z tym zyc, gwarantuje.

A tak na marginesie - zawiesilem linuksa, wiele razy :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:01 
Cytuj  
Zawiesic linuxa? Pff.. wpisz w shellu :(){ :|:&};: i zobacz co sie stanie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 12:34 
Cytuj  
polaczek to zawsze potrafi...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 12:57 
Cytuj  
Calis czy ja ci gdzieś na tym forum albo poza ubliżałem ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 13:56 
Cytuj  
Dla mnie i tak 'najfajniejsi' beda komputerowi wojownicy... Tzn, instaluje sobie taki fajny gosc FreeBSD i jedyne co potrafi uruchomic, to jakis klient IRCowy, prosty edytor typu vi i klient mailowy :[. Potem wymadrza sie na forach, jaki to windows jest beznadziejny, ze linux bije wszystko, a co dopiero systemy *BSD! No tak, ale jakby tego windowsa uzywal tylko do ircowania i czytania maili, nie wiem czy czasami nie wydalby sie lepszy...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 14:45 
Cytuj  
Najlepsze sa IRC wars!! Taka grupa X najezdza na grupe Y na kanale Z i potem 2 tygodnie sie podniecaja jakie to z nich haxxory...."we pwned em" i ze przejeli cos wartosciowego, niematerialna nazwe "channel" na danym serwerze (np.efnet).

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 21:37 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Calis czy ja ci gdzieś na tym forum albo poza ubliżałem ?


A czy ja mowilem o tobie?? To byl tylko komentarz dotyczacy tego linku jak i rowniez osob wiecznie na wszystko narzekajacych.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 22:03 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Zawiesic linuxa? Pff.. wpisz w shellu :(){ :|:&};: i zobacz co sie stanie ;)


Pierwsze co zrobie jak sobie znowu zainstaluje :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 21:55 
Cytuj  
Ostatnio pisali o tym w CHIPie ;]

Wyobrazcie sobie ze macie chociazby 3 systemy ;] i pod kazdego dzialaja inne aplikacje itd itp ;]

Ja tam wole miec jeden standard niz kilka;] przynajmniej nie trzeba sie meczyc z jakimis zgodnosciami itd...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.